דרוש מידע מפקחי טוהר הבחירות לכנסת ה25

המעצבת שלך...

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בעלי נרשם בסוף אוגוסט
כבר עבר על כל הפרטים
קיבל קישור למבחן
ועדיין לא עשה--
האם זה אומר שפספס??!?

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
בעלי נרשם בסוף אוגוסט
כבר עבר על כל הפרטים
קיבל קישור למבחן
ועדיין לא עשה--
האם זה אומר שפספס??!?
אם הוא לא מצליח לעשות את המבחן באינטרנט, ככל הנראה הוא פספס...

k0773500

משתמש חדש
מישהו מוועדת אשקלון שכבר קיבל תשובה? עברתי הדרכה ומבחן לפני יום כיפור, ואין שום תגובה וגם אין למי לפנות

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
@ילילי
לנו (איזור דן) רק הודיעו מתי מקבלים את הערכות, ורק אז מגלים את השיבוץ.
זה אמור להיות ביום חמישי הבא.

k0773500

משתמש חדש
עוד מישהו מוועדת אשקלון שעדיין לא קיבל הודעת שיבוץ? קיבלתי 100 במבחן ולא שומע מהם כלום, יש למישהו טלפון ישיר של וועדת אשקלון?

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
מישהו נוסע היום מבני ברק לסמינר אפעל לקבל את הערכות?
אם כן, אשמח להצטרף.
תודה מראש!!!

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שכרתי טאבלט הדרן לצורך שימוש באפלקציה.
הבעיה היא שהקישור לא נפתח בהדרן.

יש כאן מישהו שנתקל בבעייה הזו?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
שכרתי טאבלט הדרן לצורך שימוש באפלקציה.
הבעיה היא שהקישור לא נפתח בהדרן.

יש כאן מישהו שנתקל בבעייה הזו?
תכנס למרכז האפליקציות ותעשה חיפוש "inspectors" זה אמור להיות התוצאה השלישית הסמל של האפליקציה היא האות E במסגרת כחולה

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
יש למישהו מושג מה עושה מי שככל הנראה לא יוכל בסוף לעבוד ביום הבחירות?
יש ענין לדווח לאחראי או שאפשר לארגן מישהו שיחליף אותי עם הת.ז. שלי... אל תגלו, טוב?;)

eli001

משתמש צעיר
יש למישהו מושג מה עושה מי שככל הנראה לא יוכל בסוף לעבוד ביום הבחירות?
יש ענין לדווח לאחראי או שאפשר לארגן מישהו שיחליף אותי עם הת.ז. שלי...
אין ענין לשלוח מישהו... זה לא משלוח פיצה, זה סוג של משרת אמון ואותך קיבלו ולא מישהו אחר, בכל מקרה הוא אמור להזדהות בפני המזכיר באיזשהו שלב ואני לא מכיר מישהו שיעביר את זה, אף אחד לא יסתבך בשבילך.
צריך לדווח למי שמעליך או לוועדה האזורית והם ישלחו מחליף. [אל תדאג יש להם המון משועממים].

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אין ענין לשלוח מישהו... זה לא משלוח פיצה, זה סוג של משרת אמון ואותך קיבלו ולא מישהו אחר, בכל מקרה הוא אמור להזדהות בפני המזכיר באיזשהו שלב ואני לא מכיר מישהו שיעביר את זה, אף אחד לא יסתבך בשבילך.
צריך לדווח למי שמעליך או לוועדה האזורית והם ישלחו מחליף. [אל תדאג יש להם המון משועממים].
אבל אם אני יכול לדאוג לפרנסה של חבר שמוכן להסתכן בכך שהמזכיר יעיף מבט עייף (6:30 בבוקר...) לעבר הת.ז. וינסה לזהות אותו בתמונה, למה לא?

אגב, לדעתי חלק גדול של האנשים לא דומים לתמונה שמופיעה על תעודת הזהות שלהם, בפרט בת.ז. ביומטרית שהתמונה היא בשחור-לבן ומטושטשת...

eli001

משתמש צעיר
אבל אם אני יכול לדאוג לפרנסה של חבר שמוכן להסתכן בכך שהמזכיר יעיף מבט עייף (6:30 בבוקר...) לעבר הת.ז. וינסה לזהות אותו בתמונה, למה לא?

אגב, לדעתי חלק גדול של האנשים לא דומים לתמונה שמופיעה על תעודת הזהות שלהם, בפרט בת.ז. ביומטרית שהתמונה היא בשחור-לבן ומטושטשת...
תראה , מבחינתך אתה צודק. אתה נשאר בחור שלך ולא מעניין אותך מה יקרה. אבל אם המזכיר ישים לב הוא גם יכול להזמין משטרה ויסבכו את החבר עם התחזות וגניבת חומר רגיש ועוד כיד... הטובה עליהם...
אם אתה שואל אותי, אני חושב שרוב המזכירים יש להם משהו מן הפדנטיות (די הכרחי בתפקיד) והם מסתכלים על התז לפחות על אלה שעובדים איתם.

k0773500

משתמש חדש
מתי פותחים את התיק של המפקח? רק בקלפי? לא צריך לבדוק בבית שהמצלמה טעון?

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
יש מישהו שנוסע בבוקר הבחירות מבני ברק לוועדת הבחירות דן ברמת אפעל?
אשמח לטרמפ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה