דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
זה אכן הדגם, יוצא מעט יותר מ2200,
אני מקווה כמו שאמרתי לא לעבור את ה2200, על פניו יהיה זול יותר.

naama m

משתמש פעיל
ראיתי שבמכשיר של בראון הטיפול נעשה במעין החלקה של המכשיר על הגוף תוך כדי לחיצה.
יש לי את של סנסיקה ואני עומדת כל פעם על מקום אחד מבזיקה ועוברת הלאה וזה די איטי, מישהי יודעת אם אפשר לעשות את זה כמו במכשיר של בראון? או שבכלל זאת שראיתי לא עשתה טוב בבראון?!

RUSI10

משתמש מקצוען
@קוטב צפוני, המחיר שיש באתר של אמזון עם משלוח לישראל, בדגם הזה זה מה שהתכוונת? כי המחיר פהשלהם הוא 1837 ש"ח, ועם מכס - 2177 ש"ח

E987654

משתמש צעיר
מישהי מכירה מכשיר ליזר של פילפס משהו חדש עם 2 ראשים
מישהי ניסתה אותו?

RUSI10

משתמש מקצוען

sss8584

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני ראיתי הבדל משמעותי
אחרי 10 טיפולים באיזור ה'פאות' בפנים הפסיק לי הצמיחה לחלוטין והיה לי שם המון שיער אחרי לייזר כושל שעשיתי לפני כמה שנים
בידיים הפסיק לצמוח לחלוטין אחרי 10 טיפולים, גם שפם.
באיזורים נוספים אני עוד לפני 10 טיפולים ויש כבר התקרחויות משמעותיות!
אני משתמשת בבראון
תוכלי לשתף מה הדגם?
יעזור לי ממש
תודה!

naama m

משתמש פעיל
כן כך זה עובד ובהחלט מזרז את העבודה
וזה מבזיק על כל מקום?
מעניין אם עובד גם בסנסיקה, כי ניסיתי ועל רמה 1 זה מבזיק די מהר ונראה שעובד. אבל על הרמה הכי גבוהה ההבזקים הרבה יותר איטיים

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
כן, זה מבזיק בכל מקום ברצף

naama m

משתמש פעיל
חסום לי
יש לך אפשרות לעשות צילום מסך או משהו כזה
1725368571491.png
1725368493137.png
1725368522089.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה