דרוש מידע מכללות חרדיות לנשים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רבית

משתמש רשום
רציתי לשמוע לגבי מקומות לימודים אקדמאים לנשים חרדיות
אני מחפשת מכללה חרדית להשלמת תואר ראשון בחנ"מ שהחברה איכותית והתכנים מבוקרים ובנוסף הלימודים מקצועיים
אני אשמח לקבל מידע ממישהי שלמדה במקום ויכולה להמליץ מהשטח
תודה

רבית

משתמש רשום
שמעתי שהלימודים שם לא מקצועיים. והסיליבוס ממש לא רלוונטי לחינוך מיוחד
זה נכון?
אגב, מה המחיר הסופי של הסיפור הזה?

ליבי ליבוביץ'

משתמש רשום
המרכז, ירושלים מצוין
איך משיגים את המלגות?
יש את מלגת טנא(קמח לשעבר) דרך האתר שלהם ממלאים פרטים, המלגה היא באזור 7,000 בשנה, תלוי בהיקף הלימודים.
בד"כ המכללה מכוונת איך לפנות אליהם
יש גם את מלגת משרד החינוך, ועוד כמה..

רבית

משתמש רשום
יש את מלגת טנא(קמח לשעבר) דרך האתר שלהם ממלאים פרטים, המלגה היא באזור 7,000 בשנה, תלוי בהיקף הלימודים.
בד"כ המכללה מכוונת איך לפנות אליהם
יש גם את מלגת משרד החינוך, ועוד כמה..
הבנתי מהם שחנ"מ לא מקבלים מלגות, את יודעת מנסיון שזה עובד?
מישהי קבלה פעם בפועל מלגה?

Yael Mor

משתמש מקצוען
מלגת טנ"א לא רלוונטית בגלל שהוראה נמצאת בעדיפות האחרונה. מלגת משרד החינוך- רובן לא מקבלות.

שפריצרית

משתמש מקצוען
אגב, מה המחיר הסופי של הסיפור הזה?
כ 23 אלף שח.
אל תבני בכלל על מלגות, טנא ומשרד החינוך לא חילקו השנה לסטודנטיות לחינוך - בטח שלא חינוך מיוחד.
בירושלים יש את נוות ישראל ומכללה ירושלים, במרכז יש את חוי ארנפלד ומבחר.
אני חושבת שבמבחר שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי (יותר זול). שווה לבדוק.

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני ממליצה על מכללת בית וגן.
מאד אכפת להם שהלימודי המשך לחרדיות יהיו מותאמים והם ממש מתאימים את המרצות שהסטודנטיות יקבלו את מה שהם צריכות בצורה מותאמת חרדית.
לגבי מילגה- אל תבני על כלום. לא קיבלתי כמובן כי במדינה שלנו ללמוד חינוך וחינוך בכלל זה הדבר הכי חשוב פה

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
ממליצה על נוות מבחינה רוחנית ומבינת הקלות של התואר.
ממש לא לבנות על מלגות!!
תארים בחינוך לא מקבלים שום מלגה מאף אחד.

רבית

משתמש רשום
כ 23 אלף שח.
אל תבני בכלל על מלגות, טנא ומשרד החינוך לא חילקו השנה לסטודנטיות לחינוך - בטח שלא חינוך מיוחד.
בירושלים יש את נוות ישראל ומכללה ירושלים, במרכז יש את חוי ארנפלד ומבחר.
אני חושבת שבמבחר שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי (יותר זול). שווה לבדוק.
מה זה חוי ארנפלד?
לא שמעתי מעולם!
איזה תעודה מקבלים שם?

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
הלימודים שם לא משעממים בטירוף? תנ"ך וכזה?
וחצמזה, הבנתי שיוצא שם ממש יקר, לא?
תלוי מה את מחפשת.
לי היה חשוב לגמור תואר אקדמי בלי להיקרע, וזה המקום שהכי קל ללמוד בו מבחינת הדרישות והתואר הוא B.Ed לכל דבר.
אז נהניתי מהלימודים ודווקא מצאתי שם עניין. לתואר שלי קראו בזמנו "תושב"ע" אז בהחלט רוב הקורסים היו קודש. היה כמובן גם סטטיסטיקה (לא רמה גבוהה מדי) כתיבת עבודות אקדמיות ברמה טובה וחינוך, ואהבתי את זה.
בתואר בחנ"מ הקורסים קשורים לנושא הזה.

אני לא יודעת כמה עולה שם היום.. למדתי לפני 4 שנים.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מניסיון טרי :)
גם לי היה חשוב ללמוד תואר בלי להיקרע, ותכלס לא היה קל גם בנוות, קצב החיים לא תמיד מאפשר לג'נגל עם הרבה משימות וגם לימודים קלים ככל שיהיו.
לכן תחשבי עם עצמך מה את רוצה.
זה מה שגרם לי לבחור סופו של יום בנוות על מעלותיו וחסרונותיו.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חנ"מ מכיל הרבה קורסים שרלוונטים לחנ"מ-לאו דווקא תנ"ך.
אני לא מתמחה בחנ"מ כך שהייתי בתנ"ך וכן זה הרבה סביב תנ"ך, חלק על חינוך חלק סטטיסטי ומחקרי, היה מעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה