דרוש מידע מכשיר וייז

שלוות נפש

משתמש פעיל
יש כאן הרבה אשכולות על זה
אבל חלקם ישנים - אשמח לדעת יותר פרטים
אני מעונין לקנות מכשיר וייז עם פנגו
לי יש היום מכשיר שיאומי של הדרן - ממש על הפנים
ראיתי שיש לעסקן, נתיב, דרך המלך, ואולי עוד, אשמח לשמוע ממישהו שיש לו מה עובד טוב
תודה רבה

HMB

משתמש פעיל
יש לשמהוא למכירה מכשיר של דרך המלך??
נהרס לנו גם אחרי תיקון....
ועדין יש לנו שנתיים שאנחנו עדין משלמים לחברת התקשורת.....

HMB

משתמש פעיל
החסרון היחיד של דרך המלך זה שאין רמקול בחיפוש בוויז
אם אתה באמצע נהיגה ורוצה להחליף יעד חייב להקליד...

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
את המכשירים האחרונים (2) קניתי לפני בערך 4 שנים והם עובדים מצוין. כשניגמרו לי ה3 שנים הם המשיכו לעבוד כרגיל בעוד אני משלמת רק על הסים (9.9) עד לרגע זה.

גם מכשיר ישן יותר 5 או 6 שנים עדין עובד אבל תרמתי אותו כשרציתי לצמצם את הגמח

מאיר הקלידן

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אגב: לידיעת הציבור לחברת דרך הצלך נוספה לאחרונה (לפני כחצי שנה) האפשרות של חיפוש קולי כך שהיתרון היחידי שנותר לחברת... נמוג!

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לדעתי עסקן
לי אישית אין בכלל אבל שמעתי על כל החברות ובינתיים רק על עסקן עוד לא שמעתי שום תלונה

ק'סניק

משתמש מקצוען
אולי אנשים לא מעודכנים...
יש וויז של נטפרי ע"י יוסי תקשורת!!!
קונים כל מכשיר שהוא ושמים את הסים שלהם ועובד פצצההה
אין איבוד קליטה וכו' וכו'
בשונה מדרך המלך שהמכשירים שלהם מחודשים והמחיר החודשי גבוה מאד!!!
המחיר ביוסי תקשורת הוא 17 ש"ח לחודש ללא התחייבות ובהתחייבות לשנתיים זה יוצא כ15 ש"ח ובהתחייבות ל3 שנים זה יוצא כ13 ש"ח בלבד!!!
המעלה הנוספת בשונה מדרך המלך שהרבה פעמים המכשיר של דרך המלך נלב"ע ואז ממשיכים לשלם את ההתחייבות הראשונית עד שנגמרת החבילה בשונה מיוסי תקשורת שהמכשיר הינו שלך עם אחריות של מכשיר חדש וגם אם חלילה קרה משהו מכל סיבה שהיא תמיד תוכלו לקנות מכשיר חדש..
בקיצור מומלץ מאד מאד

SHALOM33

משתמש פעיל
אולי אנשים לא מעודכנים...
יש וויז של נטפרי ע"י יוסי תקשורת!!!
קונים כל מכשיר שהוא ושמים את הסים שלהם ועובד פצצההה
אין איבוד קליטה וכו' וכו'
בשונה מדרך המלך שהמכשירים שלהם מחודשים והמחיר החודשי גבוה מאד!!!
המחיר ביוסי תקשורת הוא 17 ש"ח לחודש ללא התחייבות ובהתחייבות לשנתיים זה יוצא כ15 ש"ח ובהתחייבות ל3 שנים זה יוצא כ13 ש"ח בלבד!!!
המעלה הנוספת בשונה מדרך המלך שהרבה פעמים המכשיר של דרך המלך נלב"ע ואז ממשיכים לשלם את ההתחייבות הראשונית עד שנגמרת החבילה בשונה מיוסי תקשורת שהמכשיר הינו שלך עם אחריות של מכשיר חדש וגם אם חלילה קרה משהו מכל סיבה שהיא תמיד תוכלו לקנות מכשיר חדש..
בקיצור מומלץ מאד מאד
"קונים כל מכשיר", נכון וגם נכשלים על ידו בקליטת וייפי לא מסונן מרשתות פתוחות המצויות.
אנשים מחפשים שגם המכשיר יהיה מסונן ולא מספיק שהסים מסונן.
לכן הנידון כאן הוא מבין המסוננים איזה הכי כדאי.
כבר כתבתי שדרך המלך לא מסונן מספיק וקל להגיע להרבה דברים חמורים ולא נאריך בזה.
הדרן מסונן היטב (אני לא דן על שירות לקוחות ועל טיב המכשיר של שתי החברות הנ"ל רק לגבי כשרות)

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קונים כל מכשיר
עם אחריות של מכשיר חדש
לא הבנתי, הרי המכשיר שלך, לא קשור אליהם..
וכמובן גם:
אנשים מחפשים שגם המכשיר יהיה מסונן
לענ"ד עם גמ"ח של 4 מכשירים שונים, דרך המלך מצויינים, ועם שירות מצויין, (בבני ברק בכל אופן) היה לי צורך לעדכן גירסאות, אבל חוצמיזה זה מעולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה