מידע שימושי מס"ב- מישהו מכיר את הנושא מקרוב?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה הבעיה?

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אין בעיה ב"ה
רק רוצה ללמוד את הנושא בכדי לדעת להתעסק איתו.
יש אפשרות לכמה שאלות?

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה.
עד היום גבינו בהו"ק דרך חברה חיצונית.
ועכשיו אנו מעונינים לדעת אם כדאי לנו לנסות לעשות את זה בעצמנו. האם זה יפחית עלויות והאם זה שווה לנו מבחינת בלבול ראש ובלגן.
קיבלנו קוד של הבנק וכתוב שם שעל כל גביה משלמים 1$, האם זה יכול להיות?
כמו"כ בשביל להתחבר למס"ב - יש לשלם סכום ראשוני של 500 ש"ח. ואח"כ כל חודש תשלום נוסף. מהו התשלום?
אני קצת מבלבלת במונחים. מקווה שהובנתי.

משה צבי

משתמש רשום
אם אין לכם מדי הרבה הו"ק זה לא שווה.
אך אם בעתיד אתם צפויים לגדול, אם המון הו"ק שווה כבר מעכשיו, אחרת צריך להחתים מחדש את הציבור על הו"ק

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י משה צבי;2454307:
אם אין לכם מדי הרבה הו"ק זה לא שווה.
אך אם בעתיד אתם צפויים לגדול, אם המון הו"ק שווה כבר מעכשיו, אחרת צריך להחתים מחדש את הציבור על הו"ק

מה זה נקרא הרבה?
יש לנו 70-80

זורם

משתמש צעיר
הדבר יפחית לכם המון עלויות, אבל הדבר כרוך בהשקעה של כ600 ש"ח לתוכנת מס"ב שיש לרכוש מחברת מס"ב.
תוכנה ליצירת קבצי מס"ב ניתן להוריד מכאן ללא עלות.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י זורם;2454326:
הדבר יפחית לכם המון עלויות, אבל הדבר כרוך בהשקעה של כ600 ש"ח לתוכנת מס"ב שיש לרכוש מחברת מס"ב.

מלבד העלות החד פעמית, משלמים גם כל חודש למס"ב?
ולבנק?

נראה לי אנו משלמים היום בסביבות ה100 ש"ח

זורם

משתמש צעיר
ניתן ללחוץ על כל הודעה בפעמון ע"מ לתת תודה לעוזרים.

bitcoin

משתמש פעיל
נכתב ע"י זורם;2454326:

המחיר שאתה מדבר הוא רק על ענין קובץ מס"ב אבל יש גם את תוכנת הגביה שקונים חד פעמי וזה בין 10.000 ל20.000 שקל.

ואם זה עם כרטיסי אשראי זה עולה עוד יותר.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י זורם;2454390:
ניתן ללחוץ על כל הודעה בפעמון ע"מ לתת תודה לעוזרים.

צודק מאד.
אני ממש משתדלת לצלצל לכל הודעה, ואני מעריכה מאד את הזמן שמשקיעים בשבילי.
לא יודעת למה, אבל היום פרוג כ"כ איטי וכל פעם אני צריכה לצלצל פעמיים כדי שיקלט.
מסתבר שהתפספס לי בדרך.
תודה רבה!

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מאמילע;2454393:
המחיר שאתה מדבר הוא רק על ענין קובץ מס"ב אבל יש גם את תוכנת הגביה שקונים חד פעמי וזה בין 10.000 ל20.000 שקל.

ואם זה עם כרטיסי אשראי זה עולה עוד יותר.

מהי תוכנת הגביה? ולמה התוכנה החינמית שנתנו כאן לא טובה?
ואתם לא מגזימים ביחס לעלות?

bitcoin

משתמש פעיל
אני גובה כל חודש כ700 הן"ק בחודש.

ואיך בדיוק אני יודע מה/כמה/מתי/איך פ/ממי גביתי על תוכנה שמנהלת את זה אני מדבר.

אני עדיין בחברה חיצונית שכובה כ600 שקל לחודש בלי עלויות חברות האשראי ועלויות הבנקים.

תותח שיווקי

משתמש פעיל
האפשרויות כדלהלן:
או ישירות בחברת מס"ב, עלות חד פעמית של 500 ש"ח + מע"מ ועושים הכל לבד. אין צורך בשום חברת גביה אם יש לכם זמן וסבלנות להתעסק עם זה. עושים דיל מול הבנק על עלויות ההקמה והגביה ומשדרים כל חודש באמצעות התוכנה של מס"ב.
האפשרות האחרת היא לעבוד עם חברה כדוגמת נדרים פלוס או חברה אחרת שמבצעים את השידור. העוקץ: החל מהחודשיים האחרונים חברת מס"ב גובה תשלום חד פעמי של 300 ש"ח על התחברות דרך חברת גביה. חוץ מזה יש עלות חודשית קבועה של 25 ש"ח לחודש + מע"מ.
אם אין לכם קוד מוסד, אין עלות חודשית ואין את התשלום למס"ב, משלמים 10 ש"ח + מע"מ עמלת הקמה חד פעמית עבור כל הו"ק, ועמלת גביה בסך 1.7 ש"ח + מע"מ כל חודש על כל הו"ק.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י תותח שיווקי;2454649:
האפשרויות כדלהלן:
או ישירות בחברת מס"ב, עלות חד פעמית של 500 ש"ח + מע"מ ועושים הכל לבד. אין צורך בשום חברת גביה אם יש לכם זמן וסבלנות להתעסק עם זה. עושים דיל מול הבנק על עלויות ההקמה והגביה ומשדרים כל חודש באמצעות התוכנה של מס"ב.
האפשרות האחרת היא לעבוד עם חברה כדוגמת נדרים פלוס או חברה אחרת שמבצעים את השידור. העוקץ: החל מהחודשיים האחרונים חברת מס"ב גובה תשלום חד פעמי של 300 ש"ח על התחברות דרך חברת גביה. חוץ מזה יש עלות חודשית קבועה של 25 ש"ח לחודש + מע"מ.
אם אין לכם קוד מוסד, אין עלות חודשית ואין את התשלום למס"ב, משלמים 10 ש"ח + מע"מ עמלת הקמה חד פעמית עבור כל הו"ק, ועמלת גביה בסך 1.7 ש"ח + מע"מ כל חודש על כל הו"ק.

תודה על התשובה המושקעת.
אם יש לי זמן וסבלנות להתעסק עם זה - על איזו תוכנה אתה ממליץ?

משה צבי

משתמש רשום
אני לא התייחסתי לעלויות. אלא לכאב ראש והעול שכרוך בזה.
על כן, אני סבור, כי לכמות קטנה לא כדאי לעשות זאת לבד - ובסוף להעסיק עובד נוסף וכו'
כמה הכמות, תלוי במידת הסיבולת שלכם, ובעלויות וכו'.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לדעתי תתחיל עם התוכנה החינמית
בפרט אם מדובר ב70 הו"ק בסה"כ
ובהמשך כשתדע למה בדיוק אתה זקוק מהתוכנה
תוכל לשלם למתכנת פרטי שיבצע לך אי אילו שינויים על הבסיס החינמי שיותאמו אישית לצרכים שלך
או לרכוש תוכנה מובנית אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה