דרוש מידע מעון, משפחתון או מטפלת?

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
חוזרת מחופשת לידה בעוד חודש בדיוק (ראש חודש ניסן), ונאבדת...
מטפלת שדיברתי איתה לא מסכימה לקבל חדשה בערב פסח, ובכלל היא לוקחת חופשות כמו בתי ספר ואני עובדת מצאת החמה עד צאת הנשמה, איך זה מסתדר?
מנסה לבדוק אופציות של משפחתון או מעון ואין לי מושג איך מתחילים...
אשמח שתעשו לי קצת סדר בנושא, איך מחפשים מעון? איך נרשמים? יקבלו אותי בערב פסח, או לפחות אחרי? ראיתי שהסתיימה ההרשמה לשנת תשפ"ד?????
יש לכן המלצה למשפחתון באזור גני גאולה, שרי ישראל, ירמיהו? אשמח לשמות ומספרים

ואם לא אשיג לה מסגרת אאלץ להאריך את חופשת הלידה...
איך זה עובד עם חופשת פסח? אם אני לא עובדת לא מקבלת?

עזרו לי במבוך הזה... אני אבודה :oops:o_O

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
חוזרת מחופשת לידה בעוד חודש בדיוק (ראש חודש ניסן), ונאבדת...
מטפלת שדיברתי איתה לא מסכימה לקבל חדשה בערב פסח, ובכלל היא לוקחת חופשות כמו בתי ספר ואני עובדת מצאת החמה עד צאת הנשמה, איך זה מסתדר?
מנסה לבדוק אופציות של משפחתון או מעון ואין לי מושג איך מתחילים...
אשמח שתעשו לי קצת סדר בנושא, איך מחפשים מעון? איך נרשמים? יקבלו אותי בערב פסח, או לפחות אחרי? ראיתי שהסתיימה ההרשמה לשנת תשפ"ד?????
יש לכן המלצה למשפחתון באזור גני גאולה, שרי ישראל, ירמיהו? אשמח לשמות ומספרים

ואם לא אשיג לה מסגרת אאלץ להאריך את חופשת הלידה...
איך זה עובד עם חופשת פסח? אם אני לא עובדת לא מקבלת?

עזרו לי במבוך הזה... אני אבודה :oops:o_O
לגבי מעון או משפחתון את צריכה לחפש מקום שנשאר בו עוד מקומות (על פניו אני לא מאמין שיש כזה דבר עכשיו...)
באם תמצאי מקום אז המנהלת או בעלת המשפחתון רושמת ואת מבקשת דרגה במערכת של האגף למעונות יום
לגבי שנת תשפ"ד באמת נסגר וחבל ... את תצטרכי לחכות לאחר סיום ההרשמה ואז לבדוק האם נשאר עוד מקומות

באם תאלצי להאריך חל"ד אין על זה שום תשלום...

שירה 34

משתמש מקצוען
לדעתי הכי כדאי מעון או משפחתון
אני לא מצאתי מקום לילד שלי ושלחתי לפרטית וכל חופש/ חג/ איסרו חג או שסתם היא חולה זה סייייוווט
ועל קיטנה היא לוקחת עוד כסף
ושלא נדבר על המחיר..

צ

משתמש פעיל
לגבי שנת תשפ"ד באמת נסגר וחבל ... את תצטרכי לחכות לאחר סיום ההרשמה ואז לבדוק האם נשאר עוד מקומות
באתר ההרשמה למשפחתוניות יש רשימה של כל המשפחתוניות עם כתובות וכן האחראית עליהן. אפשר ליצור איתה קשר ולבדוק היכן נותר מקום. תקף להשנה וגם לשנה הבאה.
העניין ברישום לאחר סגירת הרישום היא שאין מחויבות אליך ואפשר לאמר לך שאין מקום. אבל תמיד יש כאלה שנותר אצלן מקום רק שאין לך אפשרות בחירה.

רייזי בירנבוים

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לשמחתי האריכו את נרישום עד ה 26/02
יש משהו שאני צריכה לדעת לפני הרישום?
באתר ההרשמה למשפחתוניות יש רשימה של כל המשפחתוניות עם כתובות וכן האחראית עליהן. אפשר ליצור איתה קשר ולבדוק היכן נותר מקום. תקף להשנה וגם לשנה הבאה.
העניין ברישום לאחר סגירת הרישום היא שאין מחויבות אליך ואפשר לאמר לך שאין מקום. אבל תמיד יש כאלה שנותר אצלן מקום רק שאין לך אפשרות בחירה.

צ

משתמש פעיל
יש משהו שאני צריכה לדעת לפני הרישום?
המלצה שלי, לבדוק לפני הרישום אצל מי את רוצה לרשום, לדבר איתן ולבדוק אם יש מקום פנוי, תכיני לפחות 3 שמות.
(גם אם אין מקום אצל מי שאת רוצה, תירשמי כך לפחות את רשומה ויהיה צורך למצוא לך מקום בכל אופן)
וכנ"ל, אפשר לברר אצל האחראית אצל מי יש מקום פנוי ואז לרשום.

רייזי בירנבוים

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
1677073845267.png

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מפספסת משהו?
המעונות והמשפחתונים לא סגורים כבר לשנה זו?
זאת אומרת מצאת מקום שמוכן לקבל אותך השנה?
הרישום הוא לשנה הבאה...

אאי

משתמש פעיל
מה עושה מי שלא זכאי לדרגה? בשביל שנה הבאה, גיל שנה וחצי, לאיפה הייתם שולחים? פרטי? מה עם אוכל? שולחים כל יום שתי ארוחות? אשמח לשמוע מבעלות נסיון, זה ילד ראשון ועוד לא מכירה כ"כ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה