בקשה מעמד 'האיחוד' מוצ"ש ראה

למה באירוע שכולו ליטאי א''א להביא לפחות זמר אחד ליטאי כגון קמפה שלמה כהן גרינבוים הרצליך ברגר גפני וכ''ו
מגיע לנו גם לשיר שירים בסגנון ליטאי ישיבתי ולא רק חסידי
תגיד את זה למנהלי "האיחוד" ותראה מה יענו לך;);););)

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איך אפשר לראות שידור חוזר??

משה 05276

משתמש מקצוען
לא נראה שקשור לנטפרי

1725152995301.png

בכל האירועים שלהם היה קמפה...
הפעם כנראה או שתפוס או שידרוג
היה מאוד מכובד מאוד מאוד מרומם.
לא צריך תמיד להתחייס בקטנות.
מסכים אתך אולם בנוגע לשמוליק סוכות ממש הפריע לי הסגנון שירה לבחורי ישיבות
הכוונה של
למה באירוע שכולו ליטאי א''א להביא לפחות זמר אחד ליטאי כגון קמפה שלמה כהן גרינבוים הרצליך ברגר גפני וכ''ו
מגיע לנו גם לשיר שירים בסגנון ליטאי ישיבתי ולא רק חסידי
היא שיש משהוא באמצע בין חסידי גמור לשמוליק סוכות כגון אלו שרשם שם

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מסכים אתך אולם בנוגע לשמוליק סוכות ממש הפריע לי הסגנון שירה לבחורי ישיבות
הכוונה של

היא שיש משהוא באמצע בין חסידי גמור לשמוליק סוכות כגון אלו שרשם שם
שמוליק סוכות שר יפה
השירים שלו לא מתאימים לאירוע כזה, שאר השירים היו בסדר
התנועות היו של הופעה ולא של ערב חיזוק

שמוליק סוכות שר יפה
השירים שלו לא מתאימים לאירוע כזה, שאר השירים היו בסדר
התנועות היו של הופעה ולא של ערב חיזוק
זה כוונתי אני מסכים ששר יפה
והוא מתאים לאירוע ולא לערב חיזוק
(לאחר שירת הרב שמעון גלאי...)

תורה ועבודה

משתמש חדש
זה כוונתי אני מסכים ששר יפה
והוא מתאים לאירוע ולא לערב חיזוק
(לאחר שירת הרב שמעון גלאי...)
אולי זה לא נעים להגיד
אבל מהיכרות שלי עם עולם הישיבות אני בטוח שהרבה מאוד בחורים אם לא רובם נהנו יותר משמוליק סוכות מאשר מהרב גלאי (אחרי הכל הביאו את המוזיקה גם למשוך את הבחורים שיגיעו.......), ואם רוב הבחורים נהנו הפוך, זה רק בגלל הסגנון שמגיע יותר לאירועים כאלה, אבל זה לא משקף את עולם הישיבות של היום.. (ושוב א"כ זה מוכיח שהם לא הצליחו למשוך בחורים לאירוע, למרות שהביאו את שמוליק סוכות........)

אולי זה לא נעים להגיד
אבל מהיכרות שלי עם עולם הישיבות אני בטוח שהרבה מאוד בחורים אם לא רובם נהנו יותר משמוליק סוכות מאשר מהרב גלאי (אחרי הכל הביאו את המוזיקה גם למשוך את הבחורים שיגיעו.......), ואם רוב הבחורים נהנו הפוך, זה רק בגלל הסגנון שמגיע יותר לאירועים כאלה, אבל זה לא משקף את עולם הישיבות של היום.. (ושוב א"כ זה מוכיח שהם לא הצליחו למשוך בחורים לאירוע, למרות שהביאו את שמוליק סוכות........)
לפני כשנה וחצי היה מעמד בבנייני האומה "מעמד הכנה לילי הסדר" ודיבר שם רבי טוביה פולק כ 3 שעות (מצטבר)
והיו שם מוטי ויזל ובנצי קלצקין ואהרלה סמט והיה קולולם של מלכות עם פנחס ביכלר והציבור הגיע בהמוניו וכולם יצאו מהכנס הם הרגשה מאוד מרוממת - והוכח שגם אם התזמורת היא לא "שמוליק סוכות" ולא הגיעו לשם "גדויילים" עדיין היה מלא עד אפס מקום ולא היה מי שלא נהנה.

תורה ועבודה

משתמש חדש
לפני כשנה וחצי היה מעמד בבנייני האומה "מעמד הכנה לילי הסדר" ודיבר שם רבי טוביה פולק כ 3 שעות (מצטבר)
והיו שם מוטי ויזל ובנצי קלצקין ואהרלה סמט והיה קולולם של מלכות עם פנחס ביכלר והציבור הגיע בהמוניו וכולם יצאו מהכנס הם הרגשה מאוד מרוממת - והוכח שגם אם התזמורת היא לא "שמוליק סוכות" ולא הגיעו לשם "גדויילים" עדיין היה מלא עד אפס מקום ולא היה מי שלא נהנה.
קודם כל ב"ה בחורי הישיבות נהנים גם ממוזיקה בהרבה סגנונות, וודאי שהכוונה הפעם היתה למשוך עוד קהלים (אם הביאו את שמוליק סוכות, ואגב מעניין למה עשו את זה בבניני האומה ולא בארנה או משהו בסגנון כמו שעשו פעם כשרצו לעשות אירוע חיזוק לכל בחורי הישיבות) וודאי שיש הבדל בין אירוע בערב פסח, לבין מה שבחורים מחפשים הופעה בביה"ז (ומובטחני שהרבה בחורים לא הגיעו להופעה שם רק להתרומם בשביל אלול....)
ודבר שני, אני רק אמרתי שבתכל'ס אני חושב שפה ביחס למה שהיה בחורים מסתמא יותר נהנו משמוליק סוכות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה