שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@ר-צינית
ככה יצא לי בלאונרדו:
1.צילום ראליסטי שלם של צוק שעליו עומד נסיך כוזרי בלונדיני בן 17 עם שיער ארוך, זקן קטן בלונדיני והבעת פנים נחושה. תווי פנים רכים, עיניים כחולות חכמות. לבוש בבגדים מפוארים ומלכותיים מימי הביניים. מקשיב בריכוז כשמצחו מקומט למפקד קשוח במדים כוזריים בסגנון ימי ה
Default_A_complete_realistic_shot_of_a_cliff_on_which_stands_a_0.jpg
Default_A_complete_realistic_shot_of_a_cliff_on_which_stands_a_1.jpg
Default_A_complete_realistic_shot_of_a_cliff_on_which_stands_a_2.jpg
Default_A_complete_realistic_shot_of_a_cliff_on_which_stands_a_3.jpg

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם האשכול הזה יקר לליבכם, ואתם רוצים שאני ימשיך להעלות פה תמונות, תיזהרו לא להפגין מדי הרבה ידע...
כמו שכתבתי- קראתי את הסדרה בפעם האחרונה מזמן, ואני גם אף פעם לא זוכרת איך דמויות נראות. אני מבקשת לקבל בהבנה אי דיוקים קלים, מקסימום לרמוז בעדינות. (התמונה של טוביה לא אני יצרתי, אבל אין לי שמץ של מושג למשל מה יקוואל אכל שם על הגג, אולי תחכימו אותי?)
סליחה סליחה, לא התכוונתי...
אגב, הוא אכל על הגג שקדים מסוכרים.
על כל שאלה בכל נושאי הסדרהכדאי לשאול את המומחים בעניין כמוני עבדכם הנאמן וכן @שרהלה שרהלה ויש עוד...

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כתבתי שם "מפקד", כשהכוונה הייתה שאני מצפה לדמויות קצת יותר מכובדות מאשר החיילים הפשוטים שהוא הביא לי בהתחלה, אבל אני רואה שהבינה לקחה את זה לכיוון המשטרתי.
בוטנים מסוכרים, את זה לפחות אני כן זוכרת : )
אגב, הוא אכל על הגג שקדים מסוכרים.
@לוצ'י , את בטוחה שאת זוכרת?:cool:
בתמונה שהעליתי פה יקוואל אוכל בטנים, למרות שמי יודע איך עשו אז בטנים או שקדים מסוכרים, אולי סתם פיזרו מעליהם חתיכות של קני סוכר?

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
והנה עכשיו חדש....
מישהו זוכר?
אולה יושב בעליית הגג ורואה איך אחיו ואחותו בוררים שקי קמח מתולעים, ואז הוא מבין שהוא לא ממש רצוי כאן...
הנערה על המדרגותצ היא בעצם נער, ביקשתי נערה שלא יראו את פניה, ואז כל התמונות היו חסומות, ביקשתי רק נער אחד קיבלתי שני נערים... אז בואו נאמר שמי שיושב על המדרגות זה בעצם אחותו של אולה, איך קראו לה? טאורן? נראלי...
Default_Made_me_an_interior_picture_of_an_old_wooden_house_On_2.jpg

ברכלה

משתמש מקצוען
תודה על התיקון!
המון זמן לא קראתי, אז הסתמכתי על הזכרון

בוטנים מסוכרים, את זה לפחות אני כן זוכרת : )

והנה יקוואל באולם הסיף (בכללי לא אהבתי מאד את התמונה, אבל המבט יצא לי כל כך יקוואלי, שהייתי חייבת להעלות😅)
צפה בקובץ המצורף 1727094
המבט של יקוואל מושלם!
חשבתי על כמה סצנות מתאימות:
-תעשי את יקוואל לועס בשיעמום את האגס
כשאיסתרק וכל נכבדי הממלכה מחכים לו
-או אולי את זה שהוא צולף את ליבת האגס שם לפח בקשת מעל הראש של איסתרק
-או את זה שהוא מעביר את רגליו בתשישות לבמה כשכולם מחכים לו
ממש מדהים העבודה של כולכם פה!!!
חבל שאני לא יודעת לעשות כאלו דברים יפים:(

ברכלה

משתמש מקצוען
והנה עכשיו חדש....
מישהו זוכר?
אולה יושב בעליית הגג ורואה איך אחיו ואחותו בוררים שקי קמח מתולעים, ואז הוא מבין שהוא לא ממש רצוי כאן...
הנערה על המדרגותצ היא בעצם נער, ביקשתי נערה שלא יראו את פניה, ואז כל התמונות היו חסומות, ביקשתי רק נער אחד קיבלתי שני נערים... אז בואו נאמר שמי שיושב על המדרגות זה בעצם אחותו של אולה, איך קראו לה? טאורן? נראלי...
צפה בקובץ המצורף 1727126
טיראן
אבל לא אמורים לראות את אולה
זה אמור כנראה להיות משהו כמו בוידם
אבל כל המסביב מאד יפה!

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
טיראן
אבל לא אמורים לראות את אולה
זה אמור כנראה להיות משהו כמו בוידם
אבל כל המסביב מאד יפה!
טייארן, אם כבר...
וניסיתי, באמת שניסיתי, אבל לא הצלחתי, האחרים היו גרועים יותר...
זה הפרימפט: Made me an interior picture of an old wooden house. On the right side of the photo above, a man dressed in dusty clothes from the Middle Ages is sitting in an attic whose floor is full of straw and his head is over the railing looking into the house, where a 17-year-old boy dressed in medieval clothes is sitting on the steps leading to the attic, the boy does not notice him, he is sorting sacks of wheat , on the floor there are several sacks of wheat and right next to it an open sack of wheat

ברכלה

משתמש מקצוען
טייארן, אם כבר...
וניסיתי, באמת שניסיתי, אבל לא הצלחתי, האחרים היו גרועים יותר...
זה הפרימפט: Made me an interior picture of an old wooden house. On the right side of the photo above, a man dressed in dusty clothes from the Middle Ages is sitting in an attic whose floor is full of straw and his head is over the railing looking into the house, where a 17-year-old boy dressed in medieval clothes is sitting on the steps leading to the attic, the boy does not notice him, he is sorting sacks of wheat , on the floor there are several sacks of wheat and right next to it an open sack of wheat
נזכרתי
טיארן
עם י אחת

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מזה ליצור תמונה של קנז, כלב, מיכאל ואיסתרק ליד הנהר בעל ארבעת הצבעים ולא מצליח לי!!
זה הפרומפט שניסיתי
A complete realistic shot of three young men in respectable Khazarian clothing, they look 18 years old and a young boy of about 12 years old in respectable clothing with long black hair sitting in a circle on the sand between them is a parchment scroll. Behind them flows a beautiful stream.
צילום ריאליסטי שלם של שלושה צעירים בלבוש כוזרי מכובד, הם נראים בני 18 וילד צעיר כבן 12 בלבוש מכובד עם שיער שחור ארוך היושב במעגל על החול ביניהם הוא מגילת קלף. מאחוריהם זורם נחל יפהפה.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
-תעשי את יקוואל לועס בשיעמום את האגס
כשאיסתרק וכל נכבדי הממלכה מחכים לו
-או אולי את זה שהוא צולף את ליבת האגס שם לפח בקשת מעל הראש של איסתרק
-או את זה שהוא מעביר את רגליו בתשישות לבמה כשכולם מחכים לו
ניסיתי לתאר בדיוק את הסצנה הזו, ולא בדיוק הצלחתי, אז הסתפקתי באגס באוויר.. לפחות זכרתי שזה באמת היה אגס, התלבטתי בין אגס לאפרסק😆

ומהללאל:
1722531710485.png

1722533079413.png

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קשוח!
למה לא תנסי משהו קל יותר?
זה פשוט מה שעלה לי..
ובאמת זה קשוח, בפרט שיש שם מלא ניואנסים, ולפי מה שכבר התנסתי באמת זה דיי קשה ליצור משהן מושלים אם הפרומפט מכיל הרבה מלל ופרטים

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ניסיתי לתאר בדיוק את הסצנה הזו, ולא בדיוק הצלחתי, אז הסתפקתי באגס באוויר.. לפחות זכרתי שזה באמת היה אגס, התלבטתי בין אגס לאפרסק😆

ומהללאל:
צפה בקובץ המצורף 1727128
צפה בקובץ המצורף 1727147
השנייה פשוט מושלמת!! (חוץ מהאיש עם הקרחת, שמעצבן שלא תמיד אפשר ליצור לה איזה כובע/ קסקט או משהו...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה