מופעי תרבות מצעדי המוזיקה של תשפ"ד, דיונים, קישורים, ואתרים.

מצב
הנושא נעול.

ניהול 1

משתמש מקצוען
אני הייתי מהמר על שירים שכתבתי כאלבום השנה.
לדעתי זה האלבום עם הכי הרבה שירים מושמעים ברדיו, וגם באמת חתיכת אלבום

mickey mouse

משתמש מקצוען
דואט השנה: ביום ההוא של חיים פורטל & ישי לפידות & מוטי וויס & דיויד טויב
סליחה... אבל אין להשוות לדואטים אחרים כדוגמת אתה זוכר ,יום הדין (נמואל & מוטי)
ביום ההוא - שיר מתוק וחמוד סטייל מוטי וויס. תפס חודש חודשיים ונשכח...

אור ירח

משתמש פעיל
זה נכון לשים את האלבום של MBD קומזינג 3 כבחירה בין אלבומי השנה?
מצד אחד הוא האלבום שהכי מושמע אצלינו בבית בערך... השירים הגדולים עם טעם של פעם שבינינו עוקפים בהרבה את הלהיטים החדשים... גם ההפקה עצמה היתה מאד מקצועית....
אממה כל האלבום מורכב משירים ישנים, בכלל לא מהשנה... אז מה אלבום השנה בו?
גם האלבום "שירים שכתבתי" זה לא מורכב מהשירים מהשנה
וגם האלבום ה"קול כל"...

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
הכל מכור מראש
שימו לב שקול ברמה מביאים להצבעה טופס שכבר הצביעו בו. וצריך להסיר ולהחליף סימונים
לא נכון.
הקישור שאני הבאתי זה הקישור שלי.
פשוט תיכנסו בנפרד...
שניה אני אביא קישור חדש.

אור ירח

משתמש פעיל
סליחה... אבל אין להשוות לדואטים אחרים כדוגמת אתה זוכר ,יום הדין (נמואל & מוטי)
ביום ההוא - שיר מתוק וחמוד סטייל מוטי וויס. תפס חודש חודשיים ונשכח...
אני רואה שבקטגוריה של דואט השנה צריך ליהות שילוב של קולות מוצלח, ולא שילוב של זמרים מפורסמים...
הדגשה - לא דיברתי על השיר, דיברתי על השילוב, אז יכול ליהות באמת שזה שיר מתוק וכו', אבל השילוב הרבה יותר גאוני, ומוצלח...

שאגה מהדהדת

משתמש חדש
אתה זוכר יצא בתשפ"ג
כמו עברתי בחושך...
שניהם הולכים לקצור מקומות זוהרים השנה
כנראה הם התפללו טוב בראש השנה....:)
אתה זוכר שיר העשור מבחינתי
בחוקי הטבע (שגם הם מנוהלים ע"י ה' כמובן...) "אתה זוכר" זו יצירה כ"כ עוצמתית, מדהימה, ויפה בקנה מידה של "והיא שעמדה" של יונתן רזאל ויעקב שוואקי (!!!) עם לחן נוגע שחודר עמוק עמוק לנימי הנפש הדקים ועיבוד הכי מוצלח ומדהים שאפשר להדביק לכזה שיר, שאני חושב שהוא לא צריך תפילות... (כמו שלא מתפללים על בריא שיהיה בריא....)

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
בחוקי הטבע (שגם הם מנוהלים ע"י ה' כמובן...) "אתה זוכר" זו יצירה כ"כ עוצמתית, מדהימה, ויפה בקנה מידה של "והיא שעמדה" של יונתן רזאל ויעקב שוואקי (!!!) עם לחן נוגע שחודר עמוק עמוק לנימי הנפש הדקים ועיבוד הכי מוצלח ומדהים שאפשר להדביק לכזה שיר, שאני חושב שהוא לא צריך תפילות... (כמו שלא מתפללים על בריא שיהיה בריא....)
חח
נכון
גם עברתי בחושך באמת טוב...
מעניין לראות את הסדר הסופי בעשירייה הפותחת...
ממש!!

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
לדעתי גוף ונשמה זה אלבום השנה בכל המצעדים!!
שלום עליכם - שמילי אונגר
לוקח בעננק!!
אחד האלבומים היחידים בעשור האחרון שכל השירים בו להיטים!!
עם כל הכבוד,
גוף ונשמה זה אלבום EP נחמד....

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אגב,
בכל מצעד הקטגוריות שונות, וכמוהם גם הנתונים בהם,
אז כשאתם מהמרים על תוצאות תכתבו לאיזה מצעד.

mickey mouse

משתמש מקצוען
שיר אדיר שבאדירים!!
יש לו 2 בעיות:
1. הוא עונתי לגמרי
2. הוא יצר ממש עכשיו ועוד לא הספיק לתפוס
מבחינתי הוא ההשיר המרגש בשנה!!
אגב המלחין שלו משה פלד - זה משה פלד הזמר ? למה הוא עצמו לא ביצע את זה אם כן?
למרות שהביצוע של הצמד מרגש..

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אגב המלחין שלו משה פלד - זה משה פלד הזמר ? למה הוא עצמו לא ביצע את זה אם כן?
למרות שהביצוע של הצמד מרגש..
כן, זה משה פלד הזמר.
לדעתי לא הוא ביצע כי הוא רצה להכניס אותו יותר לעולם החסידי,
מעניין יהיה לשמוע ביצוע שלו לזה...
שומעים שזה לחן איכותי מבית היוצר שלו....

mickey mouse

משתמש מקצוען
ואם כבר מדברים על שוואקי ---
גוף ונשמה באמת שיר יפה. לדעתי הרבה יותר יפה מגלגלים שלו, אז למה בכל המצעדים (תקנו אותי אם אני טועה) הכניסו את גלגלים ולא את גוף ונשמה?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
פריצת השנה שמוליק סוכות, מאה אחוז בכל המצעדים
מבחינתי הוא גם זמר השנה, אבל בכל אופן לא נתנו לבחור אותו....
אגב, למה נתנו בקול חי לבחור רק שיר אחד כשיר השנה?
זה מוריד מאודד את הסיכויים של שירים מסוימים להיכנס.
אני לדוגמא בחרתי את עברתי בחושך כשיר השנה
אבל כמה אנשים כבר יעשו את זה?
וכן, חבל מאוד שהורידו את מלחין השנה.
אלבום - אני אהבתי מאוד את רגעים גדולים, של משה קליין.
באלבום של שוואקי יש ממש קצת שירים, לא?

יעלי ב.צ.

משתמש צעיר
אני שואלת כמה שאלות על קול חי מיוזיק (הרדיו הכי מושמע אצלי):
1. למה יש כמה שירים של אותו זמר בכל המצעד לדוגמא יש לשמוליק סוכות 3 שירים. לא מספיק את האחד החזק שלו? לשמוליק קליין יש שיר שלו ועוד שהוא מארח, (אגב לראות בנים לא עבר את הפלייליסט של קול חי מיוזיק לכן הוא לא נכנס) או שמואל יש בי אמונה וגם את הקב"ה יותר גדול מזה... מספיק אחד למה לקחת מקום של זמר אחר מרגיש לי שהכל מסתובב באותו מעגל כל הזמן...
במקום אלו הייתי שמה כמה שירים אחרים שהם טובים ולא קיבלו אפילו אפשרות. כגון תחזור הביתה שבטוח היה במקומות גבוהים בעקבות הטיים שהוא יצא.
או למשל הם שמו בעיקר מהחדשים האחרונים סטייל יום הדין, הנה השבת, אי"ה שמחה פרידמן יידל ורדיגר ויהי בנסוע שתספרו אצלכם מי מכיר אותו?! (וסליחה אבל הקליפ הוריד אותו במאתיים רמות למטה עם כל הכבוד למוזיקה המושקעת שלו) ועוד... אנשים עדיין לא מכירים בוודאות
ועוד משהו אין את האלבום של ישי ריבו (אני בכלל לא חסידה שלו אבל הייתי בטוחה שהוא יהיה שם רק כי הוא הוציא אלבום אחרי.... אבל הם לא יכניסו כי יש שם כמה שירים שלא עוברים פלייליסט וידוע שהם מחמירים גדולים)

ההימור שלי בקול חי מיוזיק ( הבחירה האישית שלי שונה לגמרי אבל המאזינים קובעים :)
1. אתה זוכר - מ.ב.ד + ישי ריבו
2. עברתי בחושך - שמוליק סוכות
3. אזעקות של אמונה קובי ברומר & בני הורביץ
פריצת השנה: שמוליק סוכות
אלבום השנה: שמילי אונגר שלום עליכם.
ות'כלס את זמר השנה אני לא מבינה למה צריך כל אחד בוחר לפי הנגיעות האישיות שלו אין פה דרך ברורה מי היה הכי חזק כי כל אחד מסתכל על זה אחרת אחד יכול להגיד שוואקי כי הוא הוציא 3 אלבומים ויש אחר שלא שמע את כל זה אחד אחר ירצה פיני איינהורן כי הוא הלך ושימח חיילים עם מוזיקה משוגעת... במקום זה הייתי שמה מלחין או מעבד שזה כבר הוכחות בשטח מי שמעו עליו הכי הרבה והייתי מוסיפה שם את יאיר בונדר & אבי ריימי שגם פתחו אופק חדש לכובע המעבדים וגם הפרויקט המדהים שלהם 'ממתק לשבת' שקידם אותם מאוד או איתמר שקדי שצץ לאחרונה עם עיבודים פצצה. קטגוריה יותר מעניינת בהרבה!

אגב מעניין לאן אפרים קמיסר נעלם?! בטוחה שיהיה חסר את ההוספות המיוחדות שלו כי מנחם טוקר בסוף בסוף לא מבין ולא מתמצה במוזיקה כמו הידע של קמיסר וההבנה שלו על מהי מוסיקה באמת!! (בטוחה שמנחם יעביר הכי טוב אם כי הוא לא רק במוזיקה..)

בעיני קול חי מיוזיק גם הכי השקיעו בתצוגה הטכנית של ההצבעה, האתר מושקע, הגרפיקה, התכנון שכשעומדים על התמונה היא מתחלפת לצבעוני, יש שם ירידה לפרטים הקטנים ות'כלס ראוי להערכה בסוף, לא? 😉

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה