דרוש מידע מכירים בינה מלאכותית חינמית לכתיבת תוכן?

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם אתם מכירים כזה דבר אשמח מאד אם תשתפו,
תודה רבה מראש לעונים.

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בעברית אין אתרים שכותבים באמת יפה
בחינם או בתשלום?
כי בחבילה החינמית של רייטר דווקא יצא לי דברים לא רעים בכלל, ומסתמא בתשלום זה עם הרבה יותר אפשרויות וכו'
אבל באמת מה ששאלתי כאן זה על חינם...

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בחינם או בתשלום?
כי בחבילה החינמית של רייטר דווקא יצא לי דברים לא רעים בכלל, ומסתמא בתשלום זה עם הרבה יותר אפשרויות וכו'
אבל באמת מה ששאלתי כאן זה על חינם...
שם באמת זה הכי יפה

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אולי בכל זאת מישהו מכיר משהו אחר...

כתבתי: איש שאין לו שיניים
1
מי אמר שאי אפשר לקבל הכל? עם {channel name}, אתה יכול ללמוד איך לחיות חיים מדהימים - גם בלי שיניים! הצטרפו אליי כשאני חוקר את עולם השיניים התותבות, החל מהצפוי לפני ואחרי קבלתן ועד לאפשרויות ההתאמה הטובות ביותר הקיימות. בנוסף, אספק טיפים ועצות מעשיות כיצד להפיק את המרב מהחיוך החדש שלך. הירשמו עכשיו והתכוננו למסע משנה חיים!
2
שימו לב לכל הפלאים חסרי השיניים: אינכם צריכים להרגיש יותר בחוץ! ב-{channel name}, אנחנו כאן כדי לעזור לך ליצור חיוך יפהפה וחסר שיניים. אנו מספקים את הטיפים והטריקים העדכניים ביותר כיצד לאכול ללא שיניים, בתוספת אוסף של סיפורים מעוררי השראה מאנשים אחרים חסרי שיניים. אז למה אתה מחכה? הירשמו עכשיו וגלו את ההנאות שבחיים בלי שיניים!

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בינתיים מצאתי את זה עם חבילה חינמית קטנה על בסיס יומי:
https://smodin.io/iw
לא בדקתי אותו עדיין, בעז"ה בהמשך,
אבל מהסתכלות מלמעלה נראה שעיקר התועלת בחבילה החינמית היא לשכתוב חוזר של טקסט קיים.

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מצאתי!
הנה
לא מתקרב לכמות האפשרויות ברייטר,
אבל עובד מצויין בעברית (כותבים לו בעברית והוא נותן תוצאות באנגלית).

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לדוגמא:
יש שם דבר חמוד: תירוץ לכל דבר,
ביקשתי שיכתוב תירוץ "למה נאבד לי הדף הכי חשוב שלך"
הנה התוצאה (בתרגום גוגל)
1. המחשב שלי קרס ואיבדתי את הקובץ.
2. בטעות מחקתי את הקובץ.
3. חשבתי ששמרתי את הקובץ, אבל כנראה שכחתי.
4. מישהו כנראה פרץ לי למחשב ומחק את הקובץ.
5. הייתי ער כל הלילה ועבדתי על הקובץ ובטח לחצתי בטעות על מקש ה-delete בבוקר כשהייתי חצי ישן.

משושי

משתמש פעיל
יש גם את פולי שהוא מצוין לכתיבת מאמרים יש לו גרסה מוגבלת חינמית וגרסה רחבה מאוד בתשלום. (לי אישית יש מנוי ואני מאוד נהנה ממנו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה