"מכבי"סטים? זה נכון שלמכבי יש את רופאי השיניים הכי טובים???

C.G.D

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
נמאס לי מרופאי השיניים במאוחדת! רובם ערבים, ובאמת אפשר להגיד שעשו לנו עבודה ערבית. נפלנו איתם כמה וכמה פעמים, למשל לאחרונה אחותי הגיעה לעשות סתימה והרופא התבלבל בשן וקדח לה בשן אחרת... (2021!)
בקיצור אני מתלבטת אם לעבור למכבי. אני לא מכירה אותם בכלל אז אשמח לשמוע עליהם בכללי, על היתרונות והחסרונות מול מאוחדת.
תודה רבה.

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
נמאס לי מרופאי השיניים במאוחדת! רובם ערבים, ובאמת אפשר להגיד שעשו לנו עבודה ערבית. נפלנו איתם כמה וכמה פעמים, למשל לאחרונה אחותי הגיעה לעשות סתימה והרופא התבלבל בשן וקדח לה בשן אחרת... (2021!)
בקיצור אני מתלבטת אם לעבור למכבי. אני לא מכירה אותם בכלל אז אשמח לשמוע עליהם בכללי, על היתרונות והחסרונות מול מאוחדת.
תודה רבה.
לא יודעת אם הכי טובים
אבל הם טובים
אני מאוד מרוצה
כבר כמה שנים מטפלת בשיניים אצלם במיוחד סתימות ב22 שח
בעלי במאוחדת משלם 350 שח לסתימה...

emma

משתמש מקצוען
לא יודעת אם הכי טובים
אבל הם טובים
אני מאוד מרוצה
כבר כמה שנים מטפלת בשיניים אצלם במיוחד סתימות ב22 שח
בעלי במאוחדת משלם 350 שח לסתימה...
אולי אין לו שיא
ההטבה של 20 לטיפול זה בכל הקופות לבעלי ביטוחים משלימים

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שמעתי מרופא שיניים פרטית שהרופאים במכבי יותר טובים משאר הקופות,
זה עדיין לא אומר שהם טובים.....

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה גם תלוי באיזו מרפאה (באיזה סניף), אני באופן אישי הייתי בשתי במרפאות שיניים של אותה קופה וההבדל היה עצום.
תבררי באיזור שאת גרה איפה הכי מרוצים.

SM!

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מעדיפה לשלם ביטוח יחסית יקר ולקבל את כל השירותים והבדיקות
הטיפולי שיניים חשובים לא פחות
בהחלט צודקת
למי שצריך הרבה טיפולים- בלי השוואה למחירים שלהם לסתימה רגילה במכבי זהב!!

חשבתי כתבתי

משתמש פעיל
אם את צריכה טיפול דחוף לא ממליצה לך לעבור כעת למכבי, התורים הפנויים הם תמיד לעוד חודשיים מינימום .
(ואם את מתעקשת על גבר/אישה תצטרכי לחכות יותר ;) )

אני נמצאת בתהליך של טיפול שורש הרבה מאד זמן, פעם הרופא עזב ופעם זה לא היה מדויק ...

אך יכול להיות שזה עדיף על פני קופות אחרות.

יוליש

משתמש חדש
מכבידנט בבני ברק - תלוי איזה סניף,
בסניף רבי עקיבא- בכלל לא הייתי מרוצה , השרות, הזמינות, היחס והרופאים- הכל על הפנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה