מעלה להצבעה- הדרכה מוצלמת

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה הלבן הזה? שוקולד לבן? לי הוא יוצא ממש צהוב ? חייבת הסברים!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
והנה שלי - אפיתי לראשונה במולטיקייק את העוגיות שפעם העלו פה עם חמאת בוטנים
ניסיתי לתקוע שיפוד אחרי האפיה ואחרי ההקפאה וזה לא הלך
יצא חמוד
והשני סברינות - טעים מאד! ומוצלח !
והכנתי אותם במכשיר המולטיקייק (לאט לאט אני עושה איתו הכרות...:p)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י רותי12;1872796:
מה זה הלבן הזה? שוקולד לבן? לי הוא יוצא ממש צהוב ? חייבת הסברים!

אם משתמשים במטבעות הלבנות אז אמור לצאת לבן. שימי לב לא לקנות את השוקולד בצבע קרם....

ויצא לך מהמם!!! כל הכבוד!!!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י hbecker;1872937:
אם משתמשים במטבעות הלבנות אז אמור לצאת לבן. שימי לב לא לקנות את השוקולד בצבע קרם....

ויצא לך מהמם!!! כל הכבוד!!!

את מתכוונת פרווה נכון? וקונים בחנויות המתמחות /? הבעיה שאצלינו לא. אוהבים את הפרווה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י רותי12;1872944:
את מתכוונת פרווה נכון? וקונים בחנויות המתמחות /? הבעיה שאצלינו לא. אוהבים את הפרווה

אז באמת יוצא קצת יותר צהבהב כי שוקולד לבן חלבי הוא צהבהב...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הזדמנות אחרונה למי שעוד רוצה להשפיע....

שיפי ה

משתמש חדש
באמת כל הדברים שאת מעלה הם מוצלחים ביותר, כך שלא משנה הסדר...

ואגב,ואם כבר פתחת את האשכול, אשמח לקישור לאשכול על אפשרויות שונות לקישוט הקייקפאפס, למרות החפירות לא מצאתי אותו [גם לא במתכונים של ישראלה]

תודה לך, את משדרגת לנו את העוגות!
אף פעם לא חלמתי אפילו לנסות להכין כאלו דברים, בזכות הנדיבות וההסברים המפורטים והברורים [מאד!] שלך, גם אני כבר יכולה!

את ממש מוקפת זכויות!!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י שיפי ה;1873571:
באמת כל הדברים שאת מעלה הם מוצלחים ביותר, כך שלא משנה הסדר...

ואגב,ואם כבר פתחת את האשכול, אשמח לקישור לאשכול על אפשרויות שונות לקישוט הקייקפאפס, למרות החפירות לא מצאתי אותו [גם לא במתכונים של ישראלה]

תודה לך, את משדרגת לנו את העוגות!
אף פעם לא חלמתי אפילו לנסות להכין כאלו דברים, בזכות הנדיבות וההסברים המפורטים והברורים [מאד!] שלך, גם אני כבר יכולה!

את ממש מוקפת זכויות!!!!

את מועדדת אותי להמשיך, למרות שלפעמים אני חושבת שאולי לא...
המטרה שלי היא באמת שתנסו ותראו שגם אתן יכולות לבצליח....זו מטרתי היחידה ולכן תגובה כמו שלך דוחפת להמשיך.
הנה קישור לקייקפאפס מקושטים:

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=237883&highlight=%D7%A7%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%A4%D7%90%D7%A4%D7%A1

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=233836&highlight=קייקפאפס

מקווה שיעזור לך...
תודה עך המילים מחממות הלב.

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י hbecker;1872499:
רותי, אני מעלה לך תמונה בכל מקרה. אם תרצי הדרכה- בכיף. ישדרג לך את הכדורים.
תמונות אד לא איכותיות כי זה תמונה מתמונה....[הדיסק און קי עם התמונות האלה אבד...]
הנה שתי דוגמאות:
צפה בקובץ המצורף 266387
צפה בקובץ המצורף 266388
ועוד אחת בתוך האריזה הזו...אם תצליחי לראות:
צפה בקובץ המצורף 266389

מה זה הצבע הורוד היפה הזה?
צבע מאכל?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י חן שיין;1873623:
מה זה הצבע הורוד היפה הזה?
צבע מאכל?

שוקולד צבוע....כן בצבע מאעל [ממש קצת...מבטיחה!:mad::eek::mad:]

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י hbecker;1873599:
את מועדדת אותי להמשיך, למרות שלפעמים אני חושבת שאולי לא...
המטרה שלי היא באמת שתנסו ותראו שגם אתן יכולות לבצליח....זו מטרתי היחידה ולכן תגובה כמו שלך דוחפת להמשיך.

מקווה שיעזור לך...
תודה לך המילים מחממות הלב.
בקר, שתדעי לך שזו ממש שליחות בעיני- להחזיר את הנשים למטבח, ולתת להם את חדות היצירה תוך כדי בניית ביטחון עצמי- וסיפוק.
אנחנו כ"כ עסוקות, וכל אשכול שלך, עם התגובות המפורטות והברורות, וכ"כ הרבה סבלנות- זה ממש מנגיש את כל הנושא, ופשוט עושה חשק לעשיה.
אני רואה על עצמי- שמאד אוהבת את המטבח ובעבר היתי מתעסקת עם כל הפטיפורים וכו' ועד היום בשמחות - רואה איך כל אשכול שלך מדגדג את האצבעות לשמח את בני הבית לכבוד שבת במשהו קצת יותר חגיגי
תזכי למצוות ולהרבה העלאות!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הגבתי כאן כדי שיהיה לי קישור לאשכול :)
בקר היקרה, אני חייבת לומר לך שאת מזכה את הרבים!!!
אחותי התמנתה למורה לאפיה והתמוגגה מהתמונות
יש לה השראה לכל השנה :D
מותר להעתיק מתכונים / רעיונות?
רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה
עלי והצליחי!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י חנון;1876059:
הגבתי כאן כדי שיהיה לי קישור לאשכול :)
בקר היקרה, אני חייבת לומר לך שאת מזכה את הרבים!!!
אחותי התמנתה למורה לאפיה והתמוגגה מהתמונות
יש לה השראה לכל השנה :D
מותר להעתיק מתכונים / רעיונות?
רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה
עלי והצליחי!

בטח שמותר!!!!
אבל אם היא מחלקת מתכון כתוב אז אשמח שתיתן קרדיט, כמקובל [מספיק שתרשום ה. בקר] כי הרבה מהמתכונים, ושלא לדבר על כל הפטיפורים, אופן הכנת הקייקפאפס וכו', ההדרכות המצולמות [רולדיות, מתנות, סושי שוקולד ובצק סוכר, ועוד] הם פרי פיתוח שלי...

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1876098:
בטח שמותר!!!!
אבל אם היא מחלקת מתכון כתוב אז אשמח שתיתן קרדיט, כמקובל [מספיק שתרשום ה. בקר] כי הרבה מהמתכונים, ושלא לדבר על כל הפטיפורים, אופן הכנת הקייקפאפס וכו', ההדרכות המצולמות [רולדיות, מתנות, סושי שוקולד ובצק סוכר, ועוד] הם פרי פיתוח שלי...

היא אמרה לי שיש לה מתכונים ותיקח רק השראה
תודה! תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה