עזרה מקוראי יחידאי

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מדמיינת את הנשים הפחדניות, שצורחות כשהן רואות כנימה מטיילת בבית. "תהרוג אותה, הצילו!! אני לא עומדת בזה!"
והאבא הגיבור מרסק את הכנימה בכוח וממלמל: "זו רק כנימה, הנשים האלו, עושות מג'וק תרנגולת..."

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מדמיינת את הנשים הפחדניות, שצורחות כשהן רואות כנימה מטיילת בבית. "תהרוג אותה, הצילו!! אני לא עומדת בזה!"
והאבא הגיבור מרסק את הכנימה בכוח וממלמל: "זו רק כנימה, הנשים האלו, עושות מג'וק תרנגולת..."
אם כבר, אולי הוא ממלמל עושות מכל ג'וק מקק...

אבל האמת היא שהם באמת נתקלים במקקים, בדיוק כמונו. רק שאצלם, במפגש כזה נשלפות החרבות...

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אם כבר, אולי הוא ממלמל עושות מכל ג'וק מקק...

אבל האמת היא שהם באמת נתקלים במקקים, בדיוק כמונו. רק שאצלם, במפגש כזה נשלפות החרבות...
אם אני מחשבת נכון, אק הוא בגובה 10 ס"מ, ומקק ממוצע הוא בגובה 1-2 ס"מ. רוב המקקים אינם אלימים (גם אם קוראים להם ג'וק מספריים), ואוכלים זבל או צמחים בטבע. לכן היחס אליהם (סביר להניח) הוא כאל תחולי רחוב. עשירית מגובה אדם, מסתובב סביב ומחפש מזון לעצמו.
פספסתי משהו? סיבה מיוחדת לשלוף חרבות?

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אם אני מחשבת נכון, אק הוא בגובה 10 ס"מ, ומקק ממוצע הוא בגובה 1-2 ס"מ. רוב המקקים אינם אלימים (גם אם קוראים להם ג'וק מספריים), ואוכלים זבל או צמחים בטבע. לכן היחס אליהם (סביר להניח) הוא כאל תחולי רחוב. עשירית מגובה אדם, מסתובב סביב ומחפש מזון לעצמו.
אין שום סיבה.
הייתי צריך להוסיף אימוג'י צוחק בסוף המשפט.

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש סוגי מקקים עם מחושים באורך 10 ס"מ. אפילו רק על המקום שהם תופסים בבית והרהיטים שהם מפילים צריך חרב..

אז כנראה שהביטוי "פיל בחנות חרסינה" אפשר להחליף במחושי מקק בויטרינה או משהו כזה.

סמדר אלחנתי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הבתים שלהם חייבים להיות מרוצפים, אחרת כל נמלה תוכל להיכנס דרך הקרקע.
נמלה נשמע לי מה זה חיה מסוכנת בשבילם. (מאז שכמה נמלים גדולות ננעצו לילדים שלי בכל מני מקומות בגוף אני מתייחסת ליצורים האלה פחות בסלחנות...)

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הבתים שלהם חייבים להיות מרוצפים, אחרת כל נמלה תוכל להיכנס דרך הקרקע.
נמלה נשמע לי מה זה חיה מסוכנת בשבילם. (מאז שכמה נמלים גדולות ננעצו לילדים שלי בכל מני מקומות בגוף אני מתייחסת ליצורים האלה פחות בסלחנות...)
מה שמעלה שאלה מעניינת:
אנחנו משתמשים בריסוס בקלות דעת, בהנחה שהכמות הקטנה מזיקה רק ליצורים קטנים וחסרי משמעות ולא לבני אדם ובעלי חיים גדולים.
האם האקים יכולים להיפגע מריסוס? האם המצאותם, נניח, בסביבת שדות מרוססים, הינה מסוכנת עבורם? הרי מערכת הנשימה שלהם קטנה, וכמות קטנה של רעל יכולה להרוג אותם.
ואם נניח שהם חסינים לריסוסים (בדרך מדעית כלשהיא) - באיזה כלים הם משתמשים, כדי להרחיק מעליהם את העוקצים למיניהם? (רעיון אפשרי: שימוש בבעלי חיים שאוכלים מקקים ונמלים בתור חיות מאולפות, כמו שאגים מגדלים חתולים כדי להרחיק נחשים, עכברושים וכו'.)

נערך לאחרונה ב:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשר לכתוב סיפור נהדר על האק 'הגבוה' והאק 'הנמוך'

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לדעתי עדיין אמור להיות להם יתרון מסוים, כמו שלאדם עם מוגבלות ל"ע יש מתנה משמיים ש'מפצה' אותו..
בהחלט יש להם יתרון בתחום מהירות התנועה וכוח גופני ביחסיות לגודלם.
מכיוון שהם ערים בעיקר בלילה(אק שחי בסביבת אגים בכל אופן), הם גם רואים היטב בחושך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה