דרוש מידע מכירת דירה

א. כ..

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני כרגע מוכר דירה דרך מתווך שהביא לי קונים שהם אתיופים עולים חדשים לא מבינים אפילו עברית
האם מי שהוא יודע שיש בזה בעיה כלשהיא
אודה למי שיש לו מידע מועיל

א. כ..

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה
מי שיש לו עוד טיפים לעזור לי במכירת הדירה שתעבור בשלום
אשמל לקבל

גונן

משתמש מקצוען
צריך לברר עם רב מה המעמד ההלכתי של האתיופים
כי אם הם מוגדרים כלא יהודים - אסור למכור להם קרקע בארץ ישראל
שנאמר - לא תחנם - לא תתן להם חניה
לא נכתב כאן מה הם, אבל יש בהחלט אתיופים שעברו גיור לחומרא (אאל"ט)

בציניות

משתמש מקצוען
ייתכן שהאתיופים עם התמימות שלהם אפילו יותר מוצלחים בשבילך וזו מעלה דווקא למכור לאנשים כאלו, מאשר ישראלים משופשפים שיקמבנו בכוונה או בלי כוונה... רק כדאי לברר אם אכן יש להם אפשרות לשלם.
ובלי קשר לקונים הללו, אלא באופן כללי, לא מומלץ להסתמך רק על העו"ד, זה כמו לומר לא מעניין אותי מה בריא ומה לא העיקר שיש לי רופא טוב, עו"ד טוב אמור לפתור בעיות אבל תמיד עדיף לשמור לא להגיע לבעיות.

גונן

משתמש מקצוען
עו"ד טוב אמור לפתור בעיות אבל תמיד עדיף לשמור לא להגיע לבעיות.
אולי עדיף לפנות למתווך דירות מוכר באזור (או מוכרי דירות שאפשר לסמוך עליהם), ולברר אצלם באופן כללי על האוכלוסיה שקונה שם דירות, בכל אופן תמיד צריך זהירות ועד שלא שולם כל הכסף לא להאמין לכל דבר...

שמחה קופי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
תודה רבה
מי שיש לו עוד טיפים לעזור לי במכירת הדירה שתעבור בשלום
אשמל לקבל
אם אתה קונה ואח"כ מוכר ומצליח להוציא את המשכנתא על הדירה החדשה לפני קבלת הכסף מהדירה הישנה
לוודא בתשלום האחרון על הדירה החדשה שהעו"ד שלך ושל המוכר יודעים שבצעת תשלום ומסדרים את הנסח טאבו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה