דרוש מידע מסעדה שמגישה חמין לשבת בבני ברק

זחלוואי

משתמש צעיר
יש לנו משפחה חילונית והם מעוניינים להגיע איתנו לבני ברק בחמישי בערב לאכול חמין במסעדה,
מבקשים שנמצא מקום.
ומדגישים לנו: לא מקום שמוכר שאריות ושלוקחים הביתה, אלא מקום שמגישים מנה מכובדת כמו שצריך (שהחמין יכיל הכל לכל סועד), ושיהיה מקום נחמד שאפשר לשבת בו.
מישהו מכיר?
(הכשרויות שאנו אוכלים: בד"צ הע"ח, רובין, לנדא, שארית, קהילות)

(חשבנו על המסעדה היהודית - מישהו יודע אם מוכרים שם חמין בישיבה ולא רק ללקיחה הביתה?

תודה רבה לכל העוזרים!

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
רק תיזהרו שלא יצעקו עליהם כל מיני קנאים

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

זחלוואי

משתמש צעיר
זה בני ברק,לא מאה שערים, וכל עוד המשפחה החילונית לא יבהו בעוברים ושבים כמו מבקרים בגן חיות-הכל בסדר
רק תיזהרו שלא יצעקו עליהם כל מיני קנאים
יש אגב דברים שאנחנו צריכים להגיד להם לעשות/לא לעשות לפני שאנחנו מגיעים - שלא יהיו בעיות?

נפטון

משתמש מקצוען
יש לנו משפחה חילונית והם מעוניינים להגיע איתנו לבני ברק בחמישי בערב לאכול חמין במסעדה,
מבקשים שנמצא מקום.
ומדגישים לנו: לא מקום שמוכר שאריות ושלוקחים הביתה, אלא מקום שמגישים מנה מכובדת כמו שצריך (שהחמין יכיל הכל לכל סועד), ושיהיה מקום נחמד שאפשר לשבת בו.
מישהו מכיר?
(הכשרויות שאנו אוכלים: בד"צ הע"ח, רובין, לנדא, שארית, קהילות)

(חשבנו על המסעדה היהודית - מישהו יודע אם מוכרים שם חמין בישיבה ולא רק ללקיחה הביתה?

תודה רבה לכל העוזרים!
המסעדה היהודית רעיון מצויין, בליל שישי נראה לי מינימום 100/150 ש"ח לסועד כדי לשבת, יש גם את מסעדת שף בראב"ד שמגיעים לשם כל שבוע קבוצות במסגרת סיורי ליל שישי ואוכלים שם צ'ולנט ויש גם את שטיסל.
אבל למה שתיארת הכי מתאים זה המסעדה היהודית.

בקשר לאירוע החריג שאולי היה לפני כחודש. ובכן, כל ליל שישי מגיעים המון קבוצות לבני ברק לסיורים ברחובות הכי בני ברקים שיש וגם מסתובבים בצ'ונטיות וגם עולים לפונוביז' (כן גם נשים עולות לשם) ואף אחד לא אומר להם מילה. ההכלה וקבלת השונה בבני ברק היא דוגמה ומופת!

נפטון

משתמש מקצוען
יש אגב דברים שאנחנו צריכים להגיד להם לעשות/לא לעשות לפני שאנחנו מגיעים - שלא יהיו בעיות?
כן, שלא יצעקו עלי פרזיט לך לעבוד, ושלא יבעירו צמיגים, פה זה לא קפלן.
סתם צוחק...

לא צריך להגיד שום דבר, מה נסגר? אפשר לחשוב שהם באים למוזיאון או לחילופין לספארי ואת מדריך אותם איך לא לעצבן את ההיפפוטם.

בין בני אדם נורמלים לבני אדם נורמלים אין בעיות, אז כל עוד ומדובר באנשים נורמיטיבים אז הכל טוב.

שבח נותנים לו

משתמש פעיל
כן, שלא יצעקו עלי פרזיט לך לעבוד, ושלא יבעירו צמיגים, פה זה לא קפלן.
סתם צוחק...

לא צריך להגיד שום דבר, מה נסגר? אפשר לחשוב שהם באים למוזיאון או לחילופין לספארי ואת מדריך אותם איך לא לעצבן את ההיפפוטם.

בין בני אדם נורמלים לבני אדם נורמלים אין בעיות, אז כל עוד ומדובר באנשים נורמיטיבים אז הכל טוב.
למה לא? צריך להגיד להם לבוא בצניעות.

-דבורי

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
זה חייב להיות בבני ברק?
יש את בובעס&ביר שיכול להיות מאוד מתאים
זה מקום ברמה גבוה עם טשולט בקר / כבש - ועוד המון דברים...
לדעתי הרבה יותר ברמה מגולדיס / מסעדה יהודית
אני מכירה את הסניף בבית שמש ברחוב העמל, מקום מאוד יפה מקומות ישיבה בשפע
סניף רחוב הצבע יותר צפוף
סניף מודיעין לא מכירה
1726490620612.png

נפטון

משתמש מקצוען
למה לא? צריך להגיד להם לבוא בצניעות.
לא בטוח למה אתה מתכוין, נשים לא מגיעות לבני ברק בבגד ים. בכל אופן נישאר חלוקים אני לא חושב שצריך להגיד לקרוב משפחה שתבוא בלבוש כזה או אחר, מצטער.

שבח נותנים לו

משתמש פעיל
לא בטוח למה אתה מתכוין, נשים לא מגיעות לבני ברק בבגד ים. בכל אופן נישאר חלוקים אני לא חושב שצריך להגיד לקרוב משפחה שתבוא בלבוש כזה או אחר, מצטער.
לא מתאים לי הוויכוח הזה, ואני לא מבינה מה לא ברור במה שאני מתכוונת, לפי הידיעה שלי בדת היהודית א. לא רק בגד ים הוא אינו צנוע (בלשון המעטה) ב.דווקא לבן משפחה יש יותר מחויבות וערבות על מעשיו. ממש בושה שכך מגיבים אנשים חרדים כאילו מבחינתך יכולים לבוא איך שרוצים רק לא בגד ים, ואם זה מה שהולך אצלכם בבני ברק עוד סיבה להיותי ירושלמית גאה!

נחמה למה

משתמש מקצוען
רואה כל שבוע מאות (כן! ממש מאות!) מהסגנון שאת מתארת.
תמיד מבטיחה לעצמי שזה כאלו שהגיעו, ונהנו, וחזרו שוב... כמויות הזויות כאן בעיר!
לא תמיד הם (הן...) מגיעים בצניעות ולא ראיתי אף פעם שמישהו עשה איזה פרובוקציה בגלל זה.
מסתובבים נהנים מהארכיטקטורה של ב"ב היפה, בד"כ עם מדריך שהוא נכד של, במקרה שבדיוק אחזתי בקטע של ההיכרות הזאת, זו היתה מדריכה צאצאית של החזו"א, ה' יודע איך...
ומתענגים על האוכל הנוסטלגי בלי סלידה מהמקום המוזנח, זה ממש חלק מהאטרקציה. (לתשומת ליבך)
בני ברק מורגלת לזה וזה ממש לא מסתיים באירועים לא נעימים. הם נראים מבסוטים לא פחות ממנו, אם היו לוקחים אותנו לאיזה שבט עלום אי שם באפריקה.
אנחנו באמת מסקרנים, בחיים בתוך הבועה הזאת.
אם היו סיורים כאלו, בהפוך, בטח הייתי מצטרפת.....
ואגב, הם כמובן לא ירגישו זרים ברוב חנויות המזון היהודי. הם הרוב ב'ליל שישי' לפעמים...
לא נראה לי צריך לומר משהו על לבוש, כולם משתדלים לכבד כשהם באים לסגנון אירוע אחר. אם ישאלו משהו אפשר להציע ללבוש ארוך/מכוסה (לא תמיד עדיף שמלות קצרות)
למרות שאיך אמר לי פעם אדם חילוני מבוגר שמאד מכבד - שמה שקשה לו שאנחנו מצפים שהם יכבדו אותנו, למה אנחנו לא מנסים להתאים את עצמנו ולכבד אותם באירועים שלהם... אז להרגשתי, פחות שיח על זה, יותר טוב.

שבח נותנים לו

משתמש פעיל
רואה כל שבוע מאות (כן! ממש מאות!) מהסגנון שאת מתארת.
תמיד מבטיחה לעצמי שזה כאלו שהגיעו, ונהנו, וחזרו שוב... כמויות הזויות כאן בעיר!
לא תמיד הם (הן...) מגיעים בצניעות ולא ראיתי אף פעם שמישהו עשה איזה פרובוקציה בגלל זה.
מסתובבים נהנים מהארכיטקטורה של ב"ב היפה, בד"כ עם מדריך שהוא נכד של, במקרה שבדיוק אחזתי בקטע של ההיכרות הזאת, זו היתה מדריכה צאצאית של החזו"א, ה' יודע איך...
ומתענגים על האוכל הנוסטלגי בלי סלידה מהמקום המוזנח, זה ממש חלק מהאטרקציה. (לתשומת ליבך)
בני ברק מורגלת לזה וזה ממש לא מסתיים באירועים לא נעימים. הם נראים מבסוטים לא פחות ממנו, אם היו לוקחים אותנו לאיזה שבט עלום אי שם באפריקה.
אנחנו באמת מסקרנים, בחיים בתוך הבועה הזאת.
אם היו סיורים כאלו, בהפוך, בטח הייתי מצטרפת.....
ואגב, הם כמובן לא ירגישו זרים ברוב חנויות המזון היהודי. הם הרוב ב'ליל שישי' לפעמים...
לא נראה לי צריך לומר משהו על לבוש, כולם משתדלים לכבד כשהם באים לסגנון אירוע אחר. אם ישאלו משהו אפשר להציע ללבוש ארוך/מכוסה (לא תמיד עדיף שמלות קצרות)
למרות שאיך אמר לי פעם אדם חילוני מבוגר שמאד מכבד - שמה שקשה לו שאנחנו מצפים שהם יכבדו אותנו, למה אנחנו לא מנסים להתאים את עצמנו ולכבד אותם באירועים שלהם... אז להרגשתי, פחות שיח על זה, יותר טוב.
מבולבלת, הם מכבדים או מגיעים לא בצניעות, ואם זה קצת אז זה טוב או לא?

נחמה למה

משתמש מקצוען
מבולבלת, הם מכבדים או מגיעים לא בצניעות, ואם זה קצת אז זה טוב או לא?
מה היה מסובך כל כך?
רוב אלו שמגיעים עושים כפי הבנתם. מי שמסוגל ומבין את החשיבות משתדל. אחרים (רובם) פחות.
חוץ מזה הבאתי מקרה בודד על אחד שמשתדל לכבד (שם כיפה וזהו, כן?) ומצפה שלא יעירו לו כל עוד הוא לא מעיר....
לא הבנתי מה ניסית לשאול בסוף על ה'קצת'.
נתתי 'ציון' 'טוב' למישהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה