מעבר דף בnode js

עדי2005

משתמש רשום
היי
אני רוצה לעבור דף ע"י לחיצת כפתור בnode js.
בלי שימוש בdocument- כי ראיתי שזה לא שימושי בnode js.
לא מצאתי מדריך נורמלי באינטרנט שמסביר
אשמח לתשובה בהקדם

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בלי שימוש בdocument- כי ראיתי שזה לא שימושי בnode js.
באופן כללי לחיצת כפתור היא לא שימושית בnode.js
הספריה הזו היא server,
ואילו לחיצת כפתור/ מעבר דף זה הכי client-UI שיש.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי תנסי להסביר את עצמך שוב. מה יש לך ומה את רוצה לעשות.
בינתיים זה בערך כמו לשאול: ״לא עובד לי כאן משהו, תוכלו להסביר לי מה הבעיה בדיוק?״

עדי2005

משתמש רשום
ברגע שאני לוחצת על כפתור מסוים אני רוצה שיופיע הדף הבא.
המעבר לדף הבא הוא בלי נתונים או שינויים- רק מעבר דף . כך שאני לא צריכה להשתמש בטופס או משהו(form עם action ו method). לכן השתמשתי בbutton.
אני רוצה שעל ידי לחיצה על הכפתור יוצג דף אחר.
הבעיה היא שאני רק התחלתי לעבוד עם node js כך שיש דברים אפילו בסיסים שאני לא מונחת בהם עדין.
זה משהו מאד פשוט לדעתי
תודה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ברגע שאני לוחצת על כפתור מסוים אני רוצה שיופיע הדף הבא.
המעבר לדף הבא הוא בלי נתונים או שינויים- רק מעבר דף . כך שאני לא צריכה להשתמש בטופס או משהו(form עם action ו method). לכן השתמשתי בbutton.
אני רוצה שעל ידי לחיצה על הכפתור יוצג דף אחר.
הבעיה היא שאני רק התחלתי לעבוד עם node js כך שיש דברים אפילו בסיסים שאני לא מונחת בהם עדין.
זה משהו מאד פשוט לדעתי
תודה
אני אני מבין אותך נכון, העניין כאן הוא לא node js אלא HTML
מה שאת צריכה זה תג של קישור:

עדי2005

משתמש רשום
אני אני מבין אותך נכון, העניין כאן הוא לא node js אלא HTML
מה שאת צריכה זה תג של קישור:
[/יש אפשרות לעשות קישור בכפתור?

עדי2005

משתמש רשום
מה הקליינט שלך?
איפה כל הUI יושב?
אני מתעסקת יותר בצד שרת.
זה אתר נורא פשוט. 2 דפים רק.
זה יותר בקטע של הקוד.
לכן אני לא יודעת איל לענות על השאלה הזאת.
בגדול אני כותבת בvisual studio code

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש אפשרות לעשות קישור בכפתור?
כן, יש. אם תחפשי בגוגל תמצאי בקלות איך לעשות זאת.
אבל זה מסורבל ולא מומלץ. כדאי לא לעשות כפתור, אלא לעשות קישור <a> ועל ידי CSS לתת לו כל מראה שרוצים (של כפתור, למשל)
בכפתור משתמשים כשיש לך טופס, או משהו כזה. בשביל סתם מעבר לעמוד אחד, זה לא כל כך תקני.

עדי2005

משתמש רשום
כן, יש. אם תחפשי בגוגל תמצאי בקלות איך לעשות זאת.
אבל זה מסורבל ולא מומלץ. כדאי לא לעשות כפתור, אלא לעשות קישור <a> ועל ידי CSS לתת לו כל מראה שרוצים (של כפתור, למשל)
בכפתור משתמשים כשיש לך טופס, או משהו כזה. בשביל סתם מעבר לעמוד אחד, זה לא כל כך תקני.
אוקי תודה על העזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה