דרוש מידע מקדחה

א.מ.ט

משתמש חדש
אני מעוניין לקנות מקדחה (עדיפות עם אופציה גם למברגה) לשימוש ביתי באזור מחיר 400 ש"ח פלוס מינוס
אשמח למידע על דגמים של מקדחות שהם טובות חזקות ואמינות
תודה

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש מברגה שהיא מקדחה מקיטה באושר עד ב400 שח כולל מטען ו2 סוללות או סוללה אחת לא זוכר
אבל 2 נקודות חשובות
לקנות מקדחה שהיא לא פטישון - קצת חבל על הכסף
לקנות מברגה שהיא לא אימפקט גם קצת חבל על הכסף
ופטישון שהוא אמיפקט למיטב ידיעתי לא קיים

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

א.מ.ט

משתמש חדש
יש מברגה שהיא מקדחה מקיטה באושר עד ב400 שח כולל מטען ו2 סוללות או סוללה אחת לא זוכר
אבל 2 נקודות חשובות
לקנות מקדחה שהיא לא פטישון - קצת חבל על הכסף
לקנות מברגה שהיא לא אימפקט גם קצת חבל על הכסף
ופטישון שהוא אמיפקט למיטב ידיעתי לא קיים
יש לך מידע או ניסיון בדגם הזה כמה הוא חזק מבינת סוללה ואורך חיים?

חייל בצבא ה'

משתמש חדש
מניסיון - אימפקט של מקיטה (או כל חברה טובה...) אין בפחות מ600 ש"ח אא"כ עובדים עליך - זה באמת נכון שחבל לא להשקיע בפטישון, אבל פתחתי פעם שאלה בפורום של קבלנים וכולם הסכימו שפטישון אפשר להסתפק במשהו זול וזה עובד מצוין - ולכן אתה יכול לקנות פטישון של האנטר ב 300 ש"ח ובהמשך לקנות אימפקט-- או לחילופין יש רעיון קצת נועז , להשקיע באימפקט איכותית ואז לקדוח איתה בעזרת "קודח כל יכול" , מניסיון זה עובד ממש לא רע בפרט לקידוחים בקוטר צר

א.מ.ט

משתמש חדש
או לחילופין יש רעיון קצת נועז , להשקיע באימפקט איכותית ואז לקדוח איתה בעזרת "קודח כל יכול" , מניסיון זה עובד ממש לא רע בפרט לקידוחים בקוטר צר
אם הבנתי נכון באימפקט הקודח קצת רועד וקשה לעבוד בצורה מדוייקת
לא?!

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם הבנתי נכון באימפקט הקודח קצת רועד וקשה לעבוד בצורה מדוייקת
לא?!
לא. קשה לעבוד איתו כי הוא לא חזק כמו הפטישון.
אני משתמש באימפקט לקידוח רק בדיעבד כשהשאלתי למישהו את הפטישון והוא עוד לא החזיר לי.
בעניין מקיטה אימפקט טוב מקובל שמדגם 154 ומעלה זה מעולה
[אני אישית משתמש בגריוורקס שנמכרת באמזון יחסית בזול ומרוצה מאד מאד, אבל תכלס מי שרוצה כמה כלים שווה לו להחליט מראש על חברה ואז הבטריות יתיאמו לכל הכלים שלו, אכן מברגה שהיא לא אימפקט כמעט לא שימושית, אולי כמקדחה לקידוח בעץ]

חייל בצבא ה'

משתמש חדש
גם מקיטה 152 היא מעולה , ולא לדבר על 153 שהיא מושלמת ממש - ומניסיון , החזקתי את שני הכלים האלו בבית - ובאמת באימפקט יש גם את המברגה הירוקה של וורקס ( לא גרינוורקס אלא וורקס ירוק ) שהיא מתחרה יפה במקיטה והמחיר שלה קצת יותר זול-- וביחס לסוללות התואמות, לא נשמע שמדובר כאן על מישהו שהולך להשקיע ולקנות עוד כלים אלחוטיים , זה עסק למקצוענים..

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מניסיון - אימפקט של מקיטה (או כל חברה טובה...) אין בפחות מ600 ש"ח אא"כ עובדים עליך
מה שייך עובדים עליך
אומר לך יש ב400 מה זה זיוף?
ובלי קשר למשתמש ביתי וורקס כתום מצויין
גרין וורקס מצויין

נערך לאחרונה ב:

חייל בצבא ה'

משתמש חדש
צודק, באמת וורקס כתום מעולה לשימוש ביתי אבל לא יותר מזה... ובטח לא לקדיחות בבטון
ובקשר למקיטה, מסתובבת בשוק מברגת קלאץ' שרשום עליה מקיטה והיא לא, היא לא מקיטה! ולזה הכוונה שצריך לשים לב...

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צודק, באמת וורקס כתום מעולה לשימוש ביתי אבל לא יותר מזה... ובטח לא לקדיחות בבטון
ובקשר למקיטה, מסתובבת בשוק מברגת קלאץ' שרשום עליה מקיטה והיא לא, היא לא מקיטה! ולזה הכוונה שצריך לשים לב...
כמובן שלא כל ערבי שמסתובב עם גרוטאה עם מדבקה של מקיטה לקנות ממנו (מתחיל ב700 מסיים ב200)

חי טוב

משתמש פעיל
אני מעוניין לקנות מקדחה (עדיפות עם אופציה גם למברגה) לשימוש ביתי באזור מחיר 400 ש"ח פלוס מינוס
אני מבן שזה למתנה, כי אם זה עבורך אל תעשה את זה. תקנה 2 בארגז עם מטען 1.
יש גם למקיטה וגם לבוש.
ואז כשתגדל עוד, תקנה פטישון. שקודח גם בבטון.
כללית, אם אין לך חיבה מיוחדת ללכת לגמחי"ם תקנה הכל, כל בית צריך את זה.

חייל בצבא ה'

משתמש חדש
באופן כללי, משתמש ביתי לא צריך כלים על סוללות (חוץ ממברגה כמובן) - זה מלא כסף ומיותר!
ובכלל מי שקונה אימפקט אין שום ענין שיקנה גם קלאץ' ולכן החבילות האלו של 2 באחד לא מתאימות למשתמש ביתי- כל הספק פה הוא האם לקנות מקדחה מאסיבית עם חוט ( ולא מה שנקרא "מברגה/מקדחה" ) או לקנות כבר פטישון- או בכלל להשקיע באימפקט

א.מ.ט

משתמש חדש
אני מבן שזה למתנה, כי אם זה עבורך אל תעשה את זה. תקנה 2 בארגז עם מטען 1.
יש גם למקיטה וגם לבוש.
זה בדיוק הקטע שקיבלתי מתנה בתלוש לחנות מסויימת בסך 400 ש"ח ואני מעוניין לקנות בזה מקדחה לבית שיהיה לי אופציה גם להבריג בה פה ושם (כי לדעתי יותר שימושי בבית מקדחה לפני מברגה שאפשר איך שהוא להסתדר בידים במקרים קלים) אבל אם יש דבר כזה 2 בקופסא אולי כדאי לקנות אותה ואפילו להוסיף כסף
כמה זה עולה בערך?
ןהאם המברגה של זה היא אימפקט?

חי טוב

משתמש פעיל
זה בדיוק הקטע שקיבלתי מתנה בתלוש לחנות מסויימת בסך 400 ש"ח ואני מעוניין לקנות בזה מקדחה לבית שיהיה לי אופציה גם להבריג בה פה ושם (כי לדעתי יותר שימושי בבית מקדחה לפני מברגה שאפשר איך שהוא להסתדר בידים במקרים קלים) אבל אם יש דבר כזה 2 בקופסא אולי כדאי לקנות אותה ואפילו להוסיף כסף
כמה זה עולה בערך?
כן, המברגה אימפקט, זה עולה בין 750 אצל הזולים מאוד עד 900.

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כמה זה עולה בערך?

כמה זה עולה בערך?
במחיר של סט כזה ברמה נורמלית אתה יכול לקנות פטישון טוב +מברגת אימפקט טובה (לא סט) וישאר לך עודף

חי טוב

משתמש פעיל
כמה זה עולה בערך?
באיזו חנות?
תראה מה ראיתי, שים לב למס שיהיה לך 17 %

הסט הזה עולה כפול מהסט שכתבי לך עליו לפני כן, כי הוא 18V לעומת 11.8.
זה ממש למקצוענים גם. ובאותו מחיר כמעט.

חייל בצבא ה'

משתמש חדש
במחיר של סט כזה ברמה נורמלית אתה יכול לקנות פטישון טוב +מברגת אימפקט טובה (לא סט) וישאר לך עודף
מסכים לגמרי! - ובדרך אגב , המקדחה שמוכרים לך בסט של שתים בקופסא היא מאד חלשה לקידוח בקירות , זה לא בהשוואה למקדחה עם חוט ,(השאלה היא האם אתה קונה "מקדחה" שזה מוצר שהיום אין להשיג אותו על סוללה- או שאתה קונה "מברגה/מקדחה" שזה מה שמוכרים בחבילות הנ"ל וזה הרבה פחות חזק...), וודאי לא בהשוואה לפטישון

א.מ.ט

משתמש חדש
באיזו חנות?
תראה מה ראיתי, שים לב למס שיהיה לך 17 %

הסט הזה עולה כפול מהסט שכתבי לך עליו לפני כן, כי הוא 18V לעומת 11.8.
זה ממש למקצוענים גם. ובאותו מחיר כמעט
וואלה מעניין מאוד אני אבדוק אם זה שווה לי
התלוש שלי הוא להום סנטר
אבל איך שלא יהיה תודה על העזרה

אולי מעניין אותך גם...