מסך כחול!! מה עושים???

bris

משתמש סופר מקצוען
אם זה עבר 5 דקות של בחינה אז מירב הסיכויים שאין לך בעיות זיכרון, אפילו שכדי להיות בטוח רצוי לחכות כמה שעות, אולי תשים את זה לפני שאתה הולך לישון ?

דייקן

משתמש רשום
היה עכשיו מסך כחול, ואלו פרטי השגיאה:

בס"ד
קיבלתי עכשיו מסך כחול, ואלו פרטי השגיאה כפי שהם מוצגים ע"י ה-WINDOWS XP:

חתימת שגיאה:
BCCode : 9c BCP1 : 00000000 BCP2 : 8054D570 BCP3 : CC0000FF
BCP4 : 20040189 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

זהו.
מה עושים?
מחכה לתשובה

דייקן

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
ניסיתי לסדר את הפונטים שכולם יהיו מאותו סוג ומשקל, ולא הסתדר לי. מדוע?

דייקן

bris

משתמש סופר מקצוען
אני בקושי יכול לכתוב, כי תקף עלי חוליי. אבל זה רק מחזק את ההשערה שזה קשור לזיכרון (או זיכרון פגום או יותר הגיוני עניין של תאימות(. תבקש מ RCPRO שאולי יסביר לך את להוריד את המהירות של הזיכרון בביוס מ-400 ל-266 אולי זה יפתור לך.

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י bris;67235:
אני בקושי יכול לכתוב, כי תקף עלי חוליי. אבל זה רק מחזק את ההשערה שזה קשור לזיכרון (או זיכרון פגום או יותר הגיוני עניין של תאימות(. תבקש מ RCPRO שאולי יסביר לך את להוריד את המהירות של הזיכרון בביוס מ-400 ל-266 אולי זה יפתור לך.
בס"ד
רפו"ש בתושח"י ונאמר: אמן!

RCPRO! איך באמת מבצעים את מה שאמר bris? אני מבין בחומרה, אולם מעט... יש לך הסברים בשבילי??

אגב, כעת הופעל מחשבי מחדש, ללא שום הוראה מצדי, וב"המחשב שלי">הפעלה ושחזור>הי' מבוטל הפעל מחדש באופן אוטומטי, אולם ב"דיווח שגיאות" אכן ביטלתי את דיווח השגיאות, אולם השארתי את "הודע לי כאשר מתרחשות שגיאות קריטיות", ובכל הפעמים שהופעל מחדש ומסך כחול וכו' - אחרי שהמחשב עלה מחדש, נתקבלה הודעה "המערכת שוחזרה לאחר שגיאה חמורה". מה עושים? די, נמאס כבר כך!!!

דייקן

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אין לי שמץ של מושג בלי לראות.
יש לך מצלמה? צלם את הביוס (נכנסים ע"י הקשת DEL בהפעלת המחשב, ברוב המחשבים), תעלה תמונה ונראה.
יש לך מושג איזה לוח אם יש לך? יצרן ודגם.

ואולי תפסיק לכתוב בירוק, זה מעלה לי את העצבים. או שאתה רוצה שאני יעבוד על המידות:):):):)

bris

משתמש סופר מקצוען
תכנס לביוס (בד"כ DEL או f2) ושם תחפש מקום שכתוב DRAM CLOCK או משהוא בסגנון, זה יהיה בד"כ או תחת תפריט Advanced chipset או תחת איזה תפריט עם המילה Performence. המצב כנראה נמצא על AUTO תשנה את זה ל-266. יכול להיות שזה יעזור.

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
עוד מסך כחול עכשיו, עם פרטים אחרים:
BCCode : 9c BCP1 : 00000000 BCP2 : 8054D570 BCP3 : CC0000FF
BCP4 : 20040189 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

מה זה רוצה להביע? אותו הדבר?

מחכה לתשובה

דייקן

(סליחה, אולם מה "התלבשתם" כולכם על הצבעים של הפונטים? אחרת זה לא הי' מופיע בהודעות הפורום!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה