מענק קורונה בגין החזרת עובדים לתעסוקה

• פותח הנושא is
  • פורסם בתאריך

is

משתמש פעיל
פשוט הגשתי שוב ושוב וכל פעם הם שולחים הודעה שרק עובד אחד צריך לאשר - שלא לדבר על זה שגם האחד הזה לא מקבל לינק לאישור...

is

משתמש פעיל
בפעם ראשונה הם טענו שהיות שיש רווח שורה בין עובד לעובד הם לא קיבלו. והדריכו אותי לשלוח לכתובת מייל את הקובץ המסודר.
ובפעם השניה שוב שלחו את אותה הודעה. שרק עובד אחד מתוך כל הרשימה זכאי וזה לא נכון. וחוץ מזה שהלינק לא מגיע גם אליו

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אולי לא דיווחתם על כל העובדים הזכאים?
מילאתם נכון את הקובץ אקסל?
בפעם ראשונה הם טענו שהיות שיש רווח שורה בין עובד לעובד הם לא קיבלו. והדריכו אותי לשלוח לכתובת מייל את הקובץ המסודר.
ובפעם השניה שוב שלחו את אותה הודעה. שרק עובד אחד מתוך כל הרשימה זכאי וזה לא נכון. וחוץ מזה שהלינק לא מגיע גם אליו
אם עשיתי ידני תהייה לי הבעיה הזו?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
העובדים יכולים להתקשר ל
*6539
ולאשר שם
צריך ת.ז.
תאריך הנפקת ת.ז.
מספר תיק ניכויים של המעסיק
(רשום בכל תלוש)

אם רק עובד אחד צריך לאשר כנראה המצבת שלכם לא תקינה
המעסיק מקבל עידכון יומי למייל
כמה זכאים למענק
כמה מתוכם אישרו וכמה לא

• תודה
Reactions: is

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
איך אדע מה הבעיה במצבת?
אם לפי החשבון שלך אמור להיות יותר מעובד 1 ולפי החשבון שלהם זכאי רק 1 זה בעיה במצבת
תלוי כמה עובדים מלאת במצבת לחודשים:
3.4.5.6.
במרץ - כמות העובדים צריכה להיות רק עובדים שעבדו בסוף החודש (ולא מי שיצא לחלת באמצע החודש ויצא לו תלוש)
תתקשרו למספר הנל ותשאלו למה מזכים אתכם רק על 1

• תודה

is

משתמש פעיל
אם לפי החשבון שלך אמור להיות יותר מעובד 1 ולפי החשבון שלהם זכאי רק 1 זה בעיה במצבת
תלוי כמה עובדים מלאת במצבת לחודשים:
3.4.5.6.
במרץ - כמות העובדים צריכה להיות רק עובדים שעבדו בסוף החודש (ולא מי שיצא לחלת באמצע החודש ויצא לו תלוש)
תתקשרו למספר הנל ותשאלו למה מזכים אתכם רק על 1
ידוע לי שיש בעיה כי הם שלחו לי הודעה שיש בעיה, הבעיה היא שיש גם בעיה בקו שלהם והוא מנותק... :eek:

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
  • תודה

5707445040

משתמש רשום
יש מוקד של מענק למעסיקים
*1229
לא ניסיתי אבל הבנתי שהם עונים

סוניה

משתמש מקצוען
עובד שצריך לאשר ואין לו גישה לאינטרנט, איך הוא עושה את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה