התייעצות מסע לפולין

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יאסעלעS

משתמש מקצוען
הוא עושה נסיעות מידי תקופה למחנות ההשמדה. עם הרבה רגש יהודי, יש לו קו תוכן עשיר, וכשהם עושים נסיעות(כל מיני) הם מודיעים זאת בקו.
מס' הקו:0733835600

יאסעלעS

משתמש מקצוען
הבנתי שהוא לא לוקח מסעות של נשים

לא ביררתי את המקור לכך
אני חושב שכן, אם כי לא בטוח כי יש לו כל מיני סיורים, למשל במנהרות הכותל, ערבות יריחו, וכדו', בנפרד לנשים או גברים, אז יתכן שגם לפולין יש לו בנפרד.
להרב נויגרשל יש גם לנשים.

חלום לגדול

משתמש פעיל
אני חושב שכן, אם כי לא בטוח כי יש לו כל מיני סיורים, למשל במנהרות הכותל, ערבות יריחו, וכדו', בנפרד לנשים או גברים, אז יתכן שגם לפולין יש לו בנפרד.
להרב נויגרשל יש גם לנשים.
נכון. ההחרגה היא על מסע לפולין.
והרב נויגרשל מומלץ מאד!!
הוא עושה נסיעות מידי תקופה למחנות ההשמדה. עם הרבה רגש יהודי, יש לו קו תוכן עשיר, וכשהם עושים נסיעות(כל מיני) הם מודיעים זאת בקו.
מס' הקו:0733835600
מי?

יצחו

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הבנתי שהוא לא לוקח מסעות של נשים

לא ביררתי את המקור לכך
כן יש מסע לפולים עם הרב ישראל גולדווסר גם לנשים בתמוז ולגברים מיד אחרי סוכות
אני אישית הייתי במסע של תמוז פ"ג ואני מאוד ממליץ, מרגש, מטלטל ומכניס אותך לפרפרציות בחיים .

זה הפרוספק של הגברים אבל יש גם לנשים בתמוז אפשר להתקשר בטלפון שמופיע בפרוספק 0733454545 ולשמוע בדיוק מתי הנסיע של הנשים
צפה בקובץ המצורף פרוספקט גברים תשרי תשפה.jpg

בים בם בום

משתמש פעיל
אור עולם בשיתוף הרב ישראל גולדווסר יוצאים למסע נשים בפולין
בח' תמוז -י תמוז.

שרהק

משתמש רשום
קופצת על האשכול
מישהו מכיר חברה שמארגנת מסע לפולין?
יש לי קבוצה שרוצה ליסוע, צריכה מישהו שיטפל בלוגיסטיקה ..
תודה

יצחו

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קופצת על האשכול
מישהו מכיר חברה שמארגנת מסע לפולין?
יש לי קבוצה שרוצה ליסוע, צריכה מישהו שיטפל בלוגיסטיקה ..
תודה
יש אדם חביב מאוד בעל ניסיון רב בתחום מנדי לוק0527651147

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה