תעסוקה לילדים מכירת והחלפת כרטיסים עולים לירושלים קיץ תשפ"ד

גימיני

משתמש רשום
עיצוב גרפי
רוצה להחליף 7 כרטיסים לעולים ירושלים מיום שני בוקר ליום אחר 0548441518

אביטל שלאגר

משתמש חדש
לי יש אחד לשני בוקר
השאלה איך מוכרים אחד כשיש לי עוד כרטיסים על הקוד הזה
בדיוק חסר לי אחד ליום שני בבוקר. אם יש עוד כרטיסים על אותו קוד, פשוט צריך להיות בקשר טלפוני ואו שמגיעים לקופה באותו זמן, או שבשנה שעברה שגם היו שני רוכשים על אותו קוד, ואני הגעתי לקופה לפני שהשאר הגיעו ביקשתי להשאיר שם עוד 4 כרטיסים למישהי שאמורה להגיע לאסוף, ורשמו את השם שלה והטלפון שלה, היא ידעה בדיוק מאיזה קופה לאסוף.... אז אשמח לקנות את הכרטיס הבודד לשני בבוקר. 0533105749

אביטל שלאגר

משתמש חדש
למכירה 19 כרטיסים ל "עולים לירושלים" ביום ב' הקרוב כ"ב אב כרטיסי בוקר 10:00-15:00
אפשר להתחלק כמה משפחות ולהגיע לאותה קופה באותו זמן, או לבקש מהקופאית לשמור לפי תעודת זהות או מספר טלפון (עשיתי את זה בעבר וזה עבר בסדר) 0533105749

אמא לשניים:)

משתמש צעיר
מקפיצה שוב.
מעונינת להחליף 4 כרטיסים מיום שלישי בצהרים לרביעי בצהרים
אשמח מאד!
להיות בקשר בטלפון 0553069017
לא למכירה! כרגע רק להחלפה, להתקשר רק מי שרוצה להחליף!

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת לקנות 7 / 13 כרטיסים
אשמח למי שיש

אביטל שלאגר

משתמש חדש
למכירה 19 כרטיסים ל "עולים לירושלים" ביום ב' הקרוב כ"ב אב כרטיסי בוקר 10:00-15:00
אפשר להתחלק כמה משפחות ולהגיע לאותה קופה באותו זמן, או לבקש מהקופאית לשמור לפי תעודת זהות או מספר טלפון (עשיתי את זה בעבר וזה עבר בסדר) 0533105749
כל הכרטיסים נמכרו

אשת חבר

משתמש מקצוען
עדיין מחפשת 3 כרטיסים לקניה באחד הימים.
אודה לפניות באישי או למייל: ESHETCHEVER וכו' בגימייל.

אביטל שלאגר

משתמש חדש
כל הכרטיסים נמכרו!!!

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מעוניינת ב-7 כרטיסים לשבוע הבא נשמח מאד אפ תפנו במייל - 0533166694R גימייל

#yehudit

משתמש חדש
עדיין מחפשת 3 כרטיסים לקניה באחד הימים.
אודה לפניות באישי או למייל: ESHETCHEVER וכו' בגימייל.

מעוניינת ב-7 כרטיסים לשבוע הבא נשמח מאד אפ תפנו במייל - 0533166694R גימייל

מעוניינת לקנות 5 כרטיסים לא משנה באיזה יום 0533144688
יש לי למכירה 5 כרטיסים ליום שלישי בבוקר
אפשר להתקשר 0504156370 (אני לא אהיה זמינה פה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה