שיתוף - לביקורת מעשה בשש תבניות ביצים

חני כהן :)

משתמש מקצוען
כשהקופאי שאל כמה שקיות הוא צריך, השיב יוסף בביטחון "שקית אחת".
"אתה בטוח?", עינו של הקופאי שטו על שישיית תבניות הביצים "הייתי ממליץ לך לקחת לפחות שלוש".

"אתה נורמאלי?", יוסף הביט בו כשם שמביטים בשיכור שזה עתה סיים שלושה בקבוקי ויסקי. "בשביל מה לבזבז שלוש שקיות?"

"אם את מבקש", שלף המוכר שקית אחת, "מי אני שיתווכח איתך. אבל בכל זאת הייתי ממליץ לך לקחת לפחות שלוש. כך תוכל לשים כל זוג תבניות בשקית".

"שקית אחת", אמר שוב בביטחון.

עינו של הקופאי נפערו בתדהמה כאשר ראה אותו נאבק עם התבניות. מנסה לדחוף שתיים באלכסון, עוד שלוש להשכיב לרוחב ועוד שתיים להעמיד משני צידי השקית.

"רואה", חייך יוסף חיוך מרוצה, השקית המתפוצצת בידו. "הכל אפשרי".

#######

כעבור רבע שעה חזר לחנות, מובס.
"מה קרה?", שאל המוכר.
"אל תשאל", הניף יוסף את ידו, ריח מבחיל של ביצים טריות נדף מבגדיו. "הכל התפוצץ עלי".

"אז מה עכשיו, אתה קונה שוב שש תבניות?!", שאל הקופאי.

"יש לי ברירה", ענה.
"טוב כמה שקיות להביא לך?"

"אחת"
"שקית אחת?!", המוכר הביט בו בתדהמה מוחלטת.
"כן. שקית אחת", השיב יוסף בשלווה. "על ביצים, ניחא, אני מוכן לשלם. מצרך בסיסי אחרי הכל. אבל לשלם על שקיות. תגיד מה ניראה לך שדדתי בנק?!"

נערך לאחרונה ב:

חני כהן :)

משתמש מקצוען
ואיך אפשר בלי שיר כמיטב המסורת:

בסוף הכל התפוצץ עליו
בניין של תבניות

הוא לא הבין רמזים. אולי-
שקיות ואגורות

בדוק יש מי ששומר עליו
רק שלא ייפול

הוא ידחוס רק עוד תבנית אחת שתמרח עליו
קוראים לזה סירחון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה