דרוש מידע מנייני נץ בראש השנה בבני ברק

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לא עוד אחת

משתמש חדש
מי שיכול שיכתוב פה על מנייני נץ שיש מקומות לציבור הכללי ולא דוקא חברי קהילה
עדיף גם עם מידע על שעת סיום

שפן הסופר

משתמש צעיר
מה הכוונה לציבור הכללי וכו’, ברוב הבתי כנסת מוכרים מקומות גם לכאלו שאינן חברי קהילה (אולי במחיר יותר יקר)

שפן הסופר

משתמש צעיר
כמעט בכל בית כנסת צריך להזמין מקום מראש ולשלם עליו
הגיוני בעיני שאדם שנפל בבית כנסת בימים נוראים צריך לשלם כפי שמקובל שם גם אם הוא לא הזמין מקום, תכלס’ הוא השתמש בשירות שעולה כסף לתת אותו ומקובל לגבות עליו תשלום.

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מתי גומרים?
והאם עולה כסף?
עולה מקום
כבר כמה שנים לא התפללתי שם.
יש הפסקה של חצי שעה לקידוש (יש קידוש גם במקום)
אני חושבת שסיימנו להתפלל באזור רבע ל12.

יש גם נץ בבית בגנו
אני לא יודעת להגיד באיזה שעה מסיימים.
אבדוק בשבת ואכתוב פה בלנ"ד במוצ"ש

שלום! אני יעל.

משתמש רשום
עד כמה זכור לי יש שני מנייני נץ אחד מהיר מיוחד
מאמינה שגם שם חייבים לסכם ולשלם על מקום.
יש שם מנין נץ רגיל, ועוד אחד שנגמר בשמונה וחצי
אני לא יודעת אם יש אפשרות לאנשים מחוץ לקהילה לקנות מקום
יש מישהו שיודע משהו בעניין - אם אפשר ומתי?

אולי מעניין אותך גם...