דרוש מידע ממרח תמרים מתולע

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אמרו מקודם שיש עוד חברות עם הכשר של העד"ח שכן מצאו בהם נגיעות.
מי אמר שמצאו נגיעות בעדה חרדית?
לא זוכרת שראיתי הודעה כזאת.
מה שכן, זה מה שאני שאלתי את כושרות באתר שלהם, אם מצאו נגיעות בקופסאות של העדה החרדית, והם אמרו שהם לא רוצים להכנס לזה. הם כתבו שהם עוסקים בעשה טוב, ולא בדברים רעים. וזה מעלה חשד. אבל ממש לא אומר שהם כן מצאו משהו.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
מה שכן, זה מה שאני שאלתי את כושרות באתר שלהם, אם מצאו נגיעות בקופסאות של העדה החרדית, והם אמרו שהם לא רוצים להכנס לזה. הם כתבו שהם עוסקים בעשה טוב, ולא בדברים רעים. וזה מעלה חשד. אבל ממש לא אומר שהם כן מצאו משהו.
תמיד קורה פאשלות ואפשר למצוא נגיעות.
השאלה כמה פאשלות יש לך, ומתי זה כבר לא נקרא פאשלות אלא זלזול בכשרות....
אין מצב שלעד"ח אין פאשלות! אבל בד"כ זה רק בגדר טעויות שקורות לפעמים ומטפלים בהם בצורה טובה.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אין מצב שלעד"ח אין פאשלות! אבל בד"כ זה רק בגדר טעויות שקורות לפעמים ומטפלים בהם בצורה טובה.
אף אחד לא חושב שהם בדרגת מלאכים... הם בני אדם, אבל אם קרתה טעות או פאשלה, היא לאחר מקסימום השתדלות, בניגוד להכשרים פשוטים...
"ולא ניתנה התורה למלאכי השרת", הכל תלוי במה רמת ההשתדלות שנעשתה, ולא רק במטרה הסופית

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אבל זה מה ששאלתי כבר, אם יש לעדה חרדית הכשר על ממרחים של עוד חברות שבבדיקה לא יצאו נקיים (כלומר יצאו נקיים רק שתי חברות בהכשר עד"ח, ולא כל החברות עם ההכשר הזה)

ברור שיש עוד ממרחים בהשגחת בד"ץ עדה חרדית, אחד מהם שאני זוכרת זה "ירדן".

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אבל זה לא ברור שהם בדקו את הממרחים מהחברות האחרות.

יתכן שהם בדקו את "ירדן" ויתכן שלא. (אין לי כלום על החברה הזאת, רק שזה אחד הממרחים שהשתמשתי בו, והוא זכור לי)

מה שבטוח, שבשני האחרים, הם בדקו ומצאו נקיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה