תעסוקה לילדים מכירת והחלפת כרטיסים עולים לירושלים קיץ תשפ"ד

שימי72

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חסר לנו 4 כרטיסים לשלישי בוקר,
אם יש למישהו אם אפשר ליצור קשר בג'ימייל TN053314
תודה רבה

יופי יופי

משתמש רשום
מעוניינת להחליף 9 כרטיסים, יש לי ליום רביעי בוקר.
אני רוצה בראשון צהריים או שני בוקר.
תודה
0556793449

sara55

משתמש רשום
מקפיצה...
יש למישהו כרטיסים למכור
ליום רביעי אחה"צ?
053-3109355

חסיה רבקה

משתמש חדש
אני אשמח אם למשהי יש למכור לי 4\3 כרטיסים
לא משנה באיזה יום ולא באיזה שעה.
0527695553

ברייני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
חסר לי כרטיס אחד ליום ראשון בבוקר
0527172876

Ayala Kar

משתמש חדש
מעוניינת ב- 4 כרטיסים לא משנה איזה יום.
פל- 0583264633
maorkar ג'ימייל
תודה רבה

Ayala Kar

משתמש חדש
למכירה 19 כרטיסים ל "עולים לירושלים" ביום ב' הקרוב כ"ב אב כרטיסי בוקר 10:00-15:00
אפשר להתחלק כמה משפחות ולהגיע לאותה קופה באותו זמן, או לבקש מהקופאית לשמור לפי תעודת זהות או מספר טלפון (עשיתי את זה בעבר וזה עבר בסדר) 0533105749
רלוונטי? אשמח ל- 4 כרטיסים
0583264633
maorkar ג'ימייל

זוהר05

משתמש פעיל
מעונינים להחליף בלבד!
19 כרטיסים
יש לנו לשני אחה"צ, ואנחנו רוצים במקום ראשון או שלישי, (אחה"צ כמובן)
בבקשה לא להתקשר על כמות קטנה.
0527660566

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה