דרוש מידע מציאת עבודה דרך alljobs

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם משהו מצא עבודה דרך alljobs האם הם אמינים או שהם
כמו קריירה שלא שווה להתקרב אליהם............
אם כן אז דרך איזה אתר כדאי לעשות מנוי?
תודה רבה

yakovyo

משתמש חדש
אני מצאתי עבודה דרך אולג'ובס (לפני כמה שנים, לא במקום חרדי),
אולג'ובס זה אתר פרסום משרות, חלקם בחינם חלקם בתשלום,
לגבי אמינות - אין לזה קשר לאולג'ובס.
המשרות הם באחריות ובאמינות המפרסם בלבד.

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני קבלתי כמה פניות דרכם אבל לא הסכמתי אף פעם לשלם עבור פרטי משרה, כי רוב המשרות שם נאספות מכל מיני אתרים אחרים כולל פייסבוק ואז הם מבקשים כסף על זה.
יש אתר שנקרא ג'וב מאסטר שהוא גם טוב וחינמי, יש אתר שנקרא ג'ובאיט וגם פורטל דרושים.
ויש אתר שנקרא נישה שהוא להשמה לחברות הייטק.

שמרלינג

משתמש מקצוען
יש גם איזה אתר פרנוסה שראיתי שפרסמו עכשיו,
מישהי מכירה\ יודעת מה זה?

א'ב'

משתמש פעיל
יש איזה שהוא מייל שנתנו לאחרונה למציאת עבודה בצפון איזור קרית אתא חיפה עפולה אשמח לקבלו...
תודה מראש!

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בזמנו (לפני בערך 6-7 שנים) התקבלתי לעבודה דרכם, אבל עד שקיבלתי את התשובה כבר סגרתי מקום אחר.
לא ביקשו ממני לשלם, זה היה חינמי לחלוטין.

א'ב'

משתמש פעיל
אז אשמח לשמוע על עוד דרכים למציאת עבודה... (באיזור קרית אתא)

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא יודעת, אני כבר התייאשתי מאתרים ומעיתונים אבל נראה לי שכדאי לך שיהיו לך מספרים חשובים כמו נשים בעיריה וכדומה.
איזו עבודה את מחפשת? באיזה שעות?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אני חיפשתי בשביל מישהו עבודה באתר הזה, ומצאתי כמה משרות מתאימות, אבל לכולם כשהתקשרתי אמרו שזה כבר תפוס.

א'ב'

משתמש פעיל
אני בנתיים מחפשת עבודה זמנית אבל שמכניסה בסדר...(אני בלימודים)
יש לי נסיון טוב במחשבים(למדתי תיכנות)
באיזור קרית אתא אני אשמח לקבל מידע על כל עבודה שם באיזור!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה