אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה למאזדה 5

genius

משתמש פעיל
אנו מעוניינים לקנות מערכת מולטימדיה למאזדה 5,
כולל מצלמת רוורס ואפליקצית וויז, חיבור עם כרטיס סים ולא עם נקודה חמה.
תודה מראש לכל העונים.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש לך פה כמה מוכרים תחליט ביניהם
בעיקרון לווייז אתה צריך משהו מהיר שיהיה 8 ליבות (8 כור לפי התרגום) ושיהיה כתוב 4G שזה אומר שזה עם חיבור של סים מובנה ועם כתוב רק וויפי אז אתה צריך נטסטיק
ובדר'כ אני מזמין מינימום 4גיגה ראם שים לב שיש לך קופונים אצל המוכרים שאתה יכול לממש
1 2 3 4 5 6 7

genius

משתמש פעיל
יש לך פה כמה מוכרים תחליט ביניהם
בעיקרון לווייז אתה צריך משהו מהיר שיהיה 8 ליבות (8 כור לפי התרגום) ושיהיה כתוב 4G שזה אומר שזה עם חיבור של סים מובנה ועם כתוב רק וויפי אז אתה צריך נטסטיק
ובדר'כ אני מזמין מינימום 4גיגה ראם שים לב שיש לך קופונים אצל המוכרים שאתה יכול לממש
1 2 3 4 5 6 7
יש מוכר שאתה ממליץ עליו מניסיון?
תודה

genius

משתמש פעיל
אפשר להתקין את המערכת לבד?
וכמה עולה התקנה אצל טכנאי?

eli001

משתמש צעיר
הייתי ממליץ על קישור מס' 5 שהביאו, ושם תלוי בתקציב שלכם מה לבחור..

להתקין לבד זה לא מאוד פשוט, במיוחד עם מצלמה ולמי שלא התעסק בדברים דומים, אם תרצו אני מתקין מערכות, תכתבו מייל שלכם ונתקשר.

genius

משתמש פעיל
הייתי ממליץ על קישור מס' 5 שהביאו, ושם תלוי בתקציב שלכם מה לבחור..
נגיד כזה דגם?
1676556056525.png

להתקין לבד זה לא מאוד פשוט, במיוחד עם מצלמה ולמי שלא התעסק בדברים דומים, אם תרצו אני מתקין מערכות, תכתבו מייל שלכם ונתקשר.
מאיזה איזור אתה?
מה עלות משוערת של התקנה?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש מוכר שאתה ממליץ עליו מניסיון?
תודה
אין לי נסיון איתם
אם יש לך חוש טכני ואתה רוצה לנסות אתה יכול
אבל זה קצת מורכב במאזדה 5 כי צריך לפרק שם את הידית של הגיר ואת כל הפלסטיק מתחת
אם אתה רוצה עזרה והדרכה אני יכול לעזור
אבל מצלמת רוורס יותר מסובך להשחיל ולחבר אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה