מערכת טלפונית

יש כאן מישהי/ו שיודעת איך מחברים אתר למערכת טלפונית או משנים אותו שיהיה כך?
כלומר,
במקום שאדם יכנס לאתר, הוא יכניס מספר.
כגון:
אם ברצונך לעשות כך, הקש 1,
אם ברצונך לעשות כך, הקש 2 וכ"ו...

תודה!

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
יש כאן מישהי/ו שיודעת איך מחברים אתר למערכת טלפונית או משנים אותו שיהיה כך?
כלומר,
במקום שאדם יכנס לאתר, הוא יכניס מספר.
כגון:
אם ברצונך לעשות כך, הקש 1,
אם ברצונך לעשות כך, הקש 2 וכ"ו...

תודה!

כדאי תמיד לפרט יותר מה הצורך.
אתר אינטרנט? איפה יקישו בטלפון, וזה ישפיע על האתר?

כדאי תמיד לפרט יותר מה הצורך.
אתר אינטרנט? איפה יקישו בטלפון, וזה ישפיע על האתר?
יש לי אתר בנוי.
אני שואלת איך הופכים אותו למערכת טלפונית?
כל הפונקציונליות והחישובים קיימים כבר בbackend.
יש לי בסיס נתונים.
את הfrontend אני לא אצטרך בשביל זה,
אלא הכל יתבצע אם כן דרך הטלפון.
השאלה איך עושים את זה?
אני ממש לא מבינה בזה------
מה אני אצטרך? מה לא? איך זה אמור לפעול?
כל מידע בעניין.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה