דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

naama m

משתמש פעיל
איך מפעילים את האופציה הזו ? קניתי ועוד לא הפעלתי אופציה כזו אלה עשיתי אחד אחד
פשוט את מבזיקה ברצף בלי להוריד את היד ומעבירה את המכשיר ברצף, בלי לעצור (בסנסיקה אחרי 3 הבזקים אם לא הורדת את היד מהכפתור הוא ממשיך להבזיק לבד, מאמינה שבבראון זה אותו רעיון או דומה)

naama m

משתמש פעיל
כשאת עוברת ללינק זה נשאר אותו מחיר?
חסום לי האתר לכן לא יכולה לבדוק.
לא התעמקתי במה שכתבתן, רק שלחתי צילומסך
זה מה שהוא נותן בלחיצה על הלינק:
1725369449226.png

וזה הלינק לאמזון: https://www.amazon.com/dp/B0CMVPMPZ...e0292de3deb6c&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
לא התעמקתי במה שכתבתן, רק שלחתי צילומסך
זה מה שהוא נותן בלחיצה על הלינק:
צפה בקובץ המצורף 1759274

וזה הלינק לאמזון: https://www.amazon.com/dp/B0CMVPMPZ...e0292de3deb6c&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl
יש סיכוי שאת שמה בקופה ובודקת מחיר סופי כולל מס?
כי נראה שהמחיר של המכשיר יוצא יקר יותר ממה שהיה רשמה באתר.

עט נובע 2

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קניתי דגם אחר (פרו 5, 2 ראשים)
והשתמשתי רק פעם אחת.
מה שכן - זו לא אותה עוצמה כמו במכון ליזר.

[במכון מספיק 'סיבוב' אחד לחודשיים - שלושה, בזה צריך בתחילה פעמיים בשבוע, אח"כ פחות.
אבל מניחה שכל הביתיים ככה]

תמרלוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קניתי דגם אחר (פרו 5, 2 ראשים)
והשתמשתי רק פעם אחת.
מה שכן - זו לא אותה עוצמה כמו במכון ליזר.

[במכון מספיק 'סיבוב' אחד לחודשיים - שלושה, בזה צריך בתחילה פעמיים בשבוע, אח"כ פחות.
אבל מניחה שכל הביתיים ככה]
אסור יותר מפעם אחת בשבוע

אחות של ישראל

משתמש חדש
מישהי יודעת מניסיון אם המכשיר הזה אמין?

eb10

משתמש רשום
אני בעיקרון מעוניינת
רק מה ההבדל בין הבראון לסנסיקה ממש מתלבטת בניהם
יש מישהי שהשתמשה באחד מאלה וממליצה?
אני רכשתי בתחילה את הסנסיקה, הוא מכשיר נחמד ונוח לשימוש , ראיתי שיפור מסוים והאטה מסוימת בצמיחה ,
אבל לא מספיק ולכן החזרתי אותו לחברה אחרי שימוש של 60 יום ורכשתי במקומו את הבראון.
מהשוואה בין שני המכשירים- משך הטיפול בבראון הרבה יותר מהיר מאשר בסנסיקה.
לאחר שימוש של חודש (4 טיפולים , טיפול כל שבוע) יש שיפור משמעותי בקצב הצמיחה.
ולכן הרושם האישי שלי הוא שהבראון מכשיר טוב יותר ונוח יותר לשימוש.
(למרות שהסנסיקה הוא אלחוטי והשימוש בבראון הוא עם כבל, בפועל זה לא מפריע. להיפך יש יתרון מסוים בכך
שאין צורך להטעין את המכשיר).
מדגישה שההשוואה בין שני המכשירים היא בטווח קצר. אין לי נסיון ארוך טווח עם אף אחד מהם.
בכל מקרה הסנסיקה יחסית חדש ואין לאף אחד נסיון ארוך טווח איתו.
לעומת זאת הבראון כבר הרבה שנים בשוק ויש עליו הרבה המלצות.

eb10

משתמש רשום
ראיתי שבמכשיר של בראון הטיפול נעשה במעין החלקה של המכשיר על הגוף תוך כדי לחיצה.
יש לי את של סנסיקה ואני עומדת כל פעם על מקום אחד מבזיקה ועוברת הלאה וזה די איטי, מישהי יודעת אם אפשר לעשות את זה כמו במכשיר של בראון? או שבכלל זאת שראיתי לא עשתה טוב בבראון?!
נכון. המכשיר של בראון הרבה יותר מהיר משל סנסיקה. זה אחד ההבדלים בין שני המכשירים.

naama m

משתמש פעיל
נכון. המכשיר של בראון הרבה יותר מהיר משל סנסיקה. זה אחד ההבדלים בין שני המכשירים.
נכון, הדרך היחידה למהר את הטיפול בסנסיקה זה ההבזקים ברצף
לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות , לסנסיקה יש הבזקים ללא הגבלה והוא אלחוטי... הבראון עם הטכניקה הזאת ומסתבר שעוד יתרונות שלא ידועים לי
בקיצור אין מושלם :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה