בקשה מעונות יום לילדים לעובדים חיוניים גם באזורים אדומים

ברודי

משתמש מקצוען
שלחתי מייל בזה הלשון:

שלום וברכה
אני עובדת בעבודה חיונית ביותר
כרגע אין לילדה שלי מעון.
ואני חייבת להגיע לעבודה

ידוע לי שלפי הנחיות פיקוד העורף ניתן להפעיל מעון במרחב מוגן לילדים לעובדים חיוניים.
במעון של ביתי קיים מרחב מוגן
מנהל המעון לא מוכן להפעיל את המעון ללא הוראה ממשרד החינוך
לאור הנ"ל
אני מבקשת שתתנו הוראה שיפעילו את המעון באופן מיידי.
זה עוול כלפי אמהות עובדות בכל יום שמעונות היום סגורים ללא סיבה

תשלחו גם.
כך נאיץ את פתיחת המעונות לפחות למי שעובדת.
לכתובת: info#education.gov.il

זה התגובה לבינתיים שקיבלתי

שלום רב
זהו מענה אוטומטי, ולא ניתן להשיב לו.
פנייתך התקבלה בתודה בלשכתנו.
האגף לפניות ותלונות הציבור וקו פתוח לתלמידים עושה את מירב המאמצים לבדוק את פנייתך ולהשיבך תוך פרק זמן קצר ככל שניתן.
יצוין כי ביחס לפניות הנשלחות לאגף בהעתק לידיעה, לא יישלח מענה נוסף.
נבהיר כי חלק מהנתונים נשמרים לטובת בקרה ושיפור איכות השירות.
לקבלת מידע רלוונטי נוסף ניתן לבקר באתר האינטרנט של משרד החינוך.
מידע נוסף אודות האגף וכן פירוט דרכי הפניה אלינו ניתן למצוא בקישור שלהלן:
https://edu.gov.il/heb/about/units/Pages/inquiries.aspx
בברכה,
האגף לפניות ותלונות הציבור וקו פתוח לתלמידים
אגף בכיר (שירות לציבור)
משרד החינוך
...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה