חידה ממלכה בחידון ~ אוסף חידונים כוזרים

מצב
הנושא נעול.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
קראתם את הסדרה ממלכה במבחן?
חושבים שאתם שולטים בכל הפרטים הקטנטנים?
אז ייצרתי שני חידונים נחמדים על הממלכה, (ויש גם משובים...)
מוזמנים להתנסות >>>

בחידונים האלו הציון המירבי הוא 70 נקודות.

ויש חידון נוסף שלא אני הכנתי, אבל הוא חמוד ממש!
קרדיט לניקית @שירה שרה שהביאה אותו,
הנה:

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

טאבו

משתמש סופר מקצוען
לא להיות בלחץ!
יש גם דרך קיצור להתקבל למוסד:
אם הייתי מפעיל במוסד או בק.ג.ב
והייתי רוצה לערוך מבחן קבלה לעבודה
הייתי נותן להם לפרש את תוכן האשכול המוזר הזה
(תלחצו על הציטוט ותגיעו לאשכול המדובר אם הוא עוד לא נמחק...)

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אל תגזימי
אולי אני ראש המוסד...?!
אי אפשר לדעת!
תשמרי על עצמך ועל הפרוטקציות שלך...
טוב טוב, אז אני אגלה לך שאין לי בכלל פרוטקציות, סתם עבדתי עלייך...

טאבו

משתמש סופר מקצוען

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

Avigail Amram

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מי זוכרת מי אמר למי את המשפט: "אתה מאיים עלי בגיהנום?" וואי מעניין אותי אם רק אותי המשפט הזה תפס ממש עד כדי כך שאני ממש זוכרת מי אמר אותו למי ובאיזו סיטואציה...

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מי זוכרת מי אמר למי את המשפט: "אתה מאיים עלי בגיהנום?" וואי מעניין אותי אם רק אותי המשפט הזה תפס ממש עד כדי כך שאני ממש זוכרת מי אמר אותו למי ובאיזו סיטואציה...
יקוואל למהללאל בדיאלוג לפני שמהללאל חשף את עצמו
ומהללאל ענה: "אני לא מאיים, רק מזכיר"

המסודרת

משתמש מקצוען
גם לי נחרט מאוד
יודעת גם את ההמשך "לא מאיים רק מזכיר"

עכשיו אני רואה שכבר כתבו
יקוואל למהללאל בדיאלוג לפני שמהללאל חשף את עצמו
ומהללאל ענה: "אני לא מאיים, רק מזכיר"

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
גם אני זכרתי! לא פיר שישנתי כשכתבו את זה...
גם זוכרת איך זה התחיל, אבל לא את המילים במדויק: מהללאל אמר ליקוואל שזה לא משנה מה עובר עליו, התחמקות זו לא דרך והוא עדיין חייב לעשות את תפקידו בכל מצב, וכל חוצפה שלו עכשיו רק תגרום לממונים שם להגביר את החום של התנורים...

המסודרת

משתמש מקצוען
גם אני זכרתי! לא פיר שישנתי כשכתבו את זה...
גם זוכרת איך זה התחיל, אבל לא את המילים במדויק: מהללאל אמר ליקוואל שזה לא משנה מה עובר עליו, התחמקות זו לא דרך והוא עדיין חייב לעשות את תפקידו בכל מצב, וכל חוצפה שלו עכשיו רק תגרום לממונים שם להגביר את החום של התנורים...
"אם אתה מבין למה אני מתכוון"
(כחלק מהמישפטים המקדימים אמר מהללאל את משפט המחץ "סבל הוא לא סיבה לשחיתות מידות והתנהגות שלילית הוא רק כלי אלוקי להפוך אותנו לבני אדם")

נערך לאחרונה ב:

Avigail Amram

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה