שיתוף מערכת חשבוניות תשלומים וCRM

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אקדים, אני לא בדקתי את המערכות המקבילות, אני מכיר בינתים רק את זו ויש לה יכולות יפות מאוד מבחינתי.
SUMIT

מחיר: עד 10 פעולות בחודש-חינם.
50 פעולות בחודש (ו250 פעולות api) 19ש"ח.
ועוד מסלולים שונים לפי הצורך.

יכולות: הפקת חשבוניות, גביית תשלום באשראי, קבצי מס"ב, הוראות קבע, מערכת crm כלולה להתנהלות מול ספקים. יש גם דיוור במייל וסמס (אבל כאנשי אוטומציה מן הסתם נרצה לנהל את הדיוור דרך האוטומציה שלנו...;))

יש לה מודול במייק שמישהו בנה:
כאן
לפי מה שהבנתי המודול למייק עדיין בבטא.
המערכת מומלצת גם לנו כעוסקים וגם להציע ללקוחות להשתמש בה עם אוטומציה משולבת.
אשמח לתגובות, וניסיון החברים בהשתמשות במערכת.

נערך לאחרונה ב:

השועל

משתמש צעיר
אוטומציה עסקית
יש לי ניסיון איתם. יש שני מודולים למייק. אחד בסיסי יותר ואחד מורחב יותר שבנה רועי מושקין.
יש עקומת למידה קלה כדי להבין איך הטריגרים שלהם עובדים

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה