מס הכנסה שלילי.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
על כל שנה אפשר למלא טופס מיד בינואר של השנה הבאה.
ז"א שעל 2020 אפשר היה למלא כבר בינואר 2021.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בעיקרון, התשובות מתחילות להגיע בד"כ ביולי.
והכסף מחולק לכמה פעימות3-4 הראשונה בד"כ ביולי ואחכ בהפרש של חודשיי בערך. ככה זכור לי.
מה שכן, מי שהגיש בקשה מאוחר, נגיד עכשיו, זכור לי שהכסף לא נכנס מיד, ביולי, כמו כולם, אלא מאוחר יותר.

אם זו פעם ראשונה שלך,
את צריכה ללכת לדואר, עם פנקס שקים(שיראו מס' חשבון להכנסת הכסף) או אישור מהבנק על ניהול חשבון.
ואם זו כבר שנה שניה, אפשר דרך האתר.

למען הציבור

משתמש רשום
1. יש תוספת של 62% מסכום המענק עבור תקופת הזכאות אפריל עד דצמבר 2020 ולא פחות מ-1,000 ₪.
2. שולמה מקדמה בשיעור של 25% מסכום המענק עבור שנת 2019 למי שהגיש בקשה עד ל31/12/2020. והמקדמה תקוזז מהתוספת למענק.
המקדמה לא שולמה למי שקיבל דמי אבטלה מביטוח לאומי עבור כל התקופה של אפריל עד יולי 2020.
מי שקיבל מקדמה על חשבון התוספת למענק ולא יבקש מענק עבור 2020 או לא יהיה זכאי למענק עבור 2020 או ימצא זכאי לתוספת הנמוכה מסכום המקדמה, לא יידרש להשיב את המקדמה.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הנה כתובת המייל של הקו הפתוח של אגודת ישראל.
תוכלו להיעזר בהם חינם אין כסף.
kav#agudat-i.org

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לכם מושג אם מענקי הסיוע לעצמאים נחשבים כהכנסה לגבי תביעת מענק עבודה?
תודה

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש לכם מושג אם מענקי הסיוע לעצמאים נחשבים כהכנסה לגבי תביעת מענק עבודה?
תודה
נחשבים
ובגללם יש הרבה שלא קיבלו מס הכנסה שלילי

avigaillll

משתמש פעיל
מופיע לי שאני אמורה לקבל רק מחצית ממה שאני מקבלת בכל שנה, יכול להיות שזה בגלל החל"ת??

הצפצפה

משתמש מקצוען
מי שנהיה בן 23 במאי השנה זכאי להגיש בקשה ל2020 פשוט אני לא מצליחה להגיש בקשה, אשמח לכל בדל מידע תודה רבה!!

A052

משתמש סופר מקצוען
עובדים שהיו בחל"ת מקבלים פחות מס הכנסה שלילי?
מופיע לי שאני אמורה לקבל רק מחצית ממה שאני מקבלת בכל שנה, יכול להיות שזה בגלל החל"ת??
מס הכנסה שלילי, נקרא "מענק עבודה".

וכשמו כן הוא, מענק על עבודה בשכר נמוך.

מי שבחל"ת הוא לא עובד, ועל חודשים אלו הוא לא זכאי למענק עבודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה