דרוש מידע מכירים את מחלת העישון מקרוב, כמו כולנו. אולי ביחד נוכל להציל מישהו

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אבל אז יצאתי החוצה הדלקתי סיגריה - וראה זה פלא נרגעתי.
לא לכולם יש את הפריוולגיה הזו -אז זה בסדר.
ממש מסכנים אלו שלא צריכים לצאת למרפסת כדי להירגע, וצריכים "להסתפק" בדברים אחרים.... אומללות ממש!

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
דיייייייייייי!!!!!!!!
רבותי!!!!!!
האשכול מאבד את האפקט!!!
אולי מספיק להתקוטט???
@הקטן שבאריות וכל שאר הניקים המעניינים הללו, יש לי פול מה לענות לכם. אבל זה לא יגמר!!!
זה גורם שלא יהיה לאף אחד כוח לקרוא 9 עמודים מלאים (כמעט) בשטויות.
מה אנחנו מרוויחים?
האמת, נהנה לעקוב מהצד אחרי האשכול.
ובגלל שזה עורר בי שוב את המודעות על הסיכון, החלטתי להפסיק לעשן.
בינתיים מחזיק בזה שלשה ימים (מיום חמישי. לא כולל שבת, כמובן).
מקווה שימשיך כך.

אבל -- בלי תחליף של סיגריה אלקטרונית, לא רואה את עצמי עומד בזה.
והאלקטרוני גם לא א'גרויסע מציאה, כידוע.
כל הכבוד לך!!!
עודדת אותי באופן אישי, ואני חושב שאת כל אחד מהמשתפים.
חזק ואמץ!!!
אולי תנסה את התחליף המוזר הזה שמוכרים בבית מרקחת...

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
ממש מסכנים אלו שלא צריכים לצאת למרפסת כדי להירגע, וצריכים "להסתפק" בדברים אחרים.... אומללות ממש!
וזה הנקודה שהמעשן לא מצליח לקלוט, הוא בטוח שמי שלא מעשן אין לו איך להירגע שמשהו מציק לו, אין לו איך לעשות שירותים, אין לו שמחה. והוא לא מבין שהלא מעשן לא זקוק לזבל כדי לעשן
למעשה ניתן לקבוע שהמעשן מדליק סיגריה כדי להיות כמו לא מעשן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
שפע של נאצות
ציאניד, מוות
האם ציטוט עובדות מחקריות מהווה נאצות?
האם הבאת נתונים מחקריים נקראת איבוד עשתונות?
מדוע עובדות מחקריות ונתונים יבשים שאומתו על ידי מומחים גורמים למעשנים להיפגע ברמה אישית ולראות בכל עובדה מחקרית "איבוד עשתונות"?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
האם ציטוט עובדות מחקריות מהווה נאצות?
האם הבאת נתונים מחקריים נקראת איבוד עשתונות?
מדוע עובדות מחקריות ונתונים יבשים שאומתו על ידי מומחים גורמים למעשנים להיפגע ברמה אישית ולראות בכל עובדה מחקרית "איבוד עשתונות"?
נסו להסביר לתינוק כמה גרוע המוצץ, הוא יקלוט יותר מהר מהמעשן

הגולם החולם

משתמש מקצוען
לי אישית אין בעיה עם מעשנים,
שיעשנו,
שיערב להם,
שיערב למשפחותיהם האומללות,
שיערב לכיס שלהם,
שיערב שיערב שיערב
מעצבן אותי דבר אחד (ואנ ינרגע גם םבלי סיגירה)
למה אני הנורמלי יותר (ועובדה אני מהשישים עד שמונים אחוז מאלו שלא מעשנים!)
צריך להתנצל ולקש יפה מהמעשן (בין אלקטרוני ובין רגיל) שלא יעשן בתחנה, בבית הכנסת, בסופר, והיה גם באוטובוס.
יקלטו המשענים את שהם יודעים, שלסיגריות יש ריח (חרדה לטעמי) וזה שהם מעונינים בו ובחולאיו לא מחייב את סביבתם הקרובה והרחוקה!

וכן, מישהו צריך לעשות חשבון נפש עמוק מאד במצב הנורא שרבים מאד מבחורי הישיבות הקטנות (!) מעשנים בכמויות לא קטנות בכלל!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
שיעשנו,
שיערב להם,
שיערב לכיס שלהם,
שיערב שיערב שיערב
צריך להתנצל ולקש יפה מהמעשן (בין אלקטרוני ובין רגיל) שלא יעשן בתחנה, בבית הכנסת, בסופר, והיה גם באוטובוס.
יקלטו המשענים את שהם יודעים, שלסיגריות יש ריח (חרדה לטעמי) וזה שהם מעונינים בו ובחולאיו לא מחייב את סביבתם הקרובה והרחוקה!

וכן, מישהו צריך לעשות חשבון נפש עמוק מאד במצב הנורא שרבים מאד מבחורי הישיבות הקטנות (!) מעשנים בכמויות לא קטנות בכלל!
אפשר 10 לייקים?

הקטן שבאריות

משתמש צעיר
תן לי מעלה אחת לעישון
אתה הבאת
קשה לי לראות את חברים של שמעשנים.
לי לא קשה.....

עכשיו ברצינות לרגע - ברור לי כמו לכם שזה לא טוב לעשן.
אבל תאמינו לי או לא יש לי עוד כמה חסרונות לא פחות חמורים.
מנסה להילחם בחלק מצליח ובחלק לא. כל טענותי הם שתשאירו לנו את המילחמות האישיות שלנו ונשאיר לכם את שלכם .
אני שואל שוב ושוב למה למה למה....
למה העישון שלנו משגע לכם את השכל יותר מבעיות אחרות.
ואל תענו לי שזה מפריע לכם.
המעשנים שלא מתחשבים באחרים הם מיעוט קטן ולא אותם אתם תוקפים - אתם תוקפים את כלל המעשנים וכנראה משהו בנו גורם לכם מצוקה.
הסיכוי שאדם ממוצע נתקל יותר מפעם בשבוע בעשן סיגריות פסיבי ליותר מדקה וחצי כמעט לא קיים.
תאמינו שגם שזה מסריח אבל בדרך הטבע במהלך השבוע נתקלתם בדברים קצת יותר מסריחים....
אז אנא תחשבו עם עצמכם למה רק זה משגע אותכם....
ושוב מחול לכם מחול לכם...
ביחד ננצח......

נאמנה למקור

משתמש צעיר
רוב המעשנים הם כך.
מחילה אבל זה שטות מוחלטת!!
החלטתי להפסיק להגיב פה, אבל המשפט הזה העלה לי את הפיוז...
רוב המעשנים מעשנים איפה שבא להם, מתי שבא להם וכמה שבא להם...
ואגב, בדיוק כמו הסיגריה מחרפן אותי השכנים שמשאירים את הזבל שלהם מחוץ לדלת..

ואת הריח של הסיגריה אי אפשר להשוות לכמעט שום ריח בעולם (אלא אם כן אתם מתעקשים על בואש)
שלא נדבר על הפארקים שכל הדשא זרוע בבדלי סיגריות..

הקטן שבאריות

משתמש צעיר
הציאניד היה כי היה כתוב במאמר שדם שאחד החומרים שיש בעשן סיגריות הוא-ציאניד!
אם ככה אני נכנע....
סליחה על כל מי שרצחתי.
רק ציטוט קטן מויקיפדיה.
"למרות רעילותו, מימן ציאנידי נמצא ברוב הפירות המכילים חרצן, כגון דובדבנים ומשמשים, וכן בשקדים. הגוף יודע לפרק ציאניד, והרעלה מתרחשת כאשר כמות הציאניד שנכנסת לגוף בבת אחת היא גדולה."

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם ככה אני נכנע....
סליחה על כל מי שרצחתי.
רק ציטוט קטן מויקיפדיה.
"למרות רעילותו, מימן ציאנידי נמצא ברוב הפירות המכילים חרצן, כגון דובדבנים ומשמשים, וכן בשקדים. הגוף יודע לפרק ציאניד, והרעלה מתרחשת כאשר כמות הציאניד שנכנסת לגוף בבת אחת היא גדולה."
אם כבר ויקיפדיה, כדאי לדייק כי הציאניד בפירות הנ"ל נמצא בגרעינים -
הרעלת ציאניד חריפה יכולה לנבוע כתוצאה משאיפת עשן משריפת מוצרי פולימר שמכילים ניטריל בחומר הגלם שלהם, כגון פוליאוריטן, או ויניל. זה גם יכול לנבוע כתוצאה של פירוק חמצן לתחמוצת החנקן וציאניד. חמצן עשוי לשמש במהלך הטיפול ביתר לחץ דם חמור.[7]

בנוסף לשימוש בציאניד בתור חומר הדברה ומדביר-חרקים, הוא נמצא בעשן טבק ובעשן של בניין שרוף, וקיים בהרבה זרעים או גרעינים כגון אלה של שקדים, משמשים, תפוחים, תפוזים

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
זה לא יעזור הנסיון להטיל בי ובחברי רפש שאנחנו הורגים אותכם (עם ציאניד או עם מה?)
הוא בדיוק הדוגמא לאיבוד שלוות הנפש שאנחנו גורמים לכם.
מעולם אבל מעולם לא עישנתי בקירבת אדם ללא ידיעתו וללא שהתקרב לדבר איתי בידיעתו וברצונו.
רוב המעשנים הם כך.
זה שמצאת כאלו שלא אנא טפל בהם אתה -אני מעולם לא לקחתי אחריות עליהם ו"אני" לא "הורג אתכם".
באופן אישי שוב "מחול לך מחול לך"
באופן ציבורי זו השמצה זולה ואין על זה מחילה.
ושוב זה לא רק אתה זה אלא כל המגיבים/ות כאן בשצף קצף.
זה בערך כמו להשמיץ את כל החרדים כי בתחנת האוטובוס במוצאי שבת נעבעך הריח לא משהו (בלשון המעטה...)
אולי אתם לא יודעים
אבל יש כאלו (והם לא מעט) שלא יכולים לנשום.
כן, לא מסריח להם. לא מגעיל אותם, לא מצליחים לקחת אויר לריאות!
לא יכולים לדבר, לא יכולים לנשום.
יש גם אנשים עם בעיות נשימה שמקבלים התקפי שיעול
אתם לא מודעים לזה אולי
אבל מי שרגיש לזה מרגיש עישון ממרחק קילומטר
לא מריחים. נחנקים.

נשמע לכם לגיטימי שאנשים מעשנים בשטח ציבורי?
בתחנת אוטובוס (שמותר מצד החוק)
ליד הכניסה לבנין וכל הבנין נהיה מחניק (כי אשתו לא מרשה לו לעשן בבית...)
או במרפסת מעלי??
מתחילים להשתעל ומחפשים מאיפה העשן
ומוצאים איזה שכן מבסוט משרטט עיגולי עשן בעונג
זה הגיוני???

English Tech

משתמש פעיל
שיעשנו,
שיערב להם,
שיערב לכיס שלהם,
שיערב שיערב שיערב

כל מילה!!

למעשנים היקרים, תנו דעתכם על אלה שממש נחנקים מהעשן של הסיגריות
ועוד לא דיברתי על הבחילות המטורפות כשאתם עוברים לידם גם אם כבר סיימתם את הסיגריה.

לא אמרתי שתפסיקו (למרות שלא אתנגד, זה גם די כדאי לכם), רק ביקשתי שתבינו את הסבל שעובר על חלק מהסובבים אתכם. שלא תכחישו אותו. כמו שאתם לא מכחישים שיכול להיות שלמישהו בבניין מפריע שאתם מבשלים מרק.
ואשמח גם אם לא תכפו עלי עישון פסיבי באוטובוסים ודומיהם (כבר קרה עם ילד בן 10:()
*הכותבת גדלה וחיה בסביבת אנשים מעשנים

ניק 27551

משתמש צעיר
מחילה אבל זה שטות מוחלטת!!
החלטתי להפסיק להגיב פה, אבל המשפט הזה העלה לי את הפיוז...
רוב המעשנים מעשנים איפה שבא להם, מתי שבא להם וכמה שבא להם...
כל עוד אתם לא מעשנים בעצמכם אל תמציאו עלינו סטטיסטיקות בבקשה (זה שעישנו לידך בתחנת אוטובוס או איפה שזה לא יהיה כמה פעמים, לא הופך את רוב המעשנים ל'מעשנים איפה שבא להם')
שלא נדבר על הפארקים שכל הדשא זרוע בבדלי סיגריות..
ועטיפות של ביסלי ובמבה, ושאריות של מנגלים וכו' וכו'.

ניק 27551

משתמש צעיר
וזה הנקודה שהמעשן לא מצליח לקלוט, הוא בטוח שמי שלא מעשן אין לו איך להירגע שמשהו מציק לו, אין לו איך לעשות שירותים, אין לו שמחה. והוא לא מבין שהלא מעשן לא זקוק לזבל כדי לעשן
למעשה ניתן לקבוע שהמעשן מדליק סיגריה כדי להיות כמו לא מעשן
אתה צודק לגבי המכורים שמעשנים מינימום חצי קופסה ביום, מי שמעשן 2,3 סיגריות נשאר רגוע רוב הזמן גם בלי סיגריה אבל כשהוא לחוץ יש לו איך לשחרר בקלות (זה כמובן לא הופך את העישון למשתלם אבל א"א לקחת ממנו את המעלות שלו כשמשתמשים בו במינון הנכון ולא מתמכרים)

הקטן שבאריות

משתמש צעיר
כל מילה!!

למעשנים היקרים, תנו דעתכם על אלה שממש נחנקים מהעשן של הסיגריות
ועוד לא דיברתי על הבחילות המטורפות כשאתם עוברים לידם גם אם כבר סיימתם את הסיגריה.

לא אמרתי שתפסיקו (למרות שלא אתנגד, זה גם די כדאי לכם), רק ביקשתי שתבינו את הסבל שעובר על חלק מהסובבים אתכם. שלא תכחישו אותו. כמו שאתם לא מכחישים שיכול להיות שלמישהו בבניין מפריע שאתם מבשלים מרק.
ואשמח גם אם לא תכפו עלי עישון פסיבי באוטובוסים ודומיהם (כבר קרה עם ילד בן 10:()
*הכותבת גדלה וחיה בסביבת אנשים מעשנים
חרדים יקרים. תנו דעתכם על כל אלה שממש נחנקים מריח הזיעה שלכם ולא דיברתי על הבחילות הנוראיות שיש לי רק מלראות אתכם.. אשמח שלא תכפו עלי את נוכחותכם.(כבר קרה עם ילד בן 10 :unsure: )
יהודים יקרים.. תנו דעתכם על כל אלה שממש לא יכולים לשרוד אם הגנבות שלכם ועוד לא דיברתי על הבחילות המטורפות למראה האף שלכם. ואשמח אם לא תכפו עלי את גנבותיכם (כבר קרה עם ילד בן 10 :cry: )
מרוקאים יקרים תנו דעתכם....
אשכנזים יקרים תנו דעתכם....
חסידים יקרים תנו דעתכם....
ליטאים יקרים תנו דעתכם....
הרי זה דבר ברור בגלל שיש מי שלא מתנהג כמו שצריך אז ממילא כל מי שלא כמוך אשם בזה.......
מעולם לא התכחשתי לסבל וממילא אין מה להאשים אותי. כמו שכתבתי אני ורוב המעשנים הם כאלו.
אני מודה רוב הגנבים מעשנים ועדיין אני מסרב לקחת עליהם אחריות. כי מה לעשות גם רוב הרוצחים הם גברים ואני גבר. אז הכתפיים שלי כבר עמוסות אשמה על כל סיבלותיכם. אין לי מקום פנוי להתנצל על הילד בן 10 שעיצבן אותך. - בתקוה להבנה.
אני כן מתכחש להסטריה - עם כל הכבוד בלג' בעומר גם יש לך בחילות נוראיות למראה הילדים החוזרים מהמדורה.
על תגידו לי לא דומה - כי אני ישאל אותכם ומה קורה כשמישהו זרק צמיג....
ובנוגע לסיגריה אלקטרונית צר לי אבל זה לא יותר מגעיל מכל מטהר אויר זול שנפוץ בכל שירותים ציבורי. ההבדל היחיד שהמטהר אויר כנראה קצת יותר מסוכן
ושוב באופן אישי מחול לך מחול לך. אבל מבחינה ציבורית זו השמצה זולה שאין עליה מחילה.

English Tech

משתמש פעיל
לכל אלה שמדברים על סטטיסטיקות של מעשנים, וההתחשבות המטורפת שלהם,
אין צורך. רובנו מכירים אותם באופן אישי.
חרדים יקרים. תנו דעתכם על כל אלה שממש נחנקים מריח הזיעה שלכם ולא דיברתי על הבחילות הנוראיות שיש לי רק מלראות אתכם.. אשמח שלא תכפו עלי את נוכחותכם.(כבר קרה עם ילד בן 10 :unsure: )
יהודים יקרים.. תנו דעתכם על כל אלה שממש לא יכולים לשרוד אם הגנבות שלכם ועוד לא דיברתי על הבחילות המטורפות למראה האף שלכם. ואשמח אם לא תכפו עלי את גנבותיכם (כבר קרה עם ילד בן 10 :cry: )
מרוקאים יקרים תנו דעתכם....
אשכנזים יקרים תנו דעתכם....
חסידים יקרים תנו דעתכם....
ליטאים יקרים תנו דעתכם....
הרי זה דבר ברור בגלל שיש מי שלא מתנהג כמו שצריך אז ממילא כל מי שלא כמוך אשם בזה.......
מעולם לא התכחשתי לסבל וממילא אין מה להאשים אותי. כמו שכתבתי אני ורוב המעשנים הם כאלו.
אני מודה רוב הגנבים מעשנים ועדיין אני מסרב לקחת עליהם אחריות. כי מה לעשות גם רוב הרוצחים הם גברים ואני גבר. אז הכתפיים שלי כבר עמוסות אשמה על כל סיבלותיכם. אין לי מקום פנוי להתנצל על הילד בן 10 שעיצבן אותך. - בתקוה להבנה.
אני כן מתכחש להסטריה - עם כל הכבוד בלג' בעומר גם יש לך בחילות נוראיות למראה הילדים החוזרים מהמדורה.
על תגידו לי לא דומה - כי אני ישאל אותכם ומה קורה כשמישהו זרק צמיג....
ובנוגע לסיגריה אלקטרונית צר לי אבל זה לא יותר מגעיל מכל מטהר אויר זול שנפוץ בכל שירותים ציבורי. ההבדל היחיד שהמטהר אויר כנראה קצת יותר מסוכן
ושוב באופן אישי מחול לך מחול לך. אבל מבחינה ציבורית זו השמצה זולה שאין עליה מחילה.
דמגוגיה זולה

לא מכירה אותך באופן אישי, ותגובתי לא מכוונת אל האדם שאתה,
אבל התגובה הזו היא בדיוק דה לגיטימציה לסבל שלי ושכמותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה