מידע שימושי מעליות איכות- מי מכיר?

malkykl

משתמש מקצוען
המעלית שלנו תקולה באופן רציני מאד, להערכת הטכנאי שהגיע לפה, הכבל כורסם ע"י עכברים. מה שגרם לנזק חמור שעלות התיקון שלו גבוהה מאד. (מישו מנחש איפה אנחנו גרים?)
חברת המעליות שלנו, כפיר מעליות, נתנה הצעת מחיר לתיקון של 38 אלף ש"ח.
חברה שנקראת מעליות איכות הציעה מחיר זול בהרבה, מה שקצת מחשיד אותנו - 15 אלף ש"ח. הם יתקנו ואח"כ יהפכו לחברת המעליות שלנו.
מישהו מכיר את מעליות איכות, ויכול לתת המלצה או דיס?

פרוסטיץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המעלית שלנו תקולה באופן רציני מאד, להערכת הטכנאי שהגיע לפה, הכבל כורסם ע"י עכברים. מה שגרם לנזק חמור שעלות התיקון שלו גבוהה מאד. (מישו מנחש איפה אנחנו גרים?)
חברה שנקראת מעליות איכות הציעה מחיר זול בהרבה, מה שקצת מחשיד אותנו - 15 אלף ש"ח. הם יתקנו ואח"כ יהפכו לחברת המעליות שלנו.
אני ועד בית בבניין שלי
ואנחנו גם חייבים לעשות תיקון מאוד רציני במעלית
אני ישמח מאוד להמלצות מאנשים עם נסיון
אני בקשר עם אלקטרה ועם עדן מעליות
מי שיכול לתת לי עצה טובה אשמח מאוד

malkykl

משתמש מקצוען
מקפיצה. יש למישהו מידע על "מעליות איכות"?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה