שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

נשמה בוערת

משתמש פעיל
הנסיך רעואל.
a07e516a002342f39fd2ca826d588964.jpg
88998e157e26410c846f0e346177e3db.jpg

ברכלה

משתמש מקצוען
בסוף הצלחתם לסחוף אותי...
וניסיתי פעם ראשונה בחיי את מזלי בבינה...
ניסיתי ליצור איסתרק בסוף יצא איזשהוא יקוואל ...
עכשיו אל תצחקו - אבל בבורותי במחשבים לא הצלחתי להוריד את הקובץ נורמלי... אם מישהו יוכל להסביר לי איך עושים את זה אשמח!צפה בקובץ המצורף 1734274
חסוםםםם:(
אפשר בזיפ?

Mici1

משתמש צעיר
ואיך עיני אגוזי לוז אמורות להיראות?
אִלְסַר (Hazel)(נקרא גם "לוז") הוא צבע עיניים מורכב המשתנה לעיתים כפי קרבת העיניים לאור, עיניים מסוג זה מאופיינות בשילוב של צבע ירוק כחול או צהוב עם גוונים של חום בהיר. צבע זה נוצר כתוצאה מפיזור ריילי וכמות מסוימת של מלנין הנמצא בחלקה הקדמי של הקשתית.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הבעיה היא שכשאני לוחצת כדי לפתוח בגדול נפתח לי עמוד לבן ריק ולידו הכיתוב.... וניסיתי כמה פעמים... אז פשוט עשיתי שמירה כתמונה, השאלה אם זה טוב?
תנסי מקש ימני, הצג תמונה בכרטיסיה חדשה ואז שוב מקש ימני שמירה בשם.
חסוםםםם:(
אפשר בזיפ?
@yael305

קבצים מצורפים

• יקוואל.zip
    KB 415.7 · צפיות: 24

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מהללאל מוביל את חיילי דיאלידאן ב׳דרך הקצרה ביותר׳ (הבינה לא הצליחה להשתכנע שמדובר בגבר צעיר ולא בילד גדול…😉)
Two stout officers in cloaks and steel helmets march through a steep forest. A fair-skinned young man with curly black hair and blue eyes looks back with a mischievous smile, wearing a worn cloak. Light filters through the trees, emphasizing 8th-century attire.
]
1723110184874-jpeg.1734300
איזה חיוך שדוני...
חנק אותי מצחוק:ROFLMAO::ROFLMAO:
פה זה מעולה,
החיוך הכבוש והנחשי:devilish:

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה