מנתח מומלץ אצל דר לוינגר

מה שבטוח

משתמש פעיל
כדי לקבוע תור לפגישת התאמה צריך לבחור את הרופא שאצלו רוצים להיות מנותחים במידה ותהיה התאמה והבדיקה מתבצעת אצלו
מי יודע לומר לי מי הרופאים המומלצים שם ולמה, ומהיכן המידע,
תודה!

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני הייתי אצל ד"ר דוייב
הוא נחשב מספר 2 [אחרי לוינגר] והוא מוצלח מאד
אחותי הייתה אצל לוינגר עצמו, תכלס מכל מיני סיבות שאכמ"ל, לדעתי עדיף את דוייב אפילו על לוינגר

mimi10

משתמש רשום
הקפצה
כל מידע על כל מנתח טוב אצל ד"ר לוינגר ללא תוספת תשלום, יתקבל בברכה

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני נותחתי לפני 7 שנים אצל פרופסור קרמר- הוא עובד בסניף של לוינגר בעזריאלי- בת"א.
רופא מדהים, מקצועי ואנושי.
בכל פעם שאני מגיעה לביקורת אצל רופא העיניים בקו"פח- הוא מתלהב מהשיוף היפה...
רק תקחי בחשבון דבר אחד, מנסיון שלי ושל הרבה אחרים שעשו ניתוח לייזר להסרת משקפיים- אחרי כמה שנים המספר עולה שוב- בלי קשר לגיל או ללידות.

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ד"ר דוייב מומחה מאד
ממליצה

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אולי תוכלו לדרג המלצות ל:
אסותא
לוינגר
קיר
תודה
אני בזמנו- לפני שעשיתי את הניתוח חפרתי הרבה ואלו המסקנות שהסקתי:
לוינגר הכי טובים- ויש להם את המיכשור הכי מתקדם, שמעתי גם ממישהו שעוסק בתחום שהם מוכרים את המיכשור שלהם לאסותא כשהם מתחדשים במכשירי לייזר חדשים. לא יודעת אם זה נכון, אבל ככה שמעתי.
אסותא גם טובים .
הייתי לבדיקת התאמה בקייר לייזר ולא התרשמתי מהמקצועיות שלהם...
רק קחו בחשבון שעשיתי את הניתוח לפני 7 שנים, אז אולי משהו השתנה מאז.
אגב, לגיסתי היה מספר מאוד גבוה והיא היתה אצל לוינגר לבדיקת התאמה - ואמרו לה שהיא לא מתאימה. היא לא התייאשה והלכה לאסותא בירושלים לבדיקה -ושם אמרו לה שאפשר לעשות לה לייזר ועשו לה,
רק שוב אני מציינת- אחרי כמה שנים המספר עולה לרובם!!! אני מכירה המון אנשים שאחרי כמה שנים חזרו להרכיב משקפיים, ואני אחת מהם... אך למרות זאת אני מאוד ממליצה למי שיש מספר גבוה לעשות את הניתוח, כי האיכות חיים משתנה פלאים!!!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כן. אבל עדיין זה שווה את איכות החיים.
ובמיוחד אם יש לך מספר גבוה במשקפיים.
לי היה מספר 7 ו 9, והיום יש לי מספר 1.5 ו 2.5.
ועדיין אני טוענת שהיה שווה לעשות את זה
האם לייזר מתקן גם צילינדר לתמיד? ואם כן, האם כשהמספר שוב עולה, הצילינדר גם חוזר?

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
לי הצילינדר לא חזר.
אבל יתכן שזה תלוי בשיטת הטיפול. אני עשיתי את השיטה הישנה - השיוף. ההחלמה קצת יותר קשה , אבל השיטה הזאת יותר בטוחה. בשיוף משייפים את הקרנית של העין , אולי בגלל זה הצילינדר לא חוזר, כי השיוף משטח את הקרנית, והצילינדר מתבטא בצורה של הקרנית (פחות עגול- יותר אליפסי)
לגבי השיטה החדשה- אין לי מושג אם הצילינדר חוזר- לא בדקתי את זה בזמנו- לפני הניתוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה