התייעצות מקרה נורא שקרה היום בבית שמש

אסתושי

משתמש מקצוען
היום יום ד' בשעה 16.43 הבת שלנו ואתה ילדיה מתוכם תינוקת בעגלה נסעו בקו 16 המופעל ע"י חברת נתיב אקספרס מכיוון קנה בושם לרמה ג', באחת התחנות עלה ילד מהדלת האחורית, הוא לא הספיק להיכנס לתוך האוטובוס והנהג סגר עליו את הדלת, הילד נשאר תקוע חציו מחוץ לאוטובוס נוסע! , בתי , יחד עם נוסעים נוספים החלו לצעוק על הנהג שיעצור אך הוא המשיך בנסיעה מהירה, בשלב מסוים הבת שלה קמה ממקומה כדי לגשת לנהג אלא שאז הוא בלם בפתאומיות, בתי עפה מספר מטרים קדימה וספגה מכה חזקה בברך, עגלת התינוקת התהפכה והתינוקת נחבטה גם היא וקיבלה מכה חזקה בפה ובשיניים, בתי לא הצליחה לקום התינוקת בכתה, הנוסעים שאגו על הנהג אשר המשיך לנסוע כאילו כלום לא קרה....
בתחנה הקרובה היא יצאה מהאוטובוס בעזרת נוסעות , הזמינה מונית ונסעה לקופ"ח, שם הובילו אותה בכיסא גלגלים בדקו אותה , נתנו לה משכך כאבים חזק וצילמו את הברך שממש בנסים לא נגרם לה שבר רק נפיחות מרובה וכאבים עזים עם הפניה לאורתופד לשם אבחון מדויק,
יש לה הפרטים של הנהג, יש גם עדי ראיה, מה הכי נכון לעשות? למי לפנות? דבר ראשון חייבים להוריד את הנהג המפגע הזה מהכביש ודבר שני כיצד תובעים את החברה על הסיפור הזה? (יש למישהו פרטים איך מגיעים לרב אורי מקלב?)
כמובן שאי אפשר לדון וכו' וכו' אבל במקרים כאלו הכי חשוב זה להזמין משטרה להגיד להם שהנהג משתולל עם האוטובוס יש פצועים באוטובוס והוא לא מסכים לעצור אפשר להוסיף שהוא ערבי מהר מאוד הם יגיעו ויביאו איתם את מד"א ולפי הסיפור הם גם יעצרו את הנהג. כמובן שהכי נחמד להגיד שהמשטרה לא עושה כלום אבל מניסיוני במקרים דומים המשטרה מטפלת מהר מאוד

שוהם307

משתמש מקצוען
הכי חשוב זה להזמין משטרה
בדיוק.
בכל מקרה חירום צריך להזמין משטרה מיד!!!
אני לא רוצה להישמע ציני, אבל לא להזמין משטרה ואחר כך להתלונן זה כבר להתבכיין קצת... (ולא לכעוס עלי שאני לא מזדהה עם התחושות שלכם, אלא אני מנסה להבהיר את חשיבות הענין).

חשבת מלי

משתמש פעיל
בדיוק.
בכל מקרה חירום צריך להזמין משטרה מיד!!!
אני לא רוצה להישמע ציני, אבל לא להזמין משטרה ואחר כך להתלונן זה כבר להתבכיין קצת... (ולא לכעוס עלי שאני לא מזדהה עם התחושות שלכם, אלא אני מנסה להבהיר את חשיבות הענין).
נכון, אכן צריך להתקשר למשטרה בזמן אמת,
אבל, תדמיין שילד שאתה מכיר מקרוב ( לא הבן שלך ,מה פתאום) ח"ו תולה מחוץ לאוטובוס עם רגל אחת בפנים, כל נוסעי האוטובוס כאזרחים שומרי חוק מתקשרים למשטרה ולא קמים לצעוק על הנהג (ולא נופלים ונפצעים בגלל בלימת פתע) ועד שהמשטרה מגיעה ישמור השם מה עלול לקרות בינתיים לילד....

נערך לאחרונה ב:

אסתושי

משתמש מקצוען
נכון, אכן צריך להתקשר למשטרה בזמן אמת,
אבל, תדמיין שילד שאתה מכיר מקרוב ( לא הבן שלך ,מה פתאום) ח"ו תולה מחוץ לאוטובוס עם רגל אחת בפנים, כל נוסעי האוטובוס כאזרחים שומרי חוק מתקשרים למשטרה ולא קמים לצעוק על הנהג (ולא נופלים ונפצעים בגלל בלימת פתע) ועד שהמשטרה מגיעה ישמור השם מה עלול לקרות בינתיים לילד....
ברור שצריך לצעוק על הנהג וכל הכבוד לבת שלך אבל זה לא היה צריך להסתיים בירידה שקטה מהאוטובוס אלא בניידת משטרה שעוצרת את הנהג לחקירה וכוחות הצלה שמגיעים לטפל בפצועים לא חייבים להסכים להתפנות וככה גם הטיפול בנהג היה יותר אפקטיבי וגם תביעה אח"כ בבית המשפט יותר בקלות

חשבת מלי

משתמש פעיל
ברור שצריך לצעוק על הנהג וכל הכבוד לבת שלך אבל זה לא היה צריך להסתיים בירידה שקטה מהאוטובוס אלא בניידת משטרה שעוצרת את הנהג לחקירה וכוחות הצלה שמגיעים לטפל בפצועים לא חייבים להסכים להתפנות וככה גם הטיפול בנהג היה יותר אפקטיבי וגם תביעה אח"כ בבית המשפט יותר בקלות
הבת שלי הייתה אז במצב של הלם כשהיא סובלת מכאבים עזים ודואגת גם ממצב התינוקת ושאר הילדים , גם אני חושבת שחבל שמישהו אחר מנוסעי האוטובוס לא עשה זאת, (כפי שכתבתי בתחילת השרשור בתי התקשרה למשטרה לאחר שהעסק נרגע וראי את תשובתם לעיל)

אסתושי

משתמש מקצוען
הבת שלי הייתה אז במצב של הלם כשהיא סובלת מכאבים עזים ודואגת גם ממצב התינוקת ושאר הילדים , גם אני חושבת שחבל שמישהו אחר מנוסעי האוטובוס לא עשה זאת, (כפי שכתבתי בתחילת השרשור בתי התקשרה למשטרה לאחר שהעסק נרגע וראי את תשובתם לעיל)
הטענה היא על שאר הנוסעים כמובן

נעמה קובי

משתמש חדש
אני אשה מבוגרת. ביום שישי 30/12/2022 קרוב לשעה 12:00 בצהריים התחלתי לעלות לאוטובוס אגד קו 59 לכיוון רח' מלכי ישראל מהתחנה ברח' יחזקאל ליד ככר השבת. תוך כדי עליה לאוטובוס כאשר רב גופי למעלה הדלתות נסגרו עלי ונהדפתי לאחור תוך כדי נפילה לכביש. הנהג פתח שוב את הדלתות וכאשר ניסיתי לעלות שוב אחת הנשים אמרה לי תני לי את התיק והשקית כדי להקל על העליה. נתתי לה ותוך כדי זה הנהג סגר את הדלתות והחל לנסוע. נתקפתי בהלם כי מה אעשה עכשיו כאשר כל חפצי באוטובוס המתרחק!! - ארנק, מפתחות וחפצים אישיים אחרים.
כנראה האנשים באוטובוס צעקו לנהג לעצור ואכן האוטובוס עתר במרחק לא רב משם.
רצתי לכיוונו ועליתי. רק אז שמתי לב כי מהמכה שקיבלתי בנפילה יש חתך שזב דם רב, וגם כאבים עזים.
הגעתי לביתי פצועה, כואבת והמומה!! עד היום אני עדיין סובלת מהפציעה.
הגשתי תלונה במשטרה דרך האתר של משטרת התנועה, ויש עו"ד שמטפל בעניין.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני אשה מבוגרת. ביום שישי 30/12/2022 קרוב לשעה 12:00 בצהריים התחלתי לעלות לאוטובוס אגד קו 59 לכיוון רח' מלכי ישראל מהתחנה ברח' יחזקאל ליד ככר השבת. תוך כדי עליה לאוטובוס כאשר רב גופי למעלה הדלתות נסגרו עלי ונהדפתי לאחור תוך כדי נפילה לכביש. הנהג פתח שוב את הדלתות וכאשר ניסיתי לעלות שוב אחת הנשים אמרה לי תני לי את התיק והשקית כדי להקל על העליה. נתתי לה ותוך כדי זה הנהג סגר את הדלתות והחל לנסוע. נתקפתי בהלם כי מה אעשה עכשיו כאשר כל חפצי באוטובוס המתרחק!! - ארנק, מפתחות וחפצים אישיים אחרים.
כנראה האנשים באוטובוס צעקו לנהג לעצור ואכן האוטובוס עתר במרחק לא רב משם.
רצתי לכיוונו ועליתי. רק אז שמתי לב כי מהמכה שקיבלתי בנפילה יש חתך שזב דם רב, וגם כאבים עזים.
הגעתי לביתי פצועה, כואבת והמומה!! עד היום אני עדיין סובלת מהפציעה.
הגשתי תלונה במשטרה דרך האתר של משטרת התנועה, ויש עו"ד שמטפל בעניין.
רק נותר לאחל שתחזרי למצב הקודם ושתרגישי טוב
ותדכני מה קורה עם זה...
אגב הייתי באוטובוס בבר אילן ובתחנה ילדה עלתה ותוך כדי עליה הנהג סגר עליה את הדלת והיא הייתה עם אחיה הקטן שנישאר בחוץ הילדה דובה הייתה באוטובוס אז משכו אותה ואז צעקו לנהג שיפתח כי הילד בחוץ והנהג המשיך בנסעה והיו צעקות והנהג לא עצר עד התחנה הבאה!!!!!!
רק אחרי כמה תחנות הנהג ניזכר לשאול איפה הילד...

איגל

משתמש צעיר
אני נסעתי יו

היום יום ד' בשעה 16.43 הבת שלנו ואתה ילדיה מתוכם תינוקת בעגלה נסעו בקו 16 המופעל ע"י חברת נתיב אקספרס מכיוון קנה בושם לרמה ג', באחת התחנות עלה ילד מהדלת האחורית, הוא לא הספיק להיכנס לתוך האוטובוס והנהג סגר עליו את הדלת, הילד נשאר תקוע חציו מחוץ לאוטובוס נוסע! , בתי , יחד עם נוסעים נוספים החלו לצעוק על הנהג שיעצור אך הוא המשיך בנסיעה מהירה, בשלב מסוים הבת שלה קמה ממקומה כדי לגשת לנהג אלא שאז הוא בלם בפתאומיות, בתי עפה מספר מטרים קדימה וספגה מכה חזקה בברך, עגלת התינוקת התהפכה והתינוקת נחבטה גם היא וקיבלה מכה חזקה בפה ובשיניים, בתי לא הצליחה לקום התינוקת בכתה, הנוסעים שאגו על הנהג אשר המשיך לנסוע כאילו כלום לא קרה....
בתחנה הקרובה היא יצאה מהאוטובוס בעזרת נוסעות , הזמינה מונית ונסעה לקופ"ח, שם הובילו אותה בכיסא גלגלים בדקו אותה , נתנו לה משכך כאבים חזק וצילמו את הברך שממש בנסים לא נגרם לה שבר רק נפיחות מרובה וכאבים עזים עם הפניה לאורתופד לשם אבחון מדויק,
יש לה הפרטים של הנהג, יש גם עדי ראיה, מה הכי נכון לעשות? למי לפנות? דבר ראשון חייבים להוריד את הנהג המפגע הזה מהכביש ודבר שני כיצד תובעים את החברה על הסיפור הזה? (יש למישהו פרטים איך מגיעים לרב אורי מקלב?)
אני נסעתי יום אחד לפני ביום שלישי בצהריים {יכול מאד להיות שזה אותו נהג ערבי}מכיוון רמה ג לחפציבה כל הדרך הנהג לא הפסיק לצרוח ולקלל אף אחד לא ענה לו כמובן כי כולם רק רצו להגיע הביתה וכמה שיותר מהר
האוטובוס היה מפוצץ מלא ילדים שחוזרים מהלימודים והדלתות בקושי נסגרו למי שמכיר את מצב התחבורה בבית שמש לא צריך להסביר
בכל אופן ליד לב הרמה בתחנה הנהג ירד וכיבה את המנוע והודיע שהוא לא ממשיך סתם ככה... טוב אף אחד לא ירד אחרי 10 דקות לא הייתה לו ברירה והוא המשיך בנסיעה תוך כדי קללות נמרצות ונסיעה מטורפת ממש...
כשהוא הגיע לתחנה ליד הגלעד מישהו אמר לו רגע... הוא צרח לו שתוק ההוא החליט לא לשתוק וענה לו לא רוצה..מה שהחולל באתו רגע אני לא רוצה לזכור הנהג קם אליו אם שתי ידיים מונפות באוויר והתחיל להוציא מילים מהפה שלאף אוזן יהודית אסור לשמוע באותו שניה קמתי ואמרתי לכל הילדות שעמדו סביבי מבוהלות עד אימה בואו נרד..
ירדתי והמשכנו את הדרך ברגל משהו כמו 3 תחנות כשכמעט הגעתי הייתי צריכה לחצות כביש במעבר חציה באותו שניה הגיח האאוטובוס הזה בנסיה טרופה על המעבר חציה כל הכביש שמעו את הצרחות היינו באמצע לחצות להזכירכם הורדתי איתי קבוצה של ילדות מאזור בשניה שאחרי האחרונה הנהג בלם האוטובוס רעד (אוטובוס ארוך 5 דלתות) והילדות קפצו בחזרה למדרכה מה שאניי רוצה להגיד בסיפור הזה:
1.הורים יקרים אל תסמכו עם ילדים קטנים וקטנים אני מתכוונת מתחת לגיל 12 על התחבורה הציבורית המצב שם קטסטרפה תשלחו אותם בהסעות מאורגנות למוסדות.(על אף המחיר היקר)
2.כל פעם שתראו הודעה שתקפו נהג 50%שקודם הנג תקף וזה לא יגידו לכם

עד לרקיע

משתמש צעיר
ותדכני מה קורה עם זה...
אגב הייתי באוטובוס בבר אילן ובתחנה ילדה עלתה ותוך כדי עליה הנהג סגר עליה את הדלת והיא הייתה עם אחיה הקטן שנישאר בחוץ הילדה דובה הייתה באוטובוס אז משכו אותה ואז צעקו לנהג שיפתח כי הילד בחוץ והנהג המשיך בנסעה והיו צעקות והנהג לא עצר עד התחנה הבאה!!!!!!
סליחה משהו מבין פה כמה מסוכן זה שדלת של אוטובוס נסגרת על בן אדם ?
מה זה הדבר הזה ? , זה לא רק לצעוק זה לחטוף לנהג את ההגה
חברה אנחנו השתגענו לגמרי שימו לב על מה מדברים!!!!!!!!!!!
אטובוס שלא עצר בתחנה זה להגיש תלונה אולי ?
אבל דבר כזה שד' ישמור !!!!!!!!
אנחנו אבדנו את השפיות , אם אנחנו נדע לצעוק את זה בדיוק כמו שזה אמור להישמע
זה לא יהיה כך!!!!!!
פשוט אי אפשר להאמין שאנשים נמצאים על אוטובוס , ילד היה חציו בחוץ והנהג ממשיך לנסוע
בלי להזמין משטרה
בלי לנסות לפרוץ את הדלת של האוטובוס
בלי פשוט להעיף את הנהג מהמקום
זה לא נורמלי !!!!!
מעניין שרק בחורה אחת הבינה את זה

פ.נ

משתמש מקצוען
סליחה משהו מבין פה כמה מסוכן זה שדלת של אוטובוס נסגרת על בן אדם ?
מה זה הדבר הזה ? , זה לא רק לצעוק זה לחטוף לנהג את ההגה
חברה אנחנו השתגענו לגמרי שימו לב על מה מדברים!!!!!!!!!!!
אטובוס שלא עצר בתחנה זה להגיש תלונה אולי ?
אבל דבר כזה שד' ישמור !!!!!!!!
אנחנו אבדנו את השפיות , אם אנחנו נדע לצעוק את זה בדיוק כמו שזה אמור להישמע
זה לא יהיה כך!!!!!!
פשוט אי אפשר להאמין שאנשים נמצאים על אוטובוס , ילד היה חציו בחוץ והנהג ממשיך לנסוע
בלי להזמין משטרה
בלי לנסות לפרוץ את הדלת של האוטובוס
בלי פשוט להעיף את הנהג מהמקום
זה לא נורמלי !!!!!
מעניין שרק בחורה אחת הבינה את זה
היתקשרו למישטרה ולא היה מה לעשות......

חשבת מלי

משתמש פעיל
ותדכני מה קורה עם זה...
רבותי, יש לנו בעיה גדולה, "הבני דודים" השתלטו על התחבורה הציבורית , חלק מהחברות בבעלות ערבית, וגם האחרות כמו אגד מעסיקות רוב ערבים, אינני יודעת אם זה קשור לתרבות שלהם שמזלזלת בחיי אדם , או שהם פשוט רוצים להציק ולהתעלל בנו כיהודים, כך או כך המצב הולך והופך לבלתי נסבל, מי ערב לנו שאחד הנהגים לא יתפוס חלילה וחס נשק מרוב עצבים וד"ל.....
השם ישמרנו ויצילנו....

פ.נ

משתמש מקצוען
רבותי, יש לנו בעיה גדולה, "הבני דודים" השתלטו על התחבורה הציבורית , חלק מהחברות בבעלות ערבית, וגם האחרות כמו אגד מעסיקות רוב ערבים, אינני יודעת אם זה קשור לתרבות שלהם שמזלזלת בחיי אדם , או שהם פשוט רוצים להציק ולהתעלל בנו כיהודים, כך או כך המצב הולך והופך לבלתי נסבל, מי ערב לנו שאחד הנהגים לא יתפוס חלילה וחס נשק מרוב עצבים וד"ל.....
השם ישמרנו ויצילנו....
דווקא היה נהג יהודי
לדעתי היה מסומם

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אולי פה זה לא המקום הכי פופולרי לכתוב את זה אבל בכל אופן ,
אתמול נסעתי בירושלים עם נהג ערבי בקו 59 והוא היה נחמד לאורך כל הדרך באופן יוצא מן הכלל ,
באחד התחנות הוא עצר ואשה שהמתינה שאלה אותו אם הוא מגיע לבנייני האומה , הוא הסביר לה באורך רוח שהוא מגיע, אבל הוא עושה סיבובים ולכן שתלך לתחנה סמוכה ותקח קו 1 ,
גם בהמשך הדרך הוא המתין בתחנות בסבלנות לכל מי שרץ אחרי האוטובוס וגם אחרי שכבר התחיל לנוע הוא עצר לכל אחד , (לא כמו רוב הנהגים ).

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אולי פה זה לא המקום הכי פופולרי לכתוב את זה אבל בכל אופן ,
אתמול נסעתי בירושלים עם נהג ערבי בקו 59 והוא היה נחמד לאורך כל הדרך באופן יוצא מן הכלל ,
באחד התחנות הוא עצר ואשה שהמתינה שאלה אותו אם הוא מגיע לבנייני האומה , הוא הסביר לה באורך רוח שהוא מגיע, אבל הוא עושה סיבובים ולכן שתלך לתחנה סמוכה ותקח קו 1 ,
גם בהמשך הדרך הוא המתין בתחנות בסבלנות לכל מי שרץ אחרי האוטובוס וגם אחרי שכבר התחיל לנוע הוא עצר לכל אחד , (לא כמו רוב הנהגים ).
מי אמר שהוא ערבי?
אבא שלי כבר היה מחפש לו שורשים יהודיים.
זה התפקיד שלו ואני לא אתן פרטים נוספים שלא יזהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה