מענק יוח"א מי זכאי?

דוד ד

משתמש חדש
אני עובד 5 שנים בביה"ס של רשת חרדית
וכעת...!! נודע לי שיש מענק יוח"א.
ושהביה"ס משויך לתוכנית זו.
כמובן שלא קיבלתי מעולם את המענק הנ"ל.
אני עובד כל יום עד 14:20
מישהו יודע לומר לי אם אני זכאי למענק?
תודה רבה רבה

אנונים

משתמש חדש
מענק יוח"א קיים רק באשכולים שיש להם יום לימודים ארוך מטעם משרד החינוך.
המורים שעובדים בשעה שביעית ושמינית זכאים למענק חד פעמי, עד 9 שעות.
המענק משתנה בהתאם להסכם בו אתה עובד .. באופק חדש המענק יותר נמוך מהעולם הישן.

דוד ד

משתמש חדש
מענק יוח"א קיים רק באשכולים שיש להם יום לימודים ארוך מטעם משרד החינוך.
באולסקול מופיע שהביה"ס משויך ליוח"א.
המורים שעובדים בשעה שביעית ושמינית זכאים למענק חד פעמי, עד 9 שעות.
עד 14:20 זה לכאורה שעה שביעית, או שאני טועה?
תודה רבה

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני עובדת פעמים בשבוע שעה 7, וכמובן בבוקר והתוספת שקיבלתי היא של כמה מאות שקלים, איך זה מגיע לאלפים? וגם לפי מה זה נקבע(תדירות)?

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
אני עובדת פעמים בשבוע שעה 7, וכמובן בבוקר והתוספת שקיבלתי היא של כמה מאות שקלים, איך זה מגיע לאלפים? וגם לפי מה זה נקבע(תדירות)?
על ימים בהם נעדרת לא מקבלים יוח"א וגם על חופשת לידה אין יוח"א

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
על ימים בהם נעדרת לא מקבלים יוח"א וגם על חופשת לידה אין יוח"א
אני בחל"ד
אני רואה בתלוש של אתמול מענק יוח"א
זה מענק כספי בתלוש שמגיע לכמה אלפים, יכול להגיע עד כ6000 ש"ח. (בירושלים אין יוח"א)

אצלי רק כמה מאות
ממש לא אלפים...
במה תלוי?

אגב ממענק הבראה ירד לכל עובד מדינה מס מלחמה

בת עם סגולה

משתמש מקצוען

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
מענק יוח"א משולם לעובדים שעובדים בשעות יוח"א (החל משעה 7) בתנאי שיש את אותם כמות שעות גם לפני כן.
ז.א. שמורה שמלמד רק אחרי הצהרים לא זכאי.
המענק תלוי במספר השעות ובאופן יחסי לכל השנה, המקסימום זה כ 6300 שח.

קבצים מצורפים

• Screenshot_2024-07-02-22-59-14-691_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-02-22-59-14-691_com.android.chrome-edit.jpg
    KB 550.7 · צפיות: 8

דוד ד

משתמש חדש
מענק יוח"א משולם לעובדים שעובדים בשעות יוח"א (החל משעה 7) בתנאי שיש את אותם כמות שעות גם לפני כן.
ז.א. שמורה שמלמד רק אחרי הצהרים לא זכאי.
המענק תלוי במספר השעות ובאופן יחסי לכל השנה, המקסימום זה כ 6300 שח.
מה מגדיר שעה 7? החל מ13:15 ומעלה?
כי אני עובד עד 14:15 (מ8:15) ומחשבים לי רק 6 שעות סה"כ...
(לא באופק)
תודה רבה

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
מה מגדיר שעה 7? החל מ13:15 ומעלה?
כי אני עובד עד 14:15 (מ8:15) ומחשבים לי רק 6 שעות סה"כ...
(לא באופק)
תודה רבה
טוב שאתם מזכירים את אופק
מענק יוחא הור רק על שעות פרונטלית ולא על שהיה ופרטני.

חישוב השעות הוא על פי המערכת,
כל 45 דק שיעור (חוץ משעתיים מתוך 4 ראשונות שהם של 50 דק) לא כולל הפסקות.

ולצורך העניין
8.15-9.05 שיעור 1
9.05-9.50 שיעור 2
ארוחת בוקר והפסקה
10.20-11.10 שיעור 3
11.10-11.55 שיעור 4
הפסקה
12.15-13.00 שיעור 5
ארוחת צהרים והפסקה
13.30-14.15 שיעור 6

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה