מעלה להצבעה- הדרכה מוצלמת

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בשבוע הבא- הדרכה מצולמת לדונאטס. יותר לקישוטים שונים מאשר להכנה....יש למה לחכות!!

השבוע- 2 אופציות להדרכה מצולמת. כרגיל- צלצול להודעה הזו היא בחירה באופציה הראשונה.
צלצול להודעה השניה היא בחירה באופציה השניה.

מעלה 2 אפשריות שנפלו בהצבעות הקודמות במספר המצביעות!
נראה עכשיו מי מתוכם לוקח...

אז במקום כל כך הרבה דיבורים, הנה אפשרות ראשונה:
מגדל מדליונים ופלורנטינות...
צפה בקובץ המצורף 266203

לבחירה זו יש לצלצל להודעה זו

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אופציה שניה:
מתנות קטנות...
צפה בקובץ המצורף 266204

יש לצלצל להודעה זו לבחירת הדרכה זו.

האמת- ציפור קטנה לוחשת לי מה יקח, אבל בכל זאת....נראה אם תוכיחו שצדקתי!!!:p

בת יהודה

משתמש פעיל
האמת היא שצלצלתי לשניה, רק כי נראית יותר טעימה. אולי כי ממש לא ברור לי ממה עשויה הראשונה?!
מקוה שתעלי מתכונים.
וכמובן, תודה על המאמץ שלך לקדם אותנו...

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גב' בעקער!
אני מחכה לראות מה אחרות תצבענה...
כי אני רוצה כמובן את כולן-גם אלה שנפלו!

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
בקר, תודה רבה על הכל!!!

אני שומרת אצלי את המתכונים שנראים קלים ומשובחים!
בדיוק השבוע הכנתי את הרולדיות זברה לכבוד שבת,
את המילוי הכנתי מעוגת כושית מעולה שאנחנו אוהבים והשילוב יצא אלוףףףף

כולם אהבו וזה נחטף
ממש שווה לעשות לשמחות!!!

אפילו צילמתי..אולי מחר אעלה לכם תמונה...

(ולגבי ההדרכה הזאת..הציפור שלי לוחשת שאנחנו אוהבות מתנות קטנות...;))

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
האמת היא שצלצלתי לשניה, רק כי נראית יותר טעימה. אולי כי ממש לא ברור לי ממה עשויה הראשונה?!
מקוה שתעלי מתכונים.
וכמובן, תודה על המאמץ שלך לקדם אותנו...
הראשונה מאוד מאוד טעימה....

גב' בעקער!
אני מחכה לראות מה אחרות תצבענה...
כי אני רוצה כמובן את כולן-גם אלה שנפלו!
:):):)

בקר, תודה רבה על הכל!!!

אני שומרת אצלי את המתכונים שנראים קלים ומשובחים!
בדיוק השבוע הכנתי את הרולדיות זברה לכבוד שבת,
את המילוי הכנתי מעוגת כושית מעולה שאנחנו אוהבים והשילוב יצא אלוףףףף

כולם אהבו וזה נחטף
ממש שווה לעשות לשמחות!!!

אפילו צילמתי..אולי מחר אעלה לכם תמונה...

(ולגבי ההדרכה הזאת..הציפור שלי לוחשת שאנחנו אוהבות מתנות קטנות...)

שמחה לשמוע שהכנת והצליח. תעלי תמונה כדי לדרבן אחרות...

וציפור קטנה לחשה לי שאני כרגע לא מגלה מה אני חושבת....

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גב' בקר יקרה!

תודה רבה על המתכון של הבראוניז עם הקוקוס הכנתי לשבת וקצר הרבה מחמאות :):):)
כמובן שיצא טעים מאוד!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י הני כגנס;1870779:
נשמח מאאאאאאאד אם תעלי את שתיהם.

בסוף מן הסתם אעלה את כל ההדרכות...אבל מה קודם למה?? כאן המקום לבחירה שלכן!

dafnat

משתמש מקצוען
תודה רבה על כל המתכונים המדהימים וההדרכות המפורטות.
השבת הכנתי לשבת בר מצווה של חברים כמה דברים (את הרולדיות זברה, והכדורים בכל מיני עיטורים, וממתק שוקולד וקוקוס, וטרטלטים בכל מיני מילויים שנתת) וכאמרתי לאנשים שזה פשוט להכנה ובכלל לא מסובך לא האמינו לי, חשבו שאני סתם מצטנעת, אבל אחרי ההסברים שלך - זה באמת פשוט (יחסית...)
אז שוב תודה רבה

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י hbecker;1871023:
בסוף מן הסתם אעלה את כל ההדרכות...אבל מה קודם למה?? כאן המקום לבחירה שלכן!
אם כך, אז לא משנה הסדר!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מקפיצה למבקרות הבוקר

בת הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מתנות,
ויישר כח גדול על כל המתכונים,הפרגון,והסבלנות לצלם כל שלב,
רק כדי שלנו יהיה מובן וקל

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
שוב מקפיצה- הפעם למבקרות הצהריים...

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י dafnat;1871073:
תודה רבה על כל המתכונים המדהימים וההדרכות המפורטות.
השבת הכנתי לשבת בר מצווה של חברים כמה דברים (את הרולדיות זברה, והכדורים בכל מיני עיטורים, וממתק שוקולד וקוקוס, וטרטלטים בכל מיני מילויים שנתת) וכאמרתי לאנשים שזה פשוט להכנה ובכלל לא מסובך לא האמינו לי, חשבו שאני סתם מצטנעת, אבל אחרי ההסברים שלך - זה באמת פשוט (יחסית...)
אז שוב תודה רבה

איפה המילוי לטרטלטים?
ועוד שאלה לדפנה או לבקר כשהכנתי במולטיקייק כדורי קייקפופס יצא מדהים(אולי אעלה תמונה )אבל איך תוקעים את השיפוד?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקר אין מנוס תאלצי להעלות את שניהם!
תודה רבה! !

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י רותי12;1872283:
איפה המילוי לטרטלטים?
ועוד שאלה לדפנה או לבקר כשהכנתי במולטיקייק כדורי קייקפופס יצא מדהים(אולי אעלה תמונה )אבל איך תוקעים את השיפוד?

אחרי שהכדורים התקררו, ממיסים קצת שוקולד וטובלים את קצה המקל בשוקולד המומס. דוחפים את הקצה הטבול לתוך הכדור. השוקולד מדביק את המקל לכדור.
מקפיאים ורק אחרי הקפאה מוחלטת טובלים בשוקולד כי אחרת המקל עלול ליפול והעוגה עלולה להוציא פירורים את תוך השוקולד.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה בקר הבעיה שאפיתי את הכדורים במולטיקיק ואחרי שהם אפויים וקפואים הם מאד קשים כי עשיתי אותם מחמאת בוטנים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י רותי12;1872462:
תודה בקר הבעיה שאפיתי את הכדורים במולטיקיק ואחרי שהם אפויים וקפואים הם מאד קשים כי עשיתי אותם מחמאת בוטנים

אז תפשירי קצת ואז תכניסי מקל...ואז שוב תקפיאי. או שתכיני מהם פשוט קייקבייטס במקום קייפופס....אותו רעיון בלי המקל. אם תרצי אעלה לך תמונות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה