עזרה מסוכן לנסוע לכותל?

פ.נ

משתמש מקצוען
את האמת אני דרך נטפרי ולא יכולה להוריד
פשוט רואים תמונה שזה נראה ממקור ערבי שבו רואים חיילים מוצבים בעיר העתיקה
ועוד תמונה שבו רואים המתפללים הפלסטינים החלו להגיע למסגד אל-אקצא בכדי לקיים את תפילת פג'ר.

זיגזג

משתמש רשום
אני מכירה את הדרכים לכותל...
השאלה שלי מה יותר בטוח, קו 1? רכבת ואז ברגל? דרך אחרת?
בעיקרון אוטובוסים נחשבים יותר בטוחים מאשר הרכבת הקלה ואחרי זה כל הדרך שם זה מקומות יחסית רגישים
אבל אין הרבה הבדל, בשתיהם צריך המון סיעתא דשמיא... תעשו מה שנח לכם וד' יעזור וישמור על כולנו

אדריכלית בליגה אחרת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
בעיקרון אוטובוסים נחשבים יותר בטוחים מאשר הרכבת הקלה ואחרי זה כל הדרך שם זה מקומות יחסית רגישים
אבל אין הרבה הבדל, בשתיהם צריך המון סיעתא דשמיא... תעשו מה שנח לכם וד' יעזור וישמור על כולנו
אמן!
שכולנו נחזור בריאים ושלמים ושמחים!
חג שמח!
ולילה טוב:)(כמה שנשאר...)

פ.נ

משתמש מקצוען
אני מכירה את הדרכים לכותל...
השאלה שלי מה יותר בטוח, קו 1? רכבת ואז ברגל? דרך אחרת?
אגב אפשר רכבת ואז לרדת בתחנת העייריה ויש אוטובוסים משם(חותים את המעבר חציה ואז יש שם קווים של סופרבוס ךא זוכרת בדיוק קווים(2וכו תבדקו שם) שאגב זה יותר קצר מקו 1 ו3

SUS 11

משתמש פעיל
לבינתיים בכותל מתחילים תפילת נץ נראה רגוע וזורם

שוקי פלד

משתמש פעיל
כרגע ציבור ענקק גודש את הכותל
כותל עכשיו.PNG

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
פשוט עצוב לי לקרוא את האשכול הזה...
אני מאד מבין שלא רוצים מלחמה, אבל שאזרחים יהודיםיפחדו ללכת למקום שהוא הכי שלנו בבירה שלנו...
''בבירה שלנו''
תזכורת קטנה אנחנו בגלות
רק פעם הגלות הייתה בחו''ל ושם פחדנו
היום היא בארה''ק ופה מפחדים.

למעשייה

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...