דרוש מידע מלגת טנא

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
אני עוד לא קיבלתי את הראשונה שלחו לי שאני מאושרת אך בגלל שאני לומדת לתואר שני דרגה ב' עדיין לא הוחלט ע"י המל"ג אם לאשר,
ידוע לכם אם זה גם אושר?
תודה

naama m

משתמש פעיל
קיבלתי הרגע הודעה שבקשתי אושרה והפעימה השנייה תיכנס בשבוע הקרוב

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
לא הבנתי,
גם אני קיבלתי את ההודעה הזו,
קיבלתם השנה כבר?
או שזו פעם ראשונה שאתם מקבלים אך זו הפעימה השניה שלהם?

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
מישהו יודע לעשות לי סדר בנושא?
כתוב לי שזה פעימה שנייה
אני לא קיבלתי עדיין את הראשונה,
ולעומת זאת כתוב: לתשומת לבך, לאחר החגים יפתח שאלון פעימה שניה, אנא הקפידו לענות עליו בזמן על מנת שתוכלו לקבל את הפעימה הבאה שאתם זכאים לה.

naama m

משתמש פעיל
לא הבנתי,
גם אני קיבלתי את ההודעה הזו,
קיבלתם השנה כבר?
או שזו פעם ראשונה שאתם מקבלים אך זו הפעימה השניה שלהם?
זאת פעם שניה שאני מקבלת השנה, קיבלתי כבר את הפעימה הראשונה
וזאת לא פעם ראשונה שאני מקבלת... קיבלתי גם בשנה שעברה
יש להם בכל שנה 2 פעימות , מי שזכאי אמור לקבל את שתיהן
מישהו יודע לעשות לי סדר בנושא?
כתוב לי שזה פעימה שנייה
אני לא קיבלתי עדיין את הראשונה,
ולעומת זאת כתוב: לתשומת לבך, לאחר החגים יפתח שאלון פעימה שניה, אנא הקפידו לענות עליו בזמן על מנת שתוכלו לקבל את הפעימה הבאה שאתם זכאים לה.
לא שמעתי על מצב כזה שמישהו מקבל רק פעימה שניה, אולי רק כעת אתה זכאי, אולי לא למדת עדיין כשהייתה ההרשמה הראשונה השנה?! או שהשתנה לך אחד הנתונים

גם אני קיבלתי את ההודעה הזאת למרות שבשבילי זאת אכן פעימה שניה, לא ברור לי גם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה