עזרה מעבר מחברת חשמל

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה הכי שווה עכשיו ?
פזגז - 7%
יש יותר זולים?
המבצע של פזגז בלילה חינם הכי קרץ לי אבל הוא נגמר

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני רואה שכרגע לסלקום יש מבצע שווה - חוסכים בלילה אצלם זה מתחיל משעה 22:00

סלקום אנרג'י- חשמל​

סלקום אנרג'י חברה שהוקמה על ידי סלקום בשותפות עם חברת משק אנרגיה ומשווקת חשמל ביתי במגוון מסלולים של חשמל. סלקום חשמל מציעה שלוש חבילות חשמל: חבילת 'חוסכים קבוע' שמקנה הנחה קבועה על החשמל בכל שעות היממה, כל השבוע, חבילת 'עובדים מהבית שמקנה הנחה של 15% על החשמל בימים א'- ה' מהשעה 7:00 בבוקר ועד השעה 17:00 וחבילת 'חוסכים בלילה' שבה מוצעת הנחה בחשמל של 20% בימים א'- ה' מהשעה 22:00 ועד השעה 7:00 למחרת.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
7% כפול 24 שעות זה אותו דבר ל 20% שהוא רק למשך 9 שעות, (תחשב במחשבון)
היתרון היחיד שכשזה ל24 אתה לא חושש כל פעם שאתה רוצה להפעיל מזגן לחשוב אם כבר נכנס המבצע בתוקף או אלא כי כאמור יש לך החנה על כל החשבונית

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש משהו שנותן יותר מ7%
24/7?
מתלבטת מה יותר שווה הנחה קבוע כל השבוע כולל שבת או
20% בימים א-ה מ22 עד 7 בבוקר

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש משהו שנותן יותר מ7%
24/7?
מתלבטת מה יותר שווה הנחה קבוע כל השבוע כולל שבת או
20% בימים א-ה מ22 עד 7 בבוקר
אין יותר מ7% ללא הגבלה כרגע בשוק, המבצע הוא שובר שוק...
.יש את פפאי אם 10 % וגם שם יש חודשים בשנה שאין כלל הנחה וכו'

הגולם החולם

משתמש מקצוען
איך אני יודע אם יש לי מונה חכם בבית?
באתרים כתוב לי שכן, אבל לא ידוע לי שהתקינו כזה...

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
זהו עכשיו אחרי שעבר מספיק זמן מאז שעשינו חונה חכם. כעת אני מצליח להיכנס לאיזור האישי בסלקום. אבל אין בו כלום חחחחחחחח
חשבתי בלייב זה יעדכן אותי את המחיר לפי ההשתמשות ולפי השעות.
אומנם באתר של חברת חשמל אני רואה את הההשתמשות לפי השעות אבל אין את החשבון על האחוזי הנחה לפי השעות.

חניוק

משתמש פעיל

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לחסומים

בשורה בשוק החשמל: תוכלו לחסוך אלפי שקלים בשנה - כל הפרטים​

החל מ-25.7.2024 כל צרכן בישראל יוכל לבחור מאיזה ספק הוא רוכש את החשמל ויוכל ליהנות מהנחה של 5%-20% בתעריף החשמל בכל שנה. המהלך צפוי לחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה​

קובי ברקת | כלכלי
מהפכת החשמל אושרה הערב (רביעי) במליאת רשות החשמל: למעשה, החל מ-25.7.2024 כל צרכן בישראל יוכל לבחור מאיזה ספק הוא רוכש את החשמל ויוכל ליהנות מהנחה של 5%-20% בתעריף החשמל בכל שנה. המהלך צפוי לחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם להצעות המספקים, לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל. הרפורמה תחזיר לצרכנים לפחות 2 מיליארד שקלים בשנה. אישור הרפורמה מגיע לאחר קבלת תגובות הציבור למהלך במסגרת השימוע שהתפרסם לפני כחודש".

עד היום, רק צרכנים בעלי מונה חכם יכלו לעבור למספק חשמל פרטי. מהפכת החשמל שהשיק שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן ואושרה היום במליאת הרשות, תאפשר לכלל צרכני החשמל בישראל לפנות לכל אחד מ-47 מחזיקי רישיונות האספקה ולהשתייך אליהם כמספק החשמל הפרטי שלהם גם טרם התקנת מונה חכם בביתו.

נכון להיום פעילים במקטע האספקה 18 מספקים פרטיים, והרשות צופה כי לאחר הפתיחה לכלל הצרכנים, יציעו את שירותיהם מספקים נוספים. באמצעות כך, משקי בית ממוצעים צפויים לחסוך מאות עד אלפי שקלים בחודש בהוצאות החשמל. מהלך זה יגביר את התחרות בשוק החשמל ויאפשר לצרכנים ליהנות ממחירים נוחים יותר.

רשות החשמל מסדירה את אופן המעבר של צרכן מחברת החשמל למספק פרטי, מפרטת את דרך ההתחשבנות עם הצרכן על בסיס "פרופיל צרכן", וזאת תוך שמירה על פשטות ובצורך בקריאת מונה מאומתת אחת בלבד.

שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן אמר: "החשמל הוא מוצר צריכה בסיסי בכל בית בישראל. הרפורמה שאושרה היום היא מהפכה היסטורית, שתפתח לראשונה מקום המדינה את שוק החשמל לתחרות. החל 25.7.2024 נאפשר לכל המשפחות בישראל לבחור את ספק החשמל שלהן, ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה להוזיל את חשבון החשמל במאות ואף אלפי שקלים בשנה".

בחדרי חרדים

מציאותי

משתמש פעיל
מצרפים מעכשיו ומנויידים בפועל ב1.9
החידוש כאן שמיד ב25.7 כשניתן לשלוח בקשה לניוד המערכת תשלח באופן אוטומטי כלומר אתה עכשיו נרשם ומיד כשניתן לממש את ההנחה אתה מקבל את זה באופן אוטומטי.
וכעת הם עדיין עם ההנחה הכי גבוה בשוק של 7% ללא הגבלה
אני אני עוברת לפזגז?
הקישור שבחתימה שלך נחסם באתרוג.
אני בפהפאיה ורוצה לעבור לקראת ה01.06

כמה זמן עד שאני ינוייד אליכם?

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
מישהו יכול להסביר בדיוק מה ההבדל
בין מונה חכם למונה רגיל?

אני יודע שמונה חכם מאפשר מעבר כרגע לחברות אחרות

אבל שמעתי שמונה רגיל סכום החשבונית לא מדוייק וזה מעין ממוצע כזה

בניגוד למונה חכם

זה נכון?

A052

משתמש סופר מקצוען
מישהו יכול להסביר בדיוק מה ההבדל
בין מונה חכם למונה רגיל?

1. אני יודע שמונה חכם מאפשר מעבר כרגע לחברות אחרות

2. אבל שמעתי שמונה רגיל סכום החשבונית לא מדוייק וזה מעין ממוצע כזה

בניגוד למונה חכם

זה נכון?
1. נכון, כפי שפורסם אתמול, החל מה25/7 זה לא ישנה ואפשר יהיה לעבור גם עם מונה רגיל.
2. מונה חכם נקרא מרחוק ללא צורך של עובד חברת החשמל להגיע ולקורא את הנתונים. ובמונה רגיל צריך להגיע פיזית למקום הצריכה לקרוא את הנתונים, אבל הוא מדוייק לחלוטין (אמור להיות...) ותוכלו אתם להעביר קריאת מונה במידת הצורך, ולכאורה גם חברת חשמל תצטרך מדי פעם לקרוא אותם, אכן בין קריאה לקריאה ייתכן חשבון ע"פ הערכה כמו שקיים כבר היום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה