עזרה מקום לבחורה להתנדב בו בראש השנה

לונה לאבגוד

משתמש פעיל
@רווקה זמנית אולי אצלי?
mirim.prog אין לכתוב כתובת מייל
ברצינות, אני מבני ברק, אשמח לתת פרטים ולקבל עלייך במייל הנל...
לא תודה
אני ממש לא מעונינת להגיע להתנדב בבית פרטי
מוזמנים להפסיק בבקשה עם ההצעות האלו
חושבת שזה מובן מאילו למה

נערך לאחרונה ב:

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ככר השוק

משתמש מקצוען
פחות באלי על נופשון אבל אם יש הוסטל כלשהו שזקוק למתנדבות אשמח לשמוע פרטים
בשיח סוד בירושלים יש מנין (נוסח חסידי- גור) לדיירים ולהוסטלים שסביב. יש שם גם מדריכות ומתנדבות. אפשר אולי לברר אם צריך עוד.

צ'ייסר

משתמש מקצוען
חסום לי האתר
יש מצב שתעתיק לפה את הפרטים ליצירת קשר?
בבקשה
46BAEA66-B865-4457-89E3-180614E061F2.jpeg

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לשיח סוד יש דירת נופשון שפעילה בראש השנה, ומהיכרותי את המצב שם תמיד צריך מתנדבות.
אני אברר לך פרטים מי מנהלת את זה כיום.

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@רווקה זמנית לשיח סוד יש דירות נופשון ובראש השנה כולן יהיו פעילות עם ילדים ובוגרים מכל הסוגים, (עצמאים, אוטיסטים בתפקוד נמוך, דאון, נכים) יש אופציה גם של עבודה (לא בטוח שפנוי בהכל) וגם של התנדבות.
אם רלוונטי לך צרי איתי קשר אני אפנה אותך למי שמכירה שם טוב את כל המערך, היא גם תגיד לך איזה סוג בנות נמצאות בכל מקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה