בקשה מכנסיים מומלצים מניסיון בעדיפות לגי׳נס לגיל שנה ו5 חוד׳ בנים.

saralulu

משתמש מקצוען
אחרי ההמלצה החמה שקיבלתי פה למכנסי גי׳נס מנקסט, אשמח לקבל המלצות לדגמים נוספים מוצלחים וכן אפשרי גם באתרי קניות אחרים.
תודה מראש!!!

YASMIN

משתמש פעיל
רק נקסט, ואחכ קסטרו(יש להם קצת ג'ינסים קשים וקשיחים לדעתי , אבל יש שאוהבות "לייסר " את הילדים לפעמים
יש להם גם את הסוג הרך יותר וגזרה פחות יפה , יותר כזה שק

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ללידר יש מהממות
גינס שחור וגינס כחול

אהההמ בעצם זה מתחיל ממידה 4 (אולי גם אלה של הקטנים מוצלחים, אבל איתם אין לי נסיון)
אז תשמרי לך בראש להמשך :cool:
1705822025630.png

אנוכי

משתמש מקצוען
דוקא לא מממליצה על של קסטרו, רק על הטייצים דמוי ג'ינס
(של קסטרו קשיים מידי ולא עומדים יפה על תינוקים,
של נקסט באמת מהממים.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
https://www.next.co.il/he/style/st300753/157666#157666 - בפעם האחרונה שקניתי לגיל הזה היה צריך מידה פחות, לא יודעת אם המידות נשארו אותו הדבר

https://www.next.co.il/he/style/st038092/c23407#c23407 - זה פעם אחת עמד מהמם על הילד, עכשיו הזמנתי לו שוב (בן 4) ועומד פחות יפה, אבל נראה לי בגלל שהמידה פחות מדוייקת, מתאים במיוחד לשמנמנים

https://www.next.co.il/he/style/st606467/m15049#m15049 - של בנות בעקרון, אבל השתמשתי לבן הנ"ל כשהיה בגיל שאת צריכה והיה מהמם

נערך לאחרונה ב:

שליש

משתמש פעיל
קופצת על האשכול.
יש לי תינוק בן 11 חודשים אבל לובש מידות בארץ 18 חודשים לפחות..
גבוה מאד אבל לא שמן.
איזו מידה לקנות לו בנקסט?
(פשוט המוצר היחיד שאני קונה שם אילו מכנסי סקיני לגדולים והמידות שם כאלו מוזרות...)

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי רוצה להזמין איתי מנקסט לביתר עילית?
אני לא מגיעה ל200
ועוד שאלה
אם אני מזמינה עכשיו מתי יגיע לי?

אנוכי

משתמש מקצוען

saralulu

משתמש מקצוען
@saralulu אני ממש מרוצה מאלו,
קניתי זוג באותו צבע
אפשר גם ב2 צבעים
את המכנסיים האלו הזמנתי להם (תאומים) לאחרונה בצבע גי׳נס הקלאסי ובאמת המכנסיים חתיכיים ויושבים עליהם מהמם!
אני מחפשת עוד המלצות כדי לגוון את הקולקציה.
וחייבת לציין שהאיכות של נקסט באמת טובה!

שליש

משתמש פעיל
@saralulu אני ממש מרוצה מאלו,
קניתי זוג באותו צבע
אפשר גם ב2 צבעים
אז איזו מידה צריך ל-
יש לי תינוק בן 11 חודשים אבל לובש מידות בארץ 18 חודשים לפחות..
גבוה מאד אבל לא שמן.
???

saralulu

משתמש מקצוען
אז איזו מידה צריך ל-

???
הם שנה ו5 וה 9-12 יושב להם חתיך ומדויק, קניתי להם גם את המידה 12-18 וזה כרגע קצת גדול וגם ארוך.
אחד שמנמן ואחד יותר רזה והם בגובה רגיל נראה לי ממוצע לגילם.
מכירה מישהי שהבן שלה בגיל שנה וחצי קטן ורזה מאד והיא קנתה לו 6-9 (נולד פג).

Yael Mor

משתמש מקצוען
של קסטרו מהממות לגילאים קצת יותר גדולים- 2,3. על תינוק זה לא יושב יפה ולא נח בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה