עזרה מכירים שדכנים שמפגישים ורואים קודם את המועמד?

מצב
הנושא נעול.

00:00

משתמש פעיל
בלת"ק
אני מכירה שדכנית שמבקשת קודם תמונה של הבחורה כדי להתרשם (בחור פחות רלוונטי בד"כ)
אבל זו אחת שבאמת משקיעה את נשמתה ורוצה לראות כדי להכיר את הסגנון, היא לא זורקת שמות סתם.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
חברה שלי הגיעה להיפגש עם האמא של הבחור ובלי תאום מראש הצטרפה גם האחות הגדולה(הנשואה)
רק בגלל זה היא הורידה. היא צריכה שתי שוויגעריות?
אממ...
אולי חבל,
כי זה שהאחות הצטרפה לא מראה בדוקא על "שויגעריות"
אולי האמא רצתה שהאוירה תהיה יותר נינוחה וקלילה עם עוד אחת שיותר קרובה לגיל הבחורה

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חברה שלי הגיעה להיפגש עם האמא של הבחור ובלי תאום מראש הצטרפה גם האחות הגדולה(הנשואה)
רק בגלל זה היא הורידה. היא צריכה שתי שוויגעריות?
את מי היא דפקה כשהורידה?
אולי הבחור היה שווה גם חסרון כזה? מתחתנים עם הבחור או עם השוויגעריות?

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה אתם אומרים על בחורה שנפגשה עם אמא של בחור
והאמא לא מחזירה תשובה (מתלבטת יותר משבוע וחצי...)
זה נשמע נורמאלי???
לא אבל בדרך כלל מינסיון אני גם בשידוכים פחות יותר מי 3 ימים בלי תשובה זה בדרך כלל לא אבל לא תמיד

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בלת"ק
אני מכירה שדכנית שמבקשת קודם תמונה של הבחורה כדי להתרשם (בחור פחות רלוונטי בד"כ)
אבל זו אחת שבאמת משקיעה את נשמתה ורוצה לראות כדי להכיר את הסגנון, היא לא זורקת שמות סתם.
זה אצל כולם כולם מבקשים תמונת היום

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מי שישמע....

בדיוק זה העניין
אם האמא קובעת לא הייתי ממליץ להמשיך....
לא הבנתי נפגשת עם הבחור כבר או שרק עם אמא עם רק עם אמא כנראה שהתשובה לא .עם גם בחור והבחור רצה זה משהוא אחר

Savyon

משתמש פעיל
לא הבנתי נפגשת עם הבחור כבר או שרק עם אמא עם רק עם אמא כנראה שהתשובה לא .עם גם בחור והבחור רצה זה משהוא אחר
רק עם האמא פגישה של חצי שעה...
ואחרי שבועיים היא החזירה את ה"כן" שלה
לא שהייתי במתח או משהו כזה...
אבל זה היה נשמע לי מוזר
ולכן הורדתי..

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק עם האמא פגישה של חצי שעה...
ואחרי שבועיים היא החזירה את ה"כן" שלה
לא שהייתי במתח או משהו כזה...
אבל זה היה נשמע לי מוזר
ולכן הורדתי..
מותר ליאות במתח זה לגיטימי זה משגע זה קשה בקשר לתשובה אני הייתי שאול את הרב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה