טיול מערת צדקיהו מישהו היה שם? מסוכן?

ילדת נס

משתמש חדש
נרשמנו למערת צדקיהו בירושלים-חזיון אורקולי ןפתאום אנחנו קולטים שזה יוצא במקום מסוכן-ליד שער שכם.מישהו היה שם? יש אבטחה? אשמח למידע בנושא וכם אם התוכן מתאים לחרדים

my car

משתמש פעיל
יש לי 15 כרטיסים לשעה 2
אני מוכן לתת אותם תמורת הסעה למקום.

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מקפיצה
מישהו היה?
זה במיקום מסוכן? מה עם האוכלוסיה והתכנים?

זיס

משתמש פעיל
היינו שם אתמול זה ממש קצת אחרי שער שכם. זה ללכת בתוך הערבים כמה דקות. אבל הולכים מהצד. ולא על הכביש הראשי.
מצד המקום זה נחמד............ לא הייתי מגיע במיוחד עם הילדים לשם, רק על הדרך....

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היינו שם אתמול זה ממש קצת אחרי שער שכם. זה ללכת בתוך הערבים כמה דקות. אבל הולכים מהצד. ולא על הכביש הראשי.
מצד המקום זה נחמד............ לא הייתי מגיע במיוחד עם הילדים לשם, רק על הדרך....
החזיון לא כזה מוצלח? לאיזה גילאים מתאים? הגעתם ברכבת?

זיס

משתמש פעיל
מקבלים אוזניות והולכים בחושך בתוך מערות ארכיאלוגיות וראוים על הקירות חזיון אור קולי.
אז זה מענין קצת את הילדים.

זיס

משתמש פעיל
יורדים ברכבת בשער שכם והולכים ממש כמה דקות

שערי תשובה

משתמש חדש
הייתי שם מקום מוצלח , המדריכה מטעמם הסבירה יפה על האתר וכן על תולעת השני ע"פ מפרשים שונים ,
עיקר הבעיה היא התוכן המוקרן שבהתחלה שמראה כל מיני מלאכים בצורת ציפור מועפפים (בהקשר לכרובים שבביהמ"ק )אבל אין דיבורי כפירה וכו .
בהקשר להגעה כיון שזה סמוך לשער שכם יש כוחות משטרה וצבא.
אם כבר מזמנים צמוד יש את אתר השער הקדום שמאוד מושקע ויפה הזמנה מראש ובחינם.
לחשבן זמן ביקור של שעה בכל אתר.

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שם מקום מוצלח , המדריכה מטעמם הסבירה יפה על האתר וכן על תולעת השני ע"פ מפרשים שונים ,
עיקר הבעיה היא התוכן המוקרן שבהתחלה שמראה כל מיני מלאכים בצורת ציפור מועפפים (בהקשר לכרובים שבביהמ"ק )אבל אין דיבורי כפירה וכו .
בהקשר להגעה כיון שזה סמוך לשער שכם יש כוחות משטרה וצבא.
אם כבר מזמנים צמוד יש את אתר השער הקדום שמאוד מושקע ויפה הזמנה מראש ובחינם.
לחשבן זמן ביקור של שעה בכל
תודה על המידע!
זה מפחיד לילדים קטנים? 2-4?

הדסושית

משתמש פעיל
נרשמנו למערת צדקיהו בירושלים-חזיון אורקולי ןפתאום אנחנו קולטים שזה יוצא במקום מסוכן-ליד שער שכם.מישהו היה שם? יש אבטחה? אשמח למידע בנושא וכם אם התוכן מתאים לחרדים
אז ככה אנחנו היינו שם פעמיים והולכים לעשות את זה שוב, מקום כיף ומטורף
לא חייבים עם סיור אתם יכולים ללכת לבד
ההלוך זה תלוי מאיפה אתם מגיעים אנחנו אישית עברנו דרך שער שכם ודרך השוק שלהם והיה שם המון יהודים בכמויות
לא היה מפחיד בכלל
בחזור- יש 2 דרכים אחד עליה מטורפת והולכים ממש דרך ערבים זה ממש מפחיד שימו לב עולים את כל מה שירדתם זה קשה מאד-"קצרה וארוכה"
הדרך השניה כיפית אתגרית -"ארוכה וקצרה"
יש מאבטחים במקום ממליצה מאד

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אז ככה אנחנו היינו שם פעמיים והולכים לעשות את זה שוב, מקום כיף ומטורף
לא חייבים עם סיור אתם יכולים ללכת לבד
ההלוך זה תלוי מאיפה אתם מגיעים אנחנו אישית עברנו דרך שער שכם ודרך השוק שלהם והיה שם המון יהודים בכמויות
לא היה מפחיד בכלל
בחזור- יש 2 דרכים אחד עליה מטורפת והולכים ממש דרך ערבים זה ממש מפחיד שימו לב עולים את כל מה שירדתם זה קשה מאד-"קצרה וארוכה"
הדרך השניה כיפית אתגרית -"ארוכה וקצרה"
יש מאבטחים במקום ממליצה מאד
תודה!
אני שואלת בעיקר לגבי החזיון החדש

מה קשר

משתמש חדש
האם בחזור ממערת צדיקיהו יש גישה לאוטובוסים?
או שצריך לחזור את כל הדרך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה