דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי- יש לך מושג?

10101

משתמש חדש
אני מחפשת עכשיו מידע על מכשירי הסרת שיער בלייזר ביתי.
וממש לא מצליחה למצוא... וכולן אומרות לי אם יהיה לך פרטים תעדכני כך שזה ממש שירות לציבור
אני אשמח מאוד מאוד לכל מידע בעניין לטוב ולמוטב.
וכן איזה מכשירים מומלצים.
אם זה דבר מוצלח זה יכול לעזור מאוד להרבה נשים...
לחילופין אשמח לקבל המלצות על מכונים בבני ברק

שח-מטי

משתמש חדש
וואו אני בדיוק מחפשת מכשיר טוב!
ראיתי באינטרנט את המכשיר הזה מכשיר לייזר dermineds
יש עליו המווווווווון המלצות והוא גם ממש זול...400 ש"ח:D
הפחד שלי שהוא אולי לא בטיחותי מספיק, להמר על הכסף פחות אכפת לי...
לפי מה שהם כותבים יש לו הרבה אישורים של הFCC, CE וRoHS.
אני אשמח לעצה מנסיונכם האם אפשר לסמוך על זה וכן מה הסיכונים במכשיר כזה.
תודה רבה!

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ק.ש.

אפשר להסתכל ברשימת הבסט סלר של אמזון

וראיתי ברשימה גם מכשיר ב30$

ובגלל שעיקרון הפעולה הוא שזקיק השערה מקבל הבזק אור ונכנס לטראומה ולכן הליך הצמיחה מחדש מתאחר (וזה דווקא טבעי) לא בטוח שיש הבדל גדול בין המכשירים היקרים לזולים.

cyp

משתמש מקצוען
וואו אני בדיוק מחפשת מכשיר טוב!
ראיתי באינטרנט את המכשיר הזה מכשיר לייזר dermineds
יש עליו המווווווווון המלצות והוא גם ממש זול...400 ש"ח:D
הפחד שלי שהוא אולי לא בטיחותי מספיק, להמר על הכסף פחות אכפת לי...
לפי מה שהם כותבים יש לו הרבה אישורים של הFCC, CE וRoHS.
אני אשמח לעצה מנסיונכם האם אפשר לסמוך על זה וכן מה הסיכונים במכשיר כזה.
תודה רבה!
קנית בסוף?

shmilka

משתמש רשום
וממש לא מצליחה למצוא... וכולן אומרות לי אם יהיה לך פרטים תעדכני כך שזה ממש שירות לציבור

אומנם לא "לייזר" כהגדרתו, אבל כן מכשיר IPL מעולה של חברת סנסיקה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
היו באתר כמה אשכולות בנושא כאן וכאן וכאן וכאן וכאן
לי יש של חברת סילקן
https://www.silkn.co.il/product/silkn-flash-go-freedomמכשיר-להסרת-שיער-ביתי-חבילה-זוגי/
קניתי בשעתו בקבוצת רכישה בפרוג לפני כמה שנים
אם כי מאמינה שיש היום סוגים טובים יותר או בטיחותיים יותר
כי זה תחום שמתפתח מאד

מבחינתנו עשה את העבודה הנדרשת
אבל לקחת בחשבון שהחוזק שלו הרבה פחות מבמכונים
ולכן צריך להשתמש בו לאורך זמן ופעם בשבועים

נערך לאחרונה ב:

mf868

משתמש פעיל
אשמח לעזור מנסיון 0548465868

ממכ

משתמש רשום
אשמח לעזור מנסיון 0548465868
מה אומרת על המכשיר הזה?

rivkar

משתמש מקצוען
מה אומרת על המכשיר הזה?
מקפיצה - איך הוא?

mf868

משתמש פעיל
אני מארגנת קבוצת רכישה של מכשיר סנסיקה
0548465868 בתנאים טובים מאוד

משפט מפתח

משתמש חדש
מנסה לשלוח
מחזיר לי מי'יל שלא נמצאה הכתובת
המספרים לפני האותיות אולי?

א(ל)ופת עולם

משתמש צעיר
@mf868
יש לך קצת מידע על המכשיר?
לפני כל הפרטים יש לך מידע אם זה עובד על שיער ג'ינג'י?
תוכלי לשלוח לי פרטים נוספים למייל?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה