מכונת הכביסה שלי (בוש) מכתימה לי בגדים... :(

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הוצאתי כביסה בהירה מהמכונה וגילתי כתמים מוזרים אפרפרים על שני פריטים לבנים...
(בהרתחה לא ראיתי בעיה)
אין לי ספק שהכתמים האלו לא היו קודם כל הבגד. אני גם לא מצליחה להוריד אותם עכשיו, מפחדת לכבס...! מה זה אמור להיות? למה זה קורה?

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנסי מרכך כביסה רגיל ולא מרוכז. או בלי מרכך כלל.
או שהפילטר טעון פתיחה וניקוי כי אין שטיפה מספיק טובה.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר דיונים רבים וחיפוש פתרונות עדיין לא הגעתי לפתרון, מכניסה חולצות לבנות והרתחה למכונה, ומוציאה אותן עם כתמים אפורים.... כן... בוש.....!.???

מולטימד

משתמש פעיל
הכניסי לתוף 3 חבילות מלח לימון והפעילי על הרתחה 90 מעלות עם השריה.
נקיון יסודי למכונה.

יש שיטה לעצור את המכונה אחרי חצי שעה ולהמתין אך אני לא זוכרת את פרטיה.
לי זה פתר את הבעיה לא בבוש אך אותה בעיה.

שוצי

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש מצב גדול שנתקע לך איפה שהוא איזה קרטון או משהוא כזה,
לי זה כבר קרה פעם

ריקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י קול-התור;1240253:
או שהפילטר טעון פתיחה וניקוי כי אין שטיפה מספיק טובה.

אני קופצת על האשכול.

גם לי, מכונה של בוש שמכתימה בגדים בצורה שאח"כ אין מצב להוריד.
למה התכוונת שהפילטר טעון פתיחה ואיך עושים את זה?

ואגב, ניסיתי את הפתרון של ה מלח לימון (אבל עם חומץ) וזה לא הועיל במקרה הזה.

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
גם לי זה קורה,
אמרו לי לשים פחות אבקת כביסה (כנראה ששמתי מדי הרבה)
ומאז ב"ה אין יותר כתמים!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
גם לי בוש הכתימה את הבגדים.

לבגדים אין פתרון- זרקתי בגדים בשווי מאות שקלים, אל תזכירי לי את הצער הזה...!!

אבל לגבי המלח לימון- אז כן, גמני עשיתי זאת, החלפתי גוף חימום, הרתחתי עם חומץ ומה לא.

בסוף גיליתי אוייב קטן שיכול להיות שגם ידו במעל: העץ מול ביתי השיר עלים חומים של שלכת, הם נכנסו פעם אחת לתוף ושקעו במכונה, ומלאו את החורים. וכל פעם שהמים עלו - הם היו כבר באושים, וזה צבע מהטבע, שכידוע לא יורד.

תבדקי את כל האופציות, ובסופן תקבלי פרס נובל ל... יצירתיות, כי מוכרח שיש לזה סיבה!!

חביבה

משתמש מקצוען
גם לי יש כזו בעיה במכונה לאחרונה (AEG)
שמתי לב שזה קורה רק במכונות הארוכות- עם השריה.
התחלתי לבינתיים לכבס מכונות קצרות וזה לא קורה.
סתם מתעצלת לקרוא לטכנאי.

369369

משתמש צעיר
אם את משתמשת בחומרים להורדת כתמים זה עושה גם כתמים שלא יורדים.
מנסיון...

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י דויד א;1240887:
אם את משתמשת בחומרים להורדת כתמים זה עושה גם כתמים שלא יורדים.
מנסיון...

מנסיון- להוריד בכמות האבקה! ולהעלות את הטמפרטורה ל 50 ולא 30 - 30 מעלות זה מים קרים שלא ממיסים את האבקה והמרכך ואז נוצרים כתמים, עברתי את הסיוט הזה לפני שנה וזה מה שעשיתי- לא לפחד לא קורה כלום לכביסה ב50 מעלות ואני שמה בכל מכונה אבקה בערך 1/3 כוס !! המים בישראל קשים ולכן אי אפשר לתת להם להתמודד עם פירוק של הרבה סבון!

369369

משתמש צעיר
הגיע אלי טכנאי של חברה והוא אמר שלי שזה עושה כתמים שלא יורדים
ועוד יותר שזה הורס את המכונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה