שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

מהללו

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
רפרפתי אתמול בפדהאל ויש שם את הסצנה שאיסתרק ונאיתן מסתובבים מחופשים בכאזארן ורואים את מהללאל שנפצע בגב מתקרב, וכחלק מהתיאור שלו כתוב בפירוש שהוא היה פרוע שיער וגלוי ראש (לא זוכרת את הניסוח המדויק).
יואו! זה בדיוק מה שרציתי לכתוב כאן היום.
אז זה אומר שכן היה להם כיסוי ראש.
כתוב שם גלוי ראש וחיוור...
מישהי ניסתה ליצור את הסצנה שאליהו מנשק את המצח של מהללאל בכלא?
יש לי רצון ליצור משהו כזה, מוכן לי אפילו הפרומפט אבל לא ממש התיאור שנתת.
מקווה שתצא תמונה התתאים גם לבעלי לב חלש 😏
ככה? שואל היערן מתוך הכריות (אל תתפסו אותי על הניסוח, עברה יותר משנה מהפעם האחרונה...)
יצרתי והעליתי סצנה כזו. אף אחד לא עלה עליה. מוזר בעיניי. מאוד!
למען האמת, יש שם איזה שהוא פישול קטן אבל רוב הפרטים יצאו ממש מדוייקים.
הציטוט 'אשלח אותו לארמונו של יוסף, עם שק, רוכב על תיש' משהו כזה...
ונדמה לי שאיסתרק אמר את זה, לא זוכרת אבל באיזה הקשר...
משהו כמו: רכוב על תיש ולבוש ברשת דייגים היה שולח אותו לאדמותיו של יוסף דיאלידאן.
לא יכולתי לתאר את אדמותיו של הנבל מאלקן אז לפחות נתתי תיאורון נחמד של ארמונו...

איסתרק חשב את זה לעצמו לאחר ששילח את קנז והמונדרים לעשות עבורו טובה. וקנז אמר לו שהוא שמח לראותו מאושר.
אחד המסרים החזקים בספר מהללאל!

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
משהו כמו: רכוב על תיש ולבוש ברשת דייגים היה שולח אותו לאדמותיו של יוסף דיאלידאן.
לא יכולתי לתאר את אדמותיו של הנבל מאלקן אז לפחות נתתי תיאורון נחמד של ארמונו...
יפה, @מהללו!!
לא הייתי חושבת לעלות על זה...

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ה- סצנה של איסתרק.
חרבה של כוזר הוצאה מנדנה והיא לא תשוב עד למציאת הרוצחים או עד למתן גמול למעשה, שלהבת אלטיק תוצת הלילה בחצות
1723964610937.png

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מה לגבי הסצינה הראשונה של המלך רעואל חולם על היונה?
ניסיתי כמיטב יכולתי, זה מה שיצא...
אולי ניתן לשפר, אבל לא הצלחתי להסביר לו איך ליצור תמונה שהאיש והמגדל יהיו פרופורציונליים

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 755.4 · צפיות: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 716.5 · צפיות: 10

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
עזרה, סצנה ובה יוזבד ואולה, אולה שותה את התה הרותח ולומד ויוזבד לא התכוון להפריע וכו:geek:
לא הולך לי!
תמונה ריאליסטית מאוד שבה בחור כבן 18 עם בגדים של בן אצילים פשוטים עומד עם גבו לתמונה, הוא עומד מובך ליד דלת כניסה של חדר עם ספסלים ארוכים, ומביט על גבר כבן 25. שיושב על אחד הספסלים בריחוק מהכניסה וגבו לבחור הצעיר. הגבר בן ה25 לבוש בגדים של איש צבא מפעם, והוא יושב ומביט באהבה אל תוך ספר, לצידו יש צלחת ובה כוס תה רותח
1723980958915.png

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ניסיתי כמיטב יכולתי, זה מה שיצא...
אולי ניתן לשפר, אבל לא הצלחתי להסביר לו איך ליצור תמונה שהאיש והמגדל יהיו פרופורציונליים
התמונה השניה מצויינת, רק שרעואל לא נראה מלך. אבל כהעמדה זה מעולה.

שפרה ר.

משתמש רשום
לדעתי כן
הנסיכים קשרו בפקעת על העורף והשאירו פאות רחבות מקדימה
והמלכים הסתפרו לשיער קצר....
היורשי עצר. כתוב איפשהו משהו על זה שמישהו (לא זוכרת כרגע איזה אחד מהנסיכים) הסביר לאיסתרק משהו על השיער הארוך שלו ועל כך שזה היה מחוסר ברירה

שפרה ר.

משתמש רשום
היורשי עצר. כתוב איפשהו משהו על זה שמישהו (לא זוכרת כרגע איזה אחד מהנסיכים) הסביר לאיסתרק משהו על השיער הארוך שלו ועל כך שזה היה מחוסר ברירה
סליחה, טעות! לכל הנסיכים היה שיער ארוך. הוא נגזז ביום ההכתרה! ההסבר היה על השיער הקצר (אחרי שאליהו סיפר את מהללאל, כשמהללאל הגיע לאיסתרק)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה